Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 18. října 2019, svátek má Lukáš, zítra Michaela
Vyhledávání

Diskuse - Peníze na zateplení domu

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Peníze na zateplení domu - diskuze na toto téma
Dobrý den, dočetla jsem se, že se dá čerpat dotace na zateplení domu a chtěla bych ji využít, ale nemám na to dostatečnou hotovost, nevíte kde sehnat rychle peníze?

Martin | 21.11.2018 11:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Peníze na zateplení domu
Já když jsem potřeboval peníze na zateplení, tak jsem si vzal úvěr od Modré pyramidy, dávají až 800 000 tisíc se splatností až na 15 let.

Odpověď
Karolina | 22.11.2018 12:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Peníze na zateplení domu
Za jaký úrok půjčují? A počítají si i nějaký poplatek za vyřízení?

Odpověď
Martin | 23.11.2018 11:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Peníze na zateplení domu
Ne ne za vyřízení úvěru si nic neúčtují, podívejte se přímo na jejich stránky, kde mají vše popsané, bylo to opravdu velice jednoduché https://www.modrapyramida.cz/produkty/financovani-bydleni/male-a-stredni-uvery

Odpověď
Roman | 6.8.2019 06:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Peníze na zateplení domu
To s těmi dotacemi jsem vůbec netušil. Platí to ještě? Jestli ano, tak bych toho možná rád využil. Ještě letos totiž mám v plánu dělat zateplení domu a ta dotace by přišla vhod. Pokud by to nevyšlo, tak mi asi nezbyde nic jiného, než to financovat půjčkou. Už jsem tady https://www.hyperfinance.cz/pujcky/ koukal na nějaké srovnání půjček a zatím nejvíce se mi zamlouvá ta Zonky.

Odpověď
Miloš | 24.8.2019 22:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Peníze na zateplení domu
Zkoušeli jste si někdo zateplení domu dělat svépomocí? Já o tom právě docela přemýšlím, protože dotaci jsem na to bohužel nezískal a kdybych si zateplení dělal svépomocí, tak mě to výjde výrazně levněji. Na druhou stranu je ale pravda, že tomu, abych si najal několik řemeslníků na pomoc se asi stejně nevyhnu. Ještě štěstí, že ti se dnes, v době internetu dají sehnat třeba přes tento poptávkový portál: www.trhpoptavek.cz/

Odpověď

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.

Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné