Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Rychloúvěr

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Rychloúvěr - diskuze na toto téma
Máte někdo zkušenosti s rychloúvěrem od Modré pyramidy?


FIlip | 23.11.2018 12:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rychloúvěr
Já ano, vyřídil jsem ho ani ne za půl hodiny přímo u nich na pobočce. Hodně mi to pomohlo, potřebuji dorazit rekonstrukci domu, dřív než budou vánoce.

Odpověď
Petr | 24.11.2018 11:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Rychloúvěr
A kolik půjčují nejvíc a na jak dlouho?

Odpověď
Filip | 25.11.2018 11:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Rychloúvěr
Půjčují až 800 000 bez doložení příjmů a až na 15 let, ale vše mají popsané na stránkách Modré pyramidy.

Odpověď
Evžen | 11.2.2020 03:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Rychloúvěr
Jojo, taky jsem s ním financoval část rekonstrukce naší koupelny. Jsem rád, že už to máme za sebou. Je ale pravda, že bychom tam potřebovali ještě nějaké vybavení dokoupit. Hodně by se mi tam líbila například takováto polička: https://www.emako.cz/police-koupelnove/instant-d-o-policka--koupelnova-policka--rohova-policka--bambusova--3-patra/

Odpověď
Vanda88 | 14.2.2020 19:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rychloúvěr
Ne s tím co zmiňuješ ty zkušenosti nemám, my jsme totiž financování rekonstrukce dělali pomocí úvěru od https://www.burinka.cz/uver-bez-zajisteni/ a musím říct, že taky naprostá spokojenost. Tak co to zkusit tam ? :)

Odpověď
Michaela | 9.9.2020 13:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rychloúvěr
Já bych si nikdy půjčku nevzala. Nevzali jsme si ani hypotéku na koupi domu. Nějaké peníze jsme měli našetřené a co nám chybělo, tak jsme si půjčili od rodičů. Nebudeme si půjčovat ani na rekonstrukci. Budeme dům postupně opravovat z peněz, co zvládneme našetřit. Teď máme zrovna objednaná plastová okna z Pramos www.pramos.cz/okna/plastova-okna/ , což je taková větší investice, ale jsem ráda, že budeme mít nová okna do zimy :-

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné