Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Oblečení do práce

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Oblečení do práce - diskuze na toto téma
Holky, kde nejraději nakupujete dámské oblečení? Myslím tím modu do práce, ale i na volný čas. Kde mají super nabídku, kvalitní oblečení a dobrý ceny? A je třeba nějaký shop, kde vyberu a objednám online, ale před zaplacením můžu zkusit?


Zuzana | 1.7.2022 11:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení do práce
Ahoj holky, objednala jsem ze zootu boty a dosla spatna velikost, poslala jsem tedy zpet a jako omluvu dostala slevovy kod NESEDIVAMTO na 20% do konce cervna, coz je podle me bomba.. :) Zkousela jsem a jde to pouzit i vickrat, takze sharuju, at si udelame radost vsechny. :)

Odpověď
Jíťa | 28.8.2022 23:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení do práce
Kdo je z Prahy a okolí tam doporučuju https://www.galerieharfa.cz/ já tam vždycky vyberu parádní kousky :-)

Odpověď
Xenka | 29.8.2022 22:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Oblečení do práce
Děkuju za tip, teď jsme se přestěhovali tak aspoň vím kam zajít až budu vybírat věci do nové práce :)

Odpověď
Jíťa | 30.8.2022 22:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Oblečení do práce
Tak to jsem ráda, že jsem zrovna dala dobrý tip. Jinak určitě jestli máte děti tak doporučuju ten dinopark ;-)

Odpověď
Lena | 30.9.2022 21:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení do práce
Ahoj, taky teď sháním nějaké oblečení do práce. Potřebovala bych ale spíš vyloženě nějaké pracovní oblečení. Povedlo se mi narazit na tento obchod - https://www.uvex-safety.cz/cs/ Nemáte s ním někdo náhodou zkušenost? Ráda bych aby to oblečení právě i něco vydrželo a hned se to nerozpadlo. Díky moc za odpovědi. :)

Odpověď
Luďa | 28.10.2022 14:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Oblečení do práce
S tímhle obchodem bohužel zkušenost nemám, ale jstli pro vás můžu mít jeden tip, tak zkuste mrknout třeba na Ardon. Ti mají super pracovní oblečení. Mám od nich víc věcí a se vším spokojenost. Teď naposled jsem si od nich kupoval už druhé pracovní kalhoty, viz https://www.ardon.cz/c/355/kalhoty Myslím si, že za ty peníze je ta kvalita parádní.

Odpověď
Marta | 26.11.2022 12:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení do práce
Já si svoje první <a href="https://www.jkklett.cz/halenky/">halenky</a> a saka do práce kupovala raději přímo v kamenném obchodě, abych dobře trefila velikost. Teprve poté jsem začala vše nakupovat online. Doporučuji to tedy udělat podobně, nebo hledat značky, u nichž už znáte jejich velikosti a víte, co vám sedí. Pokud se navíc jedná o dražší oblečení, je lepší si na výběru dát opravdu záležet, jelikož nemusí jít vždy vrátit.

Odpověď
Valounek | 28.6.2023 09:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení do práce
Zdravím, mě by ještě zajímalo jak to je s tím, co mi může firma nařídit nebo nenařídit za oblečení. Je mi jasné, že je potřeba dodržovat nějaký firemní dresscode. Tomu fakt rozumím. Zvlášť když dělám s lidmi. Ale jako na druhou stranu blůzu a kostým se mi fakt nosit nechce, když to není můj styl. Navíc si myslím, že bych v tom vypadala jako hastroš. Mám ale strach, že mi pak na stole přistane neoprávněný vyhazov ... Sice se proti tomu dá bránit prostřednictvím ochrana-zamestnance.cz/ ale je to zbytečný problém.

Odpověď
Lili | 26.7.2023 23:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení do práce
Teď jsem sehnala moc hezké věci když jsem byla nakupovat v galerii Harfa ve Vysočanech, je tam z čeho vybírat a s jejich appkou jsem měla i super slevy :)

Odpověď
Bea | 31.8.2023 00:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Oblečení do práce
Taky tam ráda chodím, nikde tak dobře nenakoupím jako tam nevím čím to je :D asi mi nějak stylově sedí ty obchody. Taky tam mají moc dobrý jídlo :)

Odpověď
DendaL | 27.12.2023 15:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Oblečení do práce
Mají tam moje nejoblíbenější obchody takže tam taky chodím ráda a taky mám jejich aplikaci :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné