Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Vitamín D

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Vitamín D - diskuze na toto téma
Dáváte svým dětem od miminka vitamín D co vám předepíše doktor ? Jestli ano, tak vigantol nebo baby d ?


Marika | 23.11.2018 18:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitamín D
Na předpis doktoři dávají akorát vigantol. Baby da jiné rádo by doplňky bych vůbec nedávala.

Odpověď
Míša | 18.12.2018 13:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vitamín D
aha .. takže to není složením stejné ? jak jsem byla s dcerkou na prohlídce, tak se o tom maminky bavily a některé teda dávají baby d, tak proto mě to zajímalo v čem a jestli je to lepší

Odpověď
Iva | 2.1.2019 19:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vitamín D
Taky by mě zajímal rozdíl jestli bych se mohla připojit do diskuze. Ráda bych se o tom dozvěděla víc, protože mám měsíční miminko a taky nám byl napsán vigantol, tak budu ráda jestli je to dobře že dáváme nebo to až zas tak nutné není.

Odpověď
Tereza V. | 12.1.2019 20:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitamín D
Dcerce jsem od jejího narození dávala vždy Vigantol. Je z jeho údajně nežádoucích účinků akorát umělá bublina...Zažívání trvá, než se mimčům upraví.

Odpověď
Dituška | 24.10.2019 06:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vitamín D
úplně souhlasím. já jsem vigantol dávala třem svým dětem a všechny v pohodě. jestli vás zajímá něco o vigantolu, je nejlepší si o něm všechno přečíst. Zkuste mrknout tyhle stránky https://www.lekarna.cz/vigantol-1x10ml-kapky-roztok/ ...

Odpověď
Marie | 2.12.2019 22:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitamín D
souhlasím s ostatníma. Vigantol je na předpis a je to brané jako lék a ten se musí nějak kontrolovat podle složení, všechno ostatní je jakoby doplněk stravy, takže složení nepodléhá žádné kontrole.

Odpověď
Ajka | 29.8.2020 20:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitamín D
pokud chcete vitamín D bez předpisu od lékaře, tak se podívejte ještě tady https://www.nutraday.cz/tekuty-vitamin-d3-k2-mk-7-30-ml/

Odpověď
Lenička | 25.9.2020 19:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitamín D
to, že je něco na předpis neznamená, že je to nejlepší, já třeba taky kupuju jinde, jsou to kapky, a vím, že produkt je kvalitní

Odpověď
Julie | 21.10.2020 20:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitamín D
jedině od nutraday kapky vitamínu D, jsou kvalitní, žádný vedlejší účinky, nechuť nebo něco podobného

Odpověď
Týna | 25.2.2021 21:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitamín D
kupuji vitamín D v kapkách na https://www.nutraday.cz/tekuty-vitamin-d3-100-iu-v-jedne-kapce-59-ml/ a nemusím kupovat nic na předpis

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné