Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk, zítra Ilja
Vyhledávání

Jak přijít do jiného stavu?

Jak přijít do jiného stavu?
22. 12. - Jak otěhotnět?
Otázka, která trápí bohužel čím dál víc žen a mužů. Žijeme v době, kdy na lidskou plodnost působí řada faktorů, které ji ovlivňují. K negativním patří znečištěné ovzduší kolem nás, ale také náš životní styl, pokud je jeho součástí kouření, pití alkoholu a

Během menstruačního cyklu má totiž k otěhotnění k dispozici velmi málo času.Už tento samotný fakt redukuje pravděpodobnost otěhotnění na 25% každý měsíc. Podle odhadů asi 10% normálně plodných párů nemůže počít dítě během 1 roku snažení a u 5% párů jsou to dokonce 2 roky snažení.

Jak otěhotnět - statistiky

Na celém světě je přibližně 2-10% párů, které nemohou počít dítě, a dalších 10-25% párů, které mají problém počít druhé nebo další dítě, tedy trpí tzv. infertilitou (neplodností). Podle statistik v České republice plodnost obyvatelstva výrazně klesla, i když v posledních letech, díky novým možnostem, které pomáhají ženě otěhotnět, se šance otěhotnět opět zvyšuje. Bohužel porodnost v České republice je stále kritická. Podle světových statistik se v porodnosti řadíme na předposlední místo. Na jednu ženu tak připadá 1,19 dítěte za celý její život.

 

Bohužel většina párů odkládá početí potomka na pozdější dobu, a když se nakonec partneři pro dítě rozhodnou, často se setkávají s obtížemi. Může za to nejen vyšší věk partnerky, která je nejproduktivnější kolem 18. roku věku, ale také prostředí, ve kterémse páry pohybují, a životní styl, jakým žijí.

Jak otěhotnět pomocí příručky?

Nic však není ztraceno. Existuje řada triků a tipů, jak otěhotnět, ty lze například najít v nové elektronické knize „Tipy a triky jak otěhotnět “. 


Nevěšte hlavu, pokud se Vám nedaří delší dobu otěhotnět. Přestaňte usilovně myslet na otěhotnění a začněte se více věnovat sobě. Uvidíte, že po nějakém čase aniž by jste to čekali, se dočkáte svého vytouženého děťátka.


Sdílejte s přáteli
Facebook sdílení

Názor na tuto stránku
Líbí se | Nelíbí se |

Reklama

Komentáře k článku

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné