Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 13. dubna 2021, svátek má Aleš, zítra Vincenc
Vyhledávání

Vypadat jako panenka Barbie už nebude takový problém

Vypadat jako panenka Barbie už nebude takový problém
16. 2. - Hrajeme si
Jistě i vy jste jako malá měla sen vypadat jako panenka Barbie. Vysoká, štíhlá, všemi muži obletovaná blondýna. A mnohdy jste se také snažila udělat maximum pro to, abyste se této ikoně krásy podobala. Dnes už je to všechno jinak…

Dlouhonohá, dlouhovlasá blondýna s modrýma očima a co nejužším pasem. To byla dříve ikona krásy pro malé holčičky a mladé dívky. Leckterá z vás držela šílené diety, barvila si vlasy, kupovala barevné kontaktní čočky, a to jen proto, aby se podobala Barbie. A co hůř, v extrémních případech si některá z mladých dívek či žen nechávala vyoperovat i několik žeber. Což jak už jistě sama dobře víte, je hloupost, a kdyby s tím přišla vaše dcerka, asi zešílíte.


Toho se ale nyní můžete přestat obávat, protože se výrobci panenky Barbie rozhodli rozšířit svoji nabídku a vytvořit novou kolekci, která už nebude propagovat pouze vyhublé, štíhlé blondýnky, ale své místo si najdou i panenky silnější, se všemi možnými i nemožnými barevnými účesy, barvou očí apod. Vaše dcerky tak určitě pochopí, že na každé je něco krásného, každá má svůj půvab, styl a šarm, a že se kompletně měnit jen proto, abyste splnila něčí představu o kráse, nemá cenu. Že stojí za to být svá a zdůraznit na sobě to, co je nejkrásnější. A co se tedy u panenek Barbie změnilo?

Nová podoba

O tom, že je panenka Barbie mezi holčičkami (i ženami) velmi oblíbená nelze pochybovat, svědčí o tom i její už více než padesátiletá existence. O čem se ale v jejím kontextu také často mluvívá, je to, že svými velmi hubenými proporcemi holčičky ovlivňuje. Ty pak touží být jako ony a s hubnutím to příliš přehánějí. Což je pro mnohé z nich až životu nebezpečné.


Proto se nyní vytvořila nová kolekce, jež odráží daleko více současný svět. Vaše dcerka si tak může vybrat takovou „barbínku“, která jí nejvíce osloví, či která jí bude nejvíce podobná. Vzhlédnout se v nich už totiž mohou nejen ženy a dívky, které jsou vysoké a štíhlé, ale i ty, jež jsou malé či baculatější. Už nejsou všechny panenky jako přes kopírák, ale nabízejí pestrý výběr a rozmanitost.

Jaké nastaly další změny?

Kromě typu postavy však došlo i k dalším změnám, jež přispěly k rozšíření tohoto populárního „sortimentu“. Panenky Barbie totiž dostaly i sedm nových odstínů pleti, 24 barev očí a rovněž 24 nových účesů.


Mezi novými „kousky“ tak můžeme najít například i panenky s melíry či barevnými vlasy, s dlouhým či tradičním mikádem nebo s účesem moderně dozdobeným pleteným copem.


Pokud tedy chcete své dcerce udělat radost, pak neváhejte, a buď navštivte nejbližší hračkářství nebo prosurfujte internet. Uvidíte, že za ta rozzářená očka vaší ratolesti to bude stát. Navíc se už dnes ani nemusíte tolik bát, že by ji natolik ovlivnila, aby si nějak zásadně uškodila, a proto jí ji klidně můžete pořídit. Jen si dejte pozor, abyste se při jejím výběru do některé z nich „nezamilovala“ i vy sama, přeci jen její rozšířená kolekce osloví téměř každého 


Sdílejte s přáteli
Facebook sdílení

Názor na tuto stránku
Líbí se | Nelíbí se |

Reklama

Komentáře k článku

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné