Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Investice a půjčky jednotlivcům a firmám.

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Investice a půjčky jednotlivcům a firmám. - diskuze na toto téma
Investice a půjčky jednotlivcům a firmám. Hledáte úvěr na obnovu vašeho podnikání, ať už se jedná o projekt nebo nákup nemovitosti. Banka ale nabízí podmínky, které nemůžete splnit. Jsem fyzická osoba a nabízím půjčky od 50 000 do 95 000 000 Kč, což umožňuje občanům platit měsíční splátky. Pro více informací mě prosím kontaktujte. Kontaktujte nás ještě dnes. E-mail: Rollerdominika@gmail.com Whatsapp: +420702455380


Janča | 6.10.2022 20:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Investice a půjčky jednotlivcům a firmám.
Brát si v dnešní době půjčku podle mého názoru není zrovna moudré. Jinak co se týče toho investování, tak já teď například dost přemýšlím jestli peníze neuložit do drahých kovů. Přemýšlela jsem nad zlatem, ale takové investiční rhodium, viz https://www.zlataky.cz/ostatni-investicni-kovy?ext=0&filter_subcat_value=1&filter_weight=on&filter_id=on&sort=1a je možná ještě lepší. Nemá s takovou investicí náhodou někdo zkušenost?

Odpověď
Klaudie | 7.12.2022 10:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Investice a půjčky jednotlivcům a firmám.
Dobrý den, Jančo, nemůžu s vámi souhlasit více. Prostě mi přijde, že ty krátkodobé investice jsou jen scam a něco, co se nemůže vyplatit. V tomhle ohledu vsázím na dlouhodobé investice a hlavně zlato. Třeba možnosti od https://www.investice.cz/zlato/ mi přijdou docela praktické a hlavně výhodné. Takže já investuji do zlata s vědomím, že to dělám hlavně pro svoje děti. ;-)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné