Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pondělí 01. června 2020, svátek má Laura, zítra Jarmil
Vyhledávání

Soutěž na webu SuperMamina.cz – „Hubneme do plavek“

Soutěž na webu SuperMamina.cz – „Hubneme do plavek“
1. 7. - Cvičení
Každá žena, i maminka, si přeje být krásná. A s příchodem slunečného počasí pak většina žen řeší, jak budou vypadat v plavkách. Právě do plavek si každá z nás přeje být štíhlá. Jenže jak se zbavit tukových polštářů, když je všude tolik lákadel?

Nic není zadarmo a i krásná štíhlá postava něco stojí. Námaha a odhodlání, to je oč tu běží! K tomu, aby ženy vypadaly krásně a navíc byly spokojené, stačí jíst zdravě a připojit do svého životního stylu pohyb.


Pohyb člověku pomáhá zbavit se přebytečných kil, které ho mohou dokonce i velké míře zdravotně ohrozit. Jako maminka však víte, že i když se člověk doma nezastaví, když se stará o svou rodinu, je třeba zakomponovat do svého režimu dne i jiný pohyb než je vaření, uklízení či přebalování. Jenže, jak na to?


Jsou dvě možnosti, buď budete cvičit sama doma nebo v přírodě, nebo si zaplatíte permanentku do fitka. Jenže v prvním případě si musíte sama najít nějaká cvičení, a co si budeme nalhávat, samotné se vám do cvičení moc chtít nebude. A pokud jde o fitko, budete si muset sehnat nějaké hlídání. My vám ale přinášíme ještě jednu možnost – hubnutí s trenérem u vás v obýváku! A na měsíc zdarma!


Náš portál SuperMamina.cz ve spolupráci s OnlineFitness.cz pro všechny maminky připravil soutěž o dvě měsíční permanentky ke cvičení na webu OnlineFitness.cz. Pak můžete cvičit, i když neseženete hlídání, protože vše probíhá v pohodlí vašeho domova. Stačí si jen vždy pustit lekci se cvičením online na vašem počítači, tabletu nebo mobilním telefonu a začít. Všechny lekce jdou živě. A co když v danou chvíli, kdy probíhá cvičení, nemáte čas? Nevadí, již proběhlou lekci si totiž můžete kdykoliv pustit do 16 hodin následujícího dne. No není to skvělé?


A co je pro to třeba udělat? Zaregistrovat se na našich stránkách a odpovědět na soutěžní otázku ve formuláři administrace:

 

Kolik stojí měsíční členství na OnlineFitness.cz?

 

Odpověď najdete ve článcích na webu SuperMamina.cz nebo na www.onlinefitness.cz.


Ale pospěšte si, soutěž probíhá od 1. do 14. července 2014. V úterý 15. července pak dvě z vás vylosujeme. Ty pak budou mít jedinečnou možnost si cvičení s OnlineFitness.cz vyzkoušet!


Soutěž i s jejími pravidly naleznete na webu SuperMamina.cz! Tak neváhejte a hoďte svá přebytečná kila za hlavu, vždyť i maminky mohou být krásné! 


Sdílejte s přáteli
Facebook sdílení

Názor na tuto stránku
Líbí se | Nelíbí se |

Reklama

Komentáře k článku

 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné