Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Oblečení na jaro/léto

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Oblečení na jaro/léto - diskuze na toto téma
Ahoj maminy, měla bych dotaz. Potřebuju obměnit šatník... Z něceho jsem jaksi, řekněme, vyrostla :D A něco už se mi nelíbí. Bude léto, tak si musím pořídit nové letní věci. Modu kupuju na netu, to je jasny, je to pohodlný. Koukala jsem se na shopy a co se mi teda líbí, to je shop https://www.zoot.cz/. Máte s ním zkušenosti?


Denisa | 1.5.2022 19:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení na jaro/léto
Skvělé oblečení pro celou rodinu nakupuji na genesis-eshop.cz.

Odpověď
Melisa | 11.5.2022 20:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Oblečení na jaro/léto
Neznám je, ale slyšela jsem o nich od kamarádky, která u nich často nakupuje. Koukala jsem na jejich stránky, mají velký výběr všeho oblečení pro celou rodinu.

Odpověď
Jitka | 21.5.2022 19:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Oblečení na jaro/léto
Genesis-eshop se mi moc líbí, taky ráda nakupuji na netu. Jsem spokojená, že i když mi oblečení nevyhovuje tak ho v pohodě můžu bezplatně do 14 dnů vyměnit.

Odpověď
Laura | 24.5.2022 10:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Oblečení na jaro/léto
Sháním oblečení pro děti, tento tip opravdu vítám. Mají velký výběr.

Odpověď
Viktorka | 3.6.2022 15:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení na jaro/léto
Ja jsem kamosce kupovala na zootu ted tricko k narozkam a vubec ji nesedelo, poslala jsem tedy zpet a krome vracenych penez mi poslali i slevovy kod NESEDIVAMTO na 20%!!! To jsem nadsena haha, ted jsem vybrala kamosce jiny tricko a sobe taky neco a jeste usetrim. :))))) Kod lze pouzit i opakovane, takze klidne vyuzijte taky. ;)

Odpověď
Pavlína | 31.7.2022 18:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení na jaro/léto
Já radši vybírám v kamenných obchodech

Odpověď
Dana | 11.8.2022 22:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Oblečení na jaro/léto
Já teda taky, není nad to si to zkusit já prostě nedokážu vybrat jenom podle obrázku, když objednávám tak skoro vždycky musím něco vrátit protože mi to nesedí nebo jsem si to prostě představovala jinak. Kdo jste z Prahy a okolí doporučuju galerii Harfa, je tam spoousta skvělých obchodů vždycky tam dobře nakoupím. Navíc je tam moc příjemně, dobrý jídlo a dá se tam strávit hezký den i s dětma :)

Odpověď
Daninka | 20.7.2023 21:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení na jaro/léto
Já teda taky vždycky nejlíp nakoupím když jdu vybírat do nákupáku. Do Harfy taky chodím ráda, mají tam i super jídlo a dá se dam vzít i děti do dinoparku, nebo jen hracího koutku a je tam vždycky fajn :)

Odpověď
Marky | 27.7.2023 22:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Oblečení na jaro/léto
Tak to se tam musíme zajít podívat, koukám na jejich stránky a mají tam i zajímavý akce, vypadá to že to tam teď přes léto opravdu žije, aspoň vím kam zajít když nebude co dělat, jsme tady krátce takže super, že jsem to tady našla :)

Odpověď
Nala | 28.7.2023 23:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Oblečení na jaro/léto
Tam to je super, chodím tam docela často, mám i jejich aplikaci takže mám pěkný slevy :-)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné