Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. srpna 2022, svátek má Jáchym, zítra Petra
Vyhledávání

KurzyProRadost vás naučí vařit zdravě pro děti online!

KurzyProRadost vás naučí vařit zdravě pro děti online!
5. 9. - Zdravá výživa
Chcete naučit své dítě zdravé stravě, ale sama už nevíte, co vařit? Nevíte si rady s tím, jak připravit luštěniny či jiné zdravé potraviny? Naučte se zdravě vařit díky online kurzu z pohodlí vašeho domova...

Narazili jste již ve virtuálním světě na internetovou akademii KurzyProRadost.cz? Tato internetová akademie se rozrostla o další žádaný obor.

Kromě kreativních technik, sportovních kurzů a kurzů osobního rozvoje přináší téma, které je v dnešní době značně diskutované. Vaříme zdravě pro děti.

 

holcicka_variMáte možnost naučit se připravovat (nejen) pro své děti pokrmy z luštěnin, tradičních obilovin jako jsou jáhly a pohanka, ze zelenniny a ovoce. Dozvíte se, jak nahradit dnes nadužívaný bílý cukr tak, aby jste v jídelníčku nezaznamenali žádnou chuťovou újmu, ale vaše zdraví, i zdraví vašich dětí, vzkvétalo!


Jestli tento portál znáte, pak jistě víte, že řadu receptů si zde můžete prohlédnout zdarma a pokud si kurz zakoupíte (za 400,-Kč), čeká na Vás jako bonus i elektronická kuchařka, kterou lektorka Ilona Dostálová vydala. S ní pak budete mít zajímavé recepty stále při ruce 

 

zdravy_kolacKurzyProRadost se snaží přinášet další zajímavá témata pro zdravý životní styl, takže toto jistě není jediný a poslední kurz. Kurz Domácí homeopatie si můžete pustit již nyní, koncem léta tento portál přinese také kurz První pomoc prožitkem.

 

Maminky, jste zvědavé? Tak sledujte stránky www.kurzyproradost.cz!


Sdílejte s přáteli
Facebook sdílení

Názor na tuto stránku
Líbí se | Nelíbí se |

Reklama

Komentáře k článku

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné