Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 13. dubna 2021, svátek má Aleš, zítra Vincenc
Vyhledávání

Tipy na hračky pro kluky

Tipy na hračky pro kluky
31. 7. - Hrajeme si
Pokud vybíráte hračku pro chlapce (třeba jako dárek), určitě se Vám bude hodit několik zaručených tipů. Při volbě je zcela jistě potřeba brát ohled na věk dítěte, avšak například s autíčky a auty všech velikostí téměř nemůžete šlápnout vedle.

Pro menší chlapce lze doporučit klasické angličáky, se kterými jste si možná jako malí hráli i Vy. Vydrží hrubší zacházení než plastové hračky, kluci je navíc rádi sbírají a chlubí se se svými přírůstky do kolekce kamarádům. Zdaleka nejpopulárnější mezi angličáky jsou autíčka Hot Wheels.

 

bambule

Zdroj: bambule.cz

 

Starší děti ocení auto na dálkové ovládání. Mohou s ním jezdit po domě i pořádat závody. Některá auta navíc disponují speciálními efekty - vyklápěcí korbou či střílnou na pěnové koule, se kterou mohou kluci ohrožovat auta kamarádů a užít si spoustu legrace.

 

Hračky pro kluky však rozhodně nejsou jen auta. Oblíbené jsou i další dopravní prostředky a stroje. Dřevěné vláčky pro menší děti, letadla, lodě či jeřáby na dálkové ovládání pro ty odrostlejší.

 

U většiny chlapců ve věku od pěti do deseti let jsou velmi populární hračky, jejichž názvy Vám pravděpodobně budou chvíli lámat jazyk - Bakugani a Gormiti. Kluci je rádi sbírají a s pomocí jednoduchých kartiček bojují ve školce či škole mezi sebou.

 

Pokud Vás dopravní prostředky ani exotické postavičky nezaujaly, stále máte možnost vybírat z celé řady dalších hraček. Stavebnice LEGO udělá radost všem mladým kutilům a architektům, příznivci klasiky pořídí svému mládenci Igráčka nebo autodráhu. Ta často zabaví celou rodinu - a tatínka možná nejvíce. V nabídce máme také širokou škálu tematických hraček z nejrůznějších filmů či pohádek, od Krtečka přes Star Wars po filmová Auta a Letadla. S trochou fantazie vyberete v internetovém obchodě Bambule hračku pro každého kluka. Poštovné je navíc při nákupu nad tisíc korun zdarma.

 

 

Zdroj: bambule.cz
 


Sdílejte s přáteli
Facebook sdílení

Názor na tuto stránku
Líbí se | Nelíbí se |

Reklama

Komentáře k článku

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné