| iPhone ano nebo ne? - diskuze na toto téma |
Holky potřebuji si koupit nový telefon, dívala jsem se po iPhonech, zajímalo by mne, jaké máte zkušenosti s tímto telefonem? Vyplatí se do toho jít? Nebo je to jen zbytečně předražené?
Helena | 17.7.2019 13:00 | Souhlasím | Nesouhlasím | iPhone ano nebo ne?Určitě se vyplatí jít do iPhonu, já jsem s ním fakt spokojená, jestli za něj nechcete dávat tolik, tak si kupte bazarový kousek, já jsem ho sehnala s roční zárukou.
Odpověď Helena | 21.7.2019 21:45 | Souhlasím | Nesouhlasím | Re: Re: iPhone ano nebo ne?V Brně na Lidické je obchod www.macbookarna.cz, který všechny vykoupené přístroje testuje, a potom na ně poskytuje roční záruku.
Odpověď KamSsa1 . | 29.7.2019 00:11 | Souhlasím | Nesouhlasím | iPhone ano nebo ne?Taky jsem si koupila iPhone, ale rozhodně ne nový. Ty ceny jsou totiž dost vysoko, a tak si mohu dovolit pouze bazarovku. Na https://www.biginzerce.cz/ jsem našla jeden za super cenu, takže jsem do toho šla. Mám ho už rok a naprostá spokojenost. Oproti telefonu s androidem se totiž vůbec neseká. Odpověď Karla | 1.11.2022 10:33 | Souhlasím | Nesouhlasím | iPhone ano nebo ne?Tyjo já nevím no. Já bych ten iPhone asi nechtěla. Ne, že by to byly špatné telefony, to asi nejsou, ale mně se prostě zdají příliš malé. Většina telefonů s androidem má mnohem větší displej, což mi vyhovuje. Sama jsem si právě nedávno kupovala jeden nový. Je od Xiaomi a sehnala jsem ho tady https://www.f-mobil.cz/mobilni-telefony__os_android za celkem slušné peníze. Odpověď |


