Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Lubrikanty

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Lubrikanty - diskuze na toto téma
Ahojky holky, měla bych dotaz... kde kupujete lubrikanty, kde mají extra super nabídku... Jako i nějakých speciálek?


Renča | 12.8.2022 17:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Lubrikanty
Jestli se můžu připojit, tak já bych zase ocenila doporučení, kde sehnat účinné afrodisiakum?

Odpověď
Linda | 20.8.2022 11:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Lubrikanty
Jestli máš problém s chutí na sex, tak vyzkoušej Fly, co má supererekce.cz ;) mně to účinkuje perfektně.

Odpověď
Jitka | 21.8.2022 14:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Lubrikanty
Na e-kondomech mají holky mraky lubrikantů od ochucených až po chladivé nebo naopak hřejivé ;)

Odpověď
Michaela | 4.10.2022 09:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Lubrikanty
Taky jsem se tam na tu nabídku koukala a hodně mě zaujaly ty jejich speciálky. S nimi zkušenost máte?

Odpověď
Domča | 29.10.2022 19:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Lubrikanty
Já mám moc ráda ty jejich stimulační gely pro ženy z této nabídky https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely/stimulacni-gely-pro-zeny. Ta je super a moc mi vyhovují. Fakt je to poznat :)

Odpověď
Zuzana | 4.12.2022 19:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Lubrikanty
Ne, že bych něco takového potřebovala, ale někdy prostě není nálada, tak se nějaká stimulace hodí. A ten stimulačí gel z e-kondomy je na to nejlepší.

Odpověď
Naomi | 22.12.2022 13:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Lubrikanty
Lubrikanty kupujeme jen z e-kondomy. Ty jsou super, protože mají tu nabídku nejlepší. Mají speciálky, mají ochucené lubrikanty i na orální sex. Tam se nám vybírá nejlíp.

Odpověď
Denisa | 7.1.2024 23:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Lubrikanty
Který ten lubrikační gel je z vašich zkušeností nejlepší? Který opravdu nelepí a dá se po aktu jednoduše smýt?

Odpověď
Katka | 10.1.2024 23:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Lubrikanty
Tak jestli vám mohu opravdu poradit, tak bych doporučila vyzkoušet https://www.flagranti.cz/lubrikacni-flagranti-premium-nature-passion-p-26748.html Je na vodní bázi, díky tomu ho dostanete vždy bez problémů a rychle dolů. Navíc je velmi jemný, vůbec nedráždí a celkově dokáže mazat bez problémů po celou dobu.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné