Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 25. května 2024, svátek má Viola, zítra Filip
Vyhledávání

Kdy začít s vánoční výzdobou?

Kdy začít s vánoční výzdobou?
26. 11. - Volný čas
Blíží se doba vánoční a spolu s ní i potřeba vánoční výzdoby. Vůně jehličí, svíček nebo perníčků. Co do takové vánoční výzdoby patří? A hlavně, kdy je vhodné s výzdobou začít?

Není důležité mít před Vánoci dům jako ze škatulky. Určitě je potřeba mít aspoň trochu poklizeno, ale proč to hrotit a stresovat se. Raději si udělejte čas na rodinu a užívejte si vánoční atmosféru, ke které vám rozhodně pomohou vánoční dekorace. Přeci jen se v příjemně vyzdobeném domě či bytě lépe relaxuje.


Spousta lidí začíná s výzdobou měsíc před Vánoci, tedy koncem listopadu, nebo před začátkem Adventu. Čtyři procenta lidí v České republice nezdobí svůj domov vůbec. Což je možná škoda, ale to si musí každý rozhodnout sám, co mu vyhovuje. Ti, co dekorují, tak ve většině případů nechávají výzdobu až do Tři králů a někteří pak ještě déle.

Co patří mezi tradiční vánoční výzdobu?

Někdy stačí naprostá drobnost, která váš domov zútulní a dodá tu pravou jiskru vánoční atmosféry. Vánoční hvězda, deka s hvězdami, jmelí nade dveřmi, vánoční věnec na dveřích. Ale co patří k těm tradičním vánočním dekoracím? V první řadě určitě adventní věnec se čtyřmi svíčkami, která bude provázet adventním časem a čekáním na Štědrý den.


Spolu s dětmi pak můžete vyzdobit okna papírovými ozdobami nebo světýlky. Určitě si u toho i společně odpočinete a užijete si příjemné společné chvilky. Stejně tak při pečení vánočního cukroví. Před Štědrým dnem pak společnými silami ozdobte vánoční stromek. 


Hlavní je, abyste se přípravami na Vánoce nestresovali a spíš si je pořádně užili. A nebo se na jakékoliv přípravy "vykašlete", udělejte si horkou čokoládu a relaxujte - nic vám neuteče :)


Sdílejte s přáteli
Facebook sdílení

Názor na tuto stránku
Líbí se | Nelíbí se |

Reklama

Komentáře k článku

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné