Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 13. dubna 2021, svátek má Aleš, zítra Vincenc
Vyhledávání

Co chtějí děti najít pod vánočním stromečkem?

Co chtějí děti najít pod vánočním stromečkem?
10. 12. - Hrajeme si
Hledáte inspiraci na vánoční dárky pro děti? Máte už dost nejrůznějších doporučení od prodavaček a všemožných rádců? Chcete, aby měly Vaše děti radost, ale „Hnusáci – lepáci“ z televizní reklamy Vám jako zaručený tip na vánoční dárek opravdu nepřipadají?

Nezoufejte. Máme pro Vás tipy na dárky, které vycházejí z praxe. Zeptali jsme se rodičů, co chtějí svým dětem koupit, a s jejich nejčastějšími odpověďmi jsme se obrátili na děti. Zajímá Vás, jak to děti vidí? Které z dárků, jež jim rodiče chtějí koupit, by děti potěšily, ačkoli o ně Ježíškovi nepsaly? Budete překvapeni, jak „rozumné“ a praktické dárky děti na výsledný seznam svých vánočních přání nakonec zařadily…

 

Kreativní hračky

Kreativní hračky jsou prostě geniální nápad na vánoční dárek. Děti je totiž milují. Jsou nápadité a veselé a děti se jimi nejen zabaví, ale mnohdy se také něco nového naučí. Jsou ideální pro ty děti, které rády malují, modelují a vlastně cokoli tvoří. Korálky Bindeez asi nemusíme příliš představovat, a stejně ani nejrůznější sady „Color me mine“, se kterými si malé holčičky vybarví připravené kabelky či batůžky přesně podle svého vkusu.

 

Náš TIP na krásný tvořivý dárek: Kreativní sada Přírodní svíčky pro výrobu voňavých svíček z včelího vosku.

 

Autíčka, auta a auťáky

Kreativní hračky jsou možná trochu víc doménou malých slečen, s dalším tipem na dárky se proto zaměříme víc na malé rošťáky. Auta a autíčka – nejdůležitější hračky v životě nejmenších, větších i těch dospělých kluků rozhodně nesmějí chybět pod žádným vánočním stromečkem.

 

Náš TIP: Autíčka Transformers s částečnou transformací jen za 630 Kč.

 

Školní potřeby

Velkým překvapením na seznamu dárků, které děti potěší, byly školní potřeby. Budoucí prvňáčci si přáli školní aktovky a batohy s plně vybaveným penálem a pastelkami. Děti druhého stupně si přály školní tašky, tedy spíše moderní batohy, které se hodí do školy i pro volný čas. Přesně takové jsou značkové batohy Dakine, které dětem bohatě vydrží i na střední školu a rozhodně se za ně nebudou stydět. Samozřejmě nesmíme zapomenout na školní penály a etue, bez kterých se Vaše ratolesti rozhodně neobejdou.

 

 

Náš TIP pro puberťáky: Internetový obchod Templestore.cz je jako dělaný pro puberťáky. Pokud je Vaše dítě ve věku od 10 do 16 let, najdete tu bezva inspiraci. Prohlédněte si batohy Dakine, školní penály i dárky pro volný čas.

 

Dětský nábytek

I dětský nábytek si našel u Ježíška své místo. Vykouzlete dětem pokojíček jejich snů pro čas her i učení. Dětské rostoucí stoly a židle povedou děti ke správnému držení těla, praktické plastové boxy pomohou udržovat pořádek a nádherné samolepky a dekorace na stěnu promění dětský pokoj v malé pohádkové království.

 

Náš TIP: Kouzelné dekorace do dětského pokoje a dětský nábytek za příjemné ceny najdete na Obchody24.cz.

 

Kočárky – dárky nejen pro děti

Kvalitní značkové kočárky pod vánočním stromečkem jsou sice určeny dětem, daleko větší radost však udělají jejich maminkám. Vybírat můžete z nejrůznějších druhů a typů kočárků.

 

 

 

Náš TIP: Na Obchody24.cz najdete celoročně kočárky pro děti za akční ceny levněji než jinde na internetu.


Sdílejte s přáteli
Facebook sdílení

Názor na tuto stránku
Líbí se | Nelíbí se |

Reklama

Komentáře k článku

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné