Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Školka Praha 8

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Školka Praha 8 - diskuze na toto téma
Zdravím Vás , chci Vám doporučit soukromou školku Trojská labuť v Praze 8 , pěkné prostředi , paní učitelky veselé a příjemné , hodné.  Je to česko-anglická školka, doporučuji


Barča | 18.4.2016 21:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Školka Praha 8
Dobrý den, souhlasím s paní , školka Trojská labuť je skvělá . Pokud budete hledat zajdite se kouknout tam. Doporučuji.

Odpověď
Blanka | 19.4.2016 15:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Školka Praha 8
Milá Barčo, byla jsem se tam kouknout minulý týden a opravdu je to tam pěkné , uvažuji o nastoupení mé dcerky. Uvidíme, maminky koukněte i na web. stránky.

Odpověď
Rossa | 22.5.2016 18:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Školka Praha 8
Śkolka na Praze 8 trojská labut je skvělá , jděte s etam kouknout pokud tam bydlíte a zháníte místo pro své dítě. je soukromá a má mnoho kroužku . Mám tam své dítě. Doporučuji

Odpověď
Oldřiška | 29.6.2016 23:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Školka Praha 8
Školku labuť rtojskou velmi doporučuji. pokud hledáte školku pro své díte.

Odpověď
Silva | 12.7.2016 22:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Milá maminko Oldřiško,dala jsem na Vás . A už tam chodíme teda ne každý den , ale je to super. Malá chodí do baletu, a do keramiky,je moc a moc spokojená. a já taky , že neplače a moc se těší za detmi a za paní učitelkou. Taky pokud bydlíte na Praze 8 a hledáte školku , tak jen se přijdite kouknout na labuť.

Odpověď
Bublinka | 9.9.2016 22:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Školka Praha 8
Děkuji za kontakt paní Rosse. Trojská labut super, je skvělá syn je tam pár dní přihlášený a je velmi spokojený . Doporučuji , chodí do kroužku malování .

Odpověď
Yveta | 29.6.2016 23:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Školka Praha 8
Byla jsem se kouknout a moje díte nastupuje koncem srpna je skvělá školka

Odpověď
Domča | 20.4.2016 22:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Školka Praha 8
Ahojky, je labuť skvělá doporučuji.budete spokojeni .Pěkné prostředí, a zaměstnanci. Doporučuji

Odpověď
Paula | 22.5.2016 18:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Školka Praha 8
Na Praze 8 Trojská labuť je školka a opravdu super , personál skvělý . Prostředí super. Doporučuji.

Odpověď
Karla | 14.6.2016 20:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Školka Praha 8
Milé dámy, přistěhovali jsme se na Prahu 8 , četla jsem tu reference na soukromoum školku Trojská labuť. Během příštího týdne se ráda půjdu podívat do školky. Je to česko - anglická školka, uvidíme. Děkuji za rady a info

Odpověď
Dominika | 14.6.2016 20:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Školka Praha 8
Trojská labuť, je skvělá školka soukromá , česko- anglická , lektoři ok, školku doporučuji , jsem velmi spokojená a moje dítě se každý den těší do školky. Chodí do kroužku flétničky. Doporučuji.

Odpověď
Jarunka | 28.6.2016 22:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Školka Praha 8
Chodím můj syn do Trojské labutě na Praze 8 , chodí do kroužku plavání , keramiky a hodně už novládá ikdyž je malý angličtinu lektoři kjsou super. paní učitelky taky. Syn rád chodí do školky. Prostředí třídy pěkné.

Odpověď
Olinka | 28.6.2016 22:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Školka Praha 8
Trojskou labut školku doporučuji, Je soukromá česko- anglická ale je super, Kroužků je tam mnoho , a prostředí a těch hraček pro děti. Lektoři angličtiny super, persdonál taky super.

Odpověď
Pavlína | 17.7.2016 23:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Školka Praha 8
Zde je odkaz na Trojskou labuť je skvělá školka soukromá: www.trojskalabut.cz/ jsou tam zaměstnanci všichni hodní a příjemný na děti ,děti se těší do školky. Prostě je jedinečni .

Odpověď
Olinka | 24.4.2016 21:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Školka Praha 8
Opravdu Vám můžu, napsat v této školce jsem byla a je to krásná školka a syna tam budu dávat od září 2016 , ještě jsem na mateřské. Děkuji a doporučuji

Odpověď
Květa | 11.5.2016 22:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Školka Praha 8
Byla jsem se kouknout do Trojské labutě , jsem velmi nadčena. Uvidím a svého syna bych přihlásila od října tohoto roku. Bydlím na Paze 8 . prostředí vynikající.

Odpověď
Meduňka | 25.5.2016 00:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Školka Praha 8
Milé maminky chci pár vět napsat o školce Trojská labuť na Praze 8 . Mám tam své děti, jsme celá rodinka spokojená , že naše děti jsou spokojené . Zaměstnanci hodní, vstřícní. Okolí školky česko-anglické je pěkné a ve školce pěkné hračky . Doporučuji školku.

Odpověď
Jitka | 28.6.2016 22:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Školka Praha 8
Školka soukromá Trojská labut super, bez žádných připomínek je skvělá.

Odpověď
Milena | 29.1.2018 11:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Školka Praha 8
Za mě je tohle nejlepší školka, na kterou jsme mohli narazit. Syn napřed chodil do státní školky, ale to se prostě nedalo už... Odmítal mi tam chodit, byl z toho docela dost otrávený a tím pádem i my. Nakonec jsme se rozhodli pro variantu soukromá školka a nelitujeme ani minutu. Přístup k dětem je naprosto o něčem jiném, všichni se tam mají rádi, navzájem vycházejí, prostě paráda.

Odpověď
Jaroslava | 14.6.2016 20:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Školka Praha 8
Dáma a pánové, V Praze 8 , je soukromá školka česko- anglická školka, je na krásném místě a jedná se i o pěkné vybavení školky, Paní učitelky jsou skvělé. Mám tam své děti, Bydlí se nám na Praze 8 krásně, děti rády chodí do školky. Opravdu jestli bydlíte na Praze 8 jděte se kouknout a uvidíte sami. Doporučuji

Odpověď
Pavluša | 28.6.2016 22:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Školka Praha 8
Souhlasím s paní , prostě Trojská labuť vede soukromá školka. Pokud žijete na Praze 8 a hledáte umístění do školky tak jdite se kouknout.

Odpověď
Majka | 29.6.2016 23:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Školka Praha 8
Trojskou labut doporučuji , je skvělá personál úžasný , děti tam chodí moc rádi. Koukněte se tam maminky pokud bydlíte na Praze 8

Odpověď
Marek | 5.1.2017 21:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Školka Praha 8
Dobrý den jak učíte děti na lyžích?

Odpověď
Marta | 6.1.2017 22:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Školka Praha 8
No já je učím na vniztřním simulátoru sjezdovky, tam podle mě poznáš, kdy má smysl se vydat ven na sjezdovku

Odpověď
Ema | 8.1.2017 00:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Školka Praha 8
A kde je takový simulátor?

Odpověď
Petr | 10.1.2017 15:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Mrkni se freestylekolbenka.cz/index.php?call=simulatory, ale je potřeba si to tam rezervovat

Odpověď
Ema | 11.1.2017 18:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
To je super, tam si zajdu :-)

Odpověď
Petr | 12.1.2017 00:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Zajdi tam, ale musíš si tam zavolat a domluvit si termín :)- je to tam docela natřískané :)- ale stojí to za to :)-

Odpověď
Papučka | 19.4.2016 15:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Školka Praha 8
V Trojské labuťi na Praze 8 jsem měla ve školce syna . Byl velmi spokojený a moc se mu tam líbilo. Maminky doporučuji , Chodil na plavání, keramiku .....atd

Odpověď
Eva | 19.4.2016 17:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Školka Praha 8
Je super školka, moje dcerka tam chodí do několika kroužků, šikovné ručičky, flétnička a dramaťák. Mají tam moc hraček tak si hrají , vybavení skvělé. Stojí to za to se tam jít kouknout. Malá je spokojená.

Odpověď
Racia | 15.5.2016 15:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Školka Praha 8
Dobrý den, maminky moje dcerka chodi do školky do Labute. Dělá tam kroužek dramaták. Je tam velice spokojená a moc jí to baví. Když tak se kouknite na web. stranky Troské labutě. Doporučuji

Odpověď
Petulka | 28.6.2016 22:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Školka Praha 8
Jsem s paní Evou moje dcerka chodí do kroužku plavání ,šikovné ručičky. Lektoři super, Nemám žádné výhrady na školku , velmi spokojená.

Odpověď
Aneta | 29.6.2016 23:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Školka Praha 8
Doporučuji tuto školku, kroužků taam mají mnoho pro děti, lektoři super, paní učitelky taky , pěkné zázemí. více nemusím dodávat je skvělá

Odpověď
Tlapka | 23.4.2016 14:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Školka Praha 8
Moc chválím školku labuť v Praze 8 jeúžasná, a paní vychovatelky super, hraček nekonečně mnoho , kroužky pro kluky a holky. česko-anglická školka, skvělá , Velmi doporučuji

Odpověď
Sára | 11.5.2016 22:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Školka Praha 8
Souhlasím s paní , je to tam úžasné pro děti, rozhodla jsem se svoje dítko tam dámod září 2016 . Byla jsem se tam kouknout nádhera.

Odpověď
Tona | 28.6.2016 22:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Školka Praha 8
Dobrý den paní Sáro, taky syna dávám do školky Trojská labut ,ale až o měsíc později od října. Takže se tam setkáme. Moc mě nadchla když jsem byla na prohlídce.

Odpověď
Brusinka | 15.5.2016 15:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Školka Praha 8
Zdravím Vás maminky , chci se podělit s referenci o školce kam chodí můj syn. Trjská labuť v Praze 8 . Je velice spokojený a moc ho to tam baví, anglicky se učí a jde mu to. Doporučuji

Odpověď
Kulka | 22.5.2016 18:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Školka Praha 8
Milé maminky , to co paní píše že byli spokojeni v labuti , já se musím připojit . V únoru jsme opustili školku trojskou labut , protože jsme se přestěhovali mimo Prahu. Školka byla úžasná náš syn tam rád chodil . Byl personál super. prostředí pěkné . Doporučuji

Odpověď
Tamča | 28.6.2016 22:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Školka Praha 8
Ahojky, je labuť skvělá doporučuji ,budete spokojeni .Pěkné prostředí, a zaměstnanci. Doporučuji

Odpověď
Katka | 14.6.2016 20:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Školka Praha 8
Dobrý den, vám napsat něco o trojské labuti v Praze 8 , mají tam kroužky pro děti , je to soukromá školka , letoři jsou skvělí , paní učitelky tak Mám tam svého syna a od září tam dávám dcerku. Angličtinu učí a je to super. Prostředí nádherné .

Odpověď
Hrbka | 28.6.2016 22:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Školka Praha 8
Ahojky, je labuť skvělá doporučuji.budete spokojeni .Pěkné prostředí, a zaměstnanci. Doporučuji

Odpověď
Agula | 28.6.2016 22:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Školka Praha 8
Mám Dceru v trojské labuti v Praze 8 , chodí do kroužku plavání, keramiky. Je velmi spokojená . Prostředí krásné a vše ok, paní učitelky super. /Pokud hledáte školku V Praze 8 tak jděte tam se kouknout je soukromá školka .

Odpověď
Maruška | 28.6.2016 22:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Školka Praha 8
Chci se podělit ze zkušeností v trojské labuti ohledně kroužku a vyuce děti, jsou tam velmi šikovní ůektoři a paní učitelky a je vidět na dětech , že jsou spokojeni . Chodí tam moje dcera už pomalu rok . Jsme nadměrně spokojeni , hodně kroužků......

Odpověď
kamila | 30.6.2016 14:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Školka Praha 8
Trojska labut je super skolka :) mam ezkusenosti i s tim dramatakem a fletnickou a mala je moc spokojena

Odpověď
Verča | 12.7.2016 22:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Školka Praha 8
Takže něco o školce na Praze 8 trojská labuť. Je to velmi akční školka, soukromá zaměřená na česko- angličtinu. Pěkné prostředí , hlavně personál skvělý . Moje dtě je spokojený. To jaem moc ráda. Angličtinu se pomalu učí ,ale jde to. doporučuji.

Odpověď
Antonie D. | 20.7.2016 00:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Školka Praha 8
Trojská labuť je skvělá, personál a lektoři angličtiny supe. Prostředí ok, moje dítko se každý den těší do školky. má tam mnoho kamarádu. doporučuji.

Odpověď
Běla | 12.7.2016 22:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Školka Praha 8
Mohu vřele doporučit soukromou školku Trojskou labut na Praze 8, je to velmi krásná školka, paní učitelky velice příjemné a veselé , mají velmi krásný vztah s dětmi. Jsou tma kroužky , mnoho hraček, angličtina super. Moje holčička každý den se těší do školky. Jsme moc ráda , že jsem dla na doporučení mé kamrádky .

Odpověď
Aďa | 12.7.2016 22:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Školka Praha 8
Milá paní Bělo, ano vaše kamarádka Vám doporučila opravdu skvělou školku. Je to na úrovni, tato školka. Moc se nám tam líbí s malou . Moje dcera zam chodí pár měsíců , ale je štstná , má kamarádu mnoho, prostředí super, nádherné, kroužek keramika super, Vše ok.

Odpověď
Hlínka | 23.7.2016 21:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Školka Praha 8
Chtěla bych Vám doporučit ve zkratce školku Trojskou labuť na Praze 8 . Je to česko- anglická školka , děti jsou tam velmi spokojené , i moje děti jsou tam také spokojené , moc se tam vždy těší na hodné paní učitelky a hlavně za dětmi a hračky. Je opravdu v krásném prostředí.

Odpověď
Katuš | 15.8.2016 12:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Školka Praha 8
Soukromá školka Trojská labuť na Praze 8 , je perfektní , vybavení super, paní učitelky taky jsou hodné a vstřícné . Děti je mají rády. Doporučuji

Odpověď
Arima | 15.8.2016 13:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Školka Praha 8
Můj syn chodí do soukromé školky Trojská labuť na Praze 8 , je velmi spokojený a já jsem moc ráda, taky jsem četla reference na tuto školku Trojskou labuť a vidíte dala jsem tam svého syna a je to skvělé. Kroužky .....

Odpověď
Radana | 26.8.2016 13:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Školka Praha 8
tak jste mě svými příspěvky hrozně nadchly i jejich web vypadá suprově! jen to máme trošku dál... :-( ještě se mi líbí www.centruhonzik.cz, nemáte zkušenost? Jsme z Prahy 9, tak je to pro nás přece jen schůdnější...

Odpověď
Gabina | 9.9.2016 17:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Školka Praha 8
Mohu doporučit výbornou školku v Praze www.pruhonickalabut.cz/

Odpověď
Zuzka | 12.9.2016 18:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Školka Praha 8
Pruhonickou labut neznam,vy tu mate dite?

Odpověď
Gabina | 14.9.2016 23:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Školka Praha 8
Do školky chodí můj pětiletý syn.Máme zvolený režim pouze v angličtině,kdy je s dětmi rodilý mluvčí a zatím jsem ze školky opravdu nadšenáá!!:)

Odpověď
Zuzka | 20.9.2016 20:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Školka Praha 8
Nevíte jestli berou i takhle během roku děcka?

Odpověď
Gabina | 22.9.2016 15:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Podle mě dokud se nezaplní místa tak budou nabírat,nejjistější bude informovat se rovnou ve školce a uvidíte na čem jste:-)

Odpověď
Martina | 9.9.2016 22:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Školka Praha 8
Chci se podělit se zkušeností ohledně školky na Praze 8 Trojská labut. Je opravdu skvělá. Nejsou žádné výhrady. pokud zháníte školku jděte se podívat. Trojská labuť je soukromá školka česko anglická .

Odpověď
Alžběta | 13.9.2016 23:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Školka Praha 8
Doporučuji školku Trojskou labuť na Praze 8 , my jsme se přistěhovali a svoji holčičku jsem tam dala před měsícem , a je velmi spokojená . Je skvělá labuť Trojská česko anglická školka. Pěkné prostředí.

Odpověď
Pavlínka | 12.10.2016 17:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Školka Praha 8
Milé maminky mám velkou zkušenost z Trojskou labutí na Praze 8 Je to česko -anglická soukromá školka . Trojská labuť vřele doporučuji ,budete spokojeni.

Odpověď
Klára D. | 12.10.2016 17:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Školka Praha 8
Trojská labuť je super , doporučuji. Mám tam svého syna první měsíc a je skvělá , malý je spokojený nechce chodit domů, má kamarády a personál super, prostředí krásné.

Odpověď
Fantomaska | 28.10.2016 09:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Školka Praha 8
Na Praze 8 je soukromá školka Trojská labuť je výborná. Můj chlapeček velmi spokojený. Zde je odkaz nakoukněte a jdite se kouknout .www.trojskalabut.cz/ Kroužky např. věda, tanečky, notičky....... Doporučuji.

Odpověď
Amanda | 27.11.2016 14:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Školka Praha 8
Ahoj, osobně mám zkušenosti se školkou pruhonickalabut.cz dětí dostanou vždy to co potřebují a vždy jak pro ně přijdu jsou spokojené a vysmáté, učitelky jsou milé a ví co dělají, rozhodně doporučuji se tam zajít kouknout.

Odpověď
Sárka | 27.11.2016 14:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Školka Praha 8
Taky ji znám dcerka mi tam chodí a vždy vysmátá doporučuji se tam jít podívat a přesvědčit se sám jak je skvělá.

Odpověď
Fiona | 27.11.2016 15:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Školka Praha 8
Nápodobně mě syn chodí to pruhonické a opravdu jsem z nich nadšená, školka je Česko - Anglická a dítě se aspoň může začít učit přece jen angličtina v dnešní době je už potřebná.

Odpověď
Kamila | 3.1.2017 14:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Školka Praha 8
Trojska labut je perfektni. :-)

Odpověď
Lenka D | 10.12.2018 09:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Školka Praha 8
Ahoj maji v te trojske labuti rodile mluvci nebo kdo vyucuje tu anglictinu? Diky moc

Odpověď
Kamila | 11.12.2018 14:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Školka Praha 8
Maji rodile mluvci, urcite je to mnohem kvalitnejsi a profesionalnejsi. Mate zajem o zapsani ditete?

Odpověď
Lenka D | 14.12.2018 15:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Školka Praha 8
Asi ano urcite by jsme se nad tim zapremysleli ze je tam zapiseme. :)

Odpověď
Kamila | 18.12.2018 12:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Tak pokud je zapisete tam, tak to udelate jenom dobre, je to dobra skolka, a maji tam i super krouzky. :)

Odpověď
LInda | 24.6.2019 22:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Mohla bych se prosím zeptat, co se týče té angličtiny, tak jak to takhle malé děti zvládají ?

Odpověď
Renča | 26.6.2019 08:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Říkala jsem si to stejné, ale po roce a půl, co u nich malá je, tak neuvěřitelně valí :O. Každý se mě na to ptá, jak je možné, že malé dítě umí takhle krásně mluvit anglicky. No největší zásluhu na tom má lektor ve školce, který je učí. Nevím jaké používá metody, ale evidentně jsou velmi osvědčené.

Odpověď
Linda | 1.7.2019 21:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Od kolika let si tam dcerku začala dávat a od kdy se ta angličtina vyučuje ?

Odpověď
Renča | 3.7.2019 23:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Dcerku jsem tam dávala od 2 let do jesliček. Co se týče angličtiny, tak záleží, jak moc dítě mluví, rozhodně je dobré to konzultovat s pedagogem. Jinak mají veškeré informace na jejich stránkách www.trojskalabut.cz

Odpověď
Silva | 27.7.2019 10:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Jééé my syna dáváme do Průhonické labutě a velká spokojenost. Prošli jsme těch školek víc, ale tady ta, jak mě tak i Káju zaujala nejvíc a hlavně se mu tady líbí a nepláče když se loučíme.

Odpověď
Erika | 19.2.2020 20:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Nevíte jak je to tam s tou výukou angličtiny ? Popřípadě jestli na ni děti dáváte tak ja na ten cizí jazyk reagují ?

Odpověď
Silva | 21.2.2020 10:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Synátor ji pochytává moc dobře a mluví na nás doma i anglicky, což je naprostá pecka, takže doufám, že mu to v té hlavičce zůstane a bude mít trošičku náskok ve škole.

Odpověď
Erika | 21.2.2020 10:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Jak synek starý jestli můžu vědět ? Ta angličtina je v ceně nebo se hradí zvlášť ?

Odpověď
Silva | 29.2.2020 10:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Malýmu budou 3 roky, nicméně začal mluvit hrozně brzo a normálně si s ním popovídáš oproti jiným dětem, co jsou v jeho věku.

Odpověď
Mája | 2.3.2020 14:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Čím dřív se dítě dostane do kontaktu s angličtinou, tím líp. Děti jsou schopné se toho hrozně moc naučit, i když si myslíme, že ne a jsou malincí :)

Odpověď
Františka | 26.3.2020 16:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Kolik se za tu angličtinu platí jestli se můžu zeptat ? Nebo je to v ceně školkovného ?

Odpověď
Mája | 5.4.2020 12:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Nene, je to v ceně, máš vlastně na výběr z anglické, česko-anglické a české školky a podle toho jsou potom ty ceny :)

Odpověď
Františka | 7.4.2020 08:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Tak to je super, čekala jsem že to bude celkem ranec za tu ájinu a oni to mají takhle super v tom školkovném :)

Odpověď
Adéla | 21.5.2020 15:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
V Průhonické labuti mám syna a ta angličtina byla výborná volba, hlavně když to beru do budoucna, protože angličtinu slyším dnes a denně všude a používá se neustále. A ač by člověk neřekl, že tak malé dítě se jiný jazyk nenauří, tak ba naopak. Nechám tady odkaz pro maminy, co by je to taky zajímalo www.pruhonickalabut.cz

Odpověď
Hanka | 28.5.2020 17:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Taky jsem si myslela, že to bude dražší, ale není a hlavně se ta angličtina vyplatí když jsem viděla výsledky po měsíci tak jsem byla opravdu paf kolik je toho dítě schopné se naučit.

Odpověď
Vanda | 2.6.2020 07:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Jaký tam mají děti program nebo jsou tam i nějaké kroužky ?

Odpověď
Hanka | 22.6.2020 14:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Záleží jak v které školce, ale ano mívají i tam i kroužky. Já upřímně nevím jestli ta trojská a průhonická labuť mají kroužky stejné nebo odlišné.

Odpověď
Vanda | 1.7.2020 15:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
To vůbec nevadí. Už jsem se dívala na ty jejich stránky a pozjišťovala jsem si to, jako na výběr toho mají fakt spoustu ani upřímně nevím na co pak malou dát www.trojskalabut.cz/zajmove-krouzky/

Odpověď
Vanda | 14.7.2020 15:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Nechám tu odkaz i na tu jejich druhou školku, protože ten výběr taky stojí rozhodně za to a oproti jiným školkám je tohle ale obrovská výhoda www.pruhonickalabut.cz/zajmove-krouzky-skolka-pruhonice/

Odpověď
Nataša | 29.7.2020 10:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Nevíte nebo nemáte přímo zkušenost s tím jestli tam děti berou i v průběhu školního roku ?

Odpověď
Vanda | 21.9.2020 20:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Jestli myslíš v trojské a průhonické labuti, tak ano berou děti v průběhu roku, hrozně záleží na tom, jaká je obsazenost. Někdy se stane, že to dítě nezvládá, takže si ho rodiče stejně musí nechat doma, tudíž je potřeba si tam asi zavolat a pozjišťovat co a jak.

Odpověď
Kája | 1.10.2020 15:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Mně malou vzali taky v průběhu roku, ale proto, že jsem si to hodně hlídala, jinak mají většinou hned plný stav :)

Odpověď
Kája | 4.10.2020 16:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Možná se holky budu ptát hloupě, ale když mi třeba dítě onemocní, tak vrací se nějak za tu dobu školné nebo ne ?

Odpověď
Hanka | 21.10.2020 13:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Tak to si nejsem jistá, ale většinou to bývá tak, že se školné nevrací, pokud třeba nejde o celý měsíc. To bude mít asi každá školka úplně jinak a je lepší když kontaktuješ přímo školku.

Odpověď
Hanka | 21.10.2020 13:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Školka Praha 8
Tak to si nejsem jistá, ale většinou to bývá tak, že se školné nevrací, pokud třeba nejde o celý měsíc. To bude mít asi každá školka úplně jinak a je lepší když kontaktuješ přímo školku.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné