Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk, zítra Ilja
Vyhledávání

Jak s dětmi trávit volných čas o Vánocích?

Jak s dětmi trávit volných čas o Vánocích?
16. 11. - Volný čas
Blíží se vánoční období a pro maminky to znamená nejen shánění dárků a zdobení domu, ale také vytváření nezapomenutelných chvilek pro rodinu.

Zde je pár tipů, jak vytvořit magické Vánoce pro vás a vaše děti.

  1. Vánoční filmy a pohádky: Započněte tradici sledování vánočních filmů a pohádek. Usadíte se s horkým nápojem a vámi oblíbeným filmem, což vytvoří pohodovou atmosféru pro celou rodinu.
  2. Kreativní dílničky: Vytvořte si vlastní vánoční dekorace nebo vánoční ozdoby společně s dětmi. To nejen podnítí jejich kreativitu, ale také vytvoříte jedinečné přírůstky do vánoční výzdoby.
  3. Pečení vánočních dobrot: Zatáhněte vánoční vůně do domu pečením vánočních cukroví. Děti budou milovat nejen proces pečení, ale také ochutnávání svých vlastních výtvorů.
  4. Vánoční příběhy: Vezměte si čas na čtení vánočních příběhů. Můžete si vytvořit tradici před spaním, kdy si vyprávíte příběhy o Vánocích a vytváříte tak vzpomínky na celý život.
  5. Vánoční světelná procházka: Udělejte si večerní procházku po okolí a obdivujte vánoční osvětlení. To je skvělý způsob, jak vnímat vánoční atmosféru ve vašem bydlišti.
  6. Vánoční hudba a tanec: Zahrňte vánoční hudbu do vašeho každodenního života. Můžete společně zatančit nebo zazpívat vaše oblíbené vánoční písničky.

Vánoce jsou o spojení a vytváření nezapomenutelných okamžiků s rodinou. Tyto jednoduché tipy vám pomohou vytvořit vánoční magii, kterou budou mít vaše děti v srdci ještě dlouho.

Galerie


Sdílejte s přáteli
Facebook sdílení

Názor na tuto stránku
Líbí se | Nelíbí se |

Reklama

Komentáře k článku

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné