Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pondělí 18. ledna 2021, svátek má Vladislav, zítra Doubravka
Vyhledávání

Vtipný, ale praktický dárek k Vánocům v podobě trička s vlastním potiskem

Vtipný, ale praktický dárek k Vánocům v podobě trička s vlastním potiskem
21. 11. - Volný čas
Jako matky máme dojem, že ten čas ubíhá snad astronomickou rychlostí. Před chvílí tu bylo léto a teď? Už za pár dní začíná advent a s ním i příprava na Vánoce, tedy i nákup vánočních dárků. Už přemýšlíte o nákupu vánočních dárků? Co takhle darovat tričko s vlastním potiskem?

Větší dítka si už pomalu píší dopisy Ježíškovi. Tam ale u většiny z nich můžeme číst přání dost nepraktická – hlavně hračky z televizních reklam nebo katalogů. Samotné by je to mnohdy ani nenapadlo. To ale do přání Ježíškovi prostě patří.

Měkký dárek za trest?

Když se sami vrátíme do dětství a vzpomeneme si na okamžik, kdy jsme pod stromečkem nahmatali měkký dárek, bylo to jak za trest. Otázky typu „Proč mi Ježíšek nosí tak příšerný svetr?“ nebo „Už zase ponožky?“ se nám honily hlavou určitě pokaždé a mnohdy právem. Ale ne každý měkký dárek postihne stejný osud. A nejlépe jsou na tom ty dárky, které s oblibou nosíme po celý rok. Takovým dárkem může být tričko s vtipným a originálním potiskem, které nikdo jiný nemá. A i vaše děti pak mohou takový měkký vánoční dárek ocenit.

Tričko s vtipným potiskem

Obdarujte svého syna nebo dceru tričkem, které uchvátí i jejich i vaše kamarády a známé svým vtipným potiskem. A je jedno, jestli jim je 5 nebo 16 let. Ale vždy je dobré vybrat adekvátně k jejich věku.


Tričko s potiskem „Slipy se maj plnit o Vánocích… nebo že bych to poplet?“ asi není úplně nejvhodnější pro staršího syna, který by se takovým nápisem chlubil na střední škole.


Naopak tričko s nápisem „Nejvtipnější vánoční koleda – Tichááá noc, sváááátááá noc…“ můžete darovat svému malému dítku, ale zároveň i sobě. Protože, co si budeme povídat, tuhle koledu zná bezpečně každá matka, aniž by o tom věděla.


Nebo nechte na tričko natisknout kresbu vašeho dítka a buďte tak nejoriginálnější. Třeba kresba vlastní rodiny je na tričko ideálním potiskem. A to může nosit klidně i tatínek.

Inspirujte se při výběru dárků

Každé z nás hodně pomáhají různé inspirace na dárky k Vánocům, protože není v našich silách mít hned ve všech dárcích jasno. To se netýká jen dárků pro naše ratolesti, ale také pro partnera nebo kamarády. Na webu je inspirace všude spousta, ale trička s vlastním potiskem nebo trička s vtipným potiskem jsou vždy dárkem, který vykouzlí členům vaší rodiny úsměv na tváři, i když se jedná o měkké dárky. A o to nám, maminkám, jde vždy nejvíce. 


Sdílejte s přáteli
Facebook sdílení

Názor na tuto stránku
Líbí se | Nelíbí se |

Reklama

Komentáře k článku

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné