Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 15. února 2019, svátek má Jiřina, zítra Ljuba
Vyhledávání

Diskuse - Cutis help

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Cutis help - diskuze na toto téma
má tady nějaká z maminek zkušenost s konopnou kosmetikou Cutis help ? jak se vám osvědčila u dětí ?

Simona | 16.12.2018 16:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Cutis help
Já používám tu řadu pro dospělé a je to jeden z mála krémů, který snesu a na těch horších ložiscích mě neštípe.

Odpověď
Míša | 17.1.2019 18:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Cutis help
ty dětské krémy jsou výborné a dcerce se po nich ekzém moc zlepšil, akorát je to horší s koupí těch mastí, protože ne všude je mají, takže je objednávám z internetu

Odpověď
Lenka | 25.1.2019 10:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Cutis help
Ahoj, tu konopnou kosmetiku kupuju tady https://www.alpik.cz/konopna-leciva-kosmetika/. Zkusila jsem toho opravdu hodně, ale až tato mi sedne skvěle... Tak ji zkus :)

Odpověď
Míša | 13.2.2019 15:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Cutis help
Děkuji moc holky za doporučení, také ji už máme doma, zkoušela jsem teda prvně lékárnu, protože jsem na to docela spěchala, ale tam ji bohužel neměli, tak jsem zkusila toho alpíka a tam mají teda velký výběr. Zrovna jsem se podívala na jejich stránky co je to zač a konečně jsem narazila na on osvěžovač vzduchu o kterém pořád někde čtu, tak jsem ho vzala taky -_- to jsem zase na něco narazila, chudák chlap až se podívá na výpis z karty :D taky to tak máte že pořád něco nakupuje i když si řeknete, že tojhle byla poslední věc ?

Odpověď

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.

Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné