Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Kadeřnictví

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Kadeřnictví - diskuze na toto téma
Milé dámi, také neustále scháníte dobré studio v Brně? Kde by dělali nehty, které dlouho vydrží a nelamají se? A co teprve vlasy, že? Taky hrůze, abychom byli spokojené a líbilo se nám to, to je těžký úkol pro kadeřnici. Tak prosím nestyďte se a pište zkušenosti nápady...


karol | 25.4.2013 08:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kadeřnictví
Ahoj já chodí do studie em-beauty a jsem velice spokojena, je zde jak nehtové studio,tak kadeřnictví =)

Odpověď
erika | 31.5.2015 13:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kadeřnictví
ahoj,a nevíte,kde by se daly pořídit clip-iny za rozumnou cenu? Hlavně nějaké kvalitní. Děkuji

Odpověď
Nela | 20.3.2019 16:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kadeřnictví
Na vlasy dojíždím do perfektního kadeřnictví do Prahy. Mívám tam pracovní cesty, zahrnu tak užitečné s příjemným :-). Hlavně si na vlasy dost potrpím a jen tak někdo mi na ně nemůže sáhnout.

Odpověď
Radka | 25.3.2019 12:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kadeřnictví
Dáš nám doporučení, prosím? :)

Odpověď
Nela | 28.3.2019 15:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kadeřnictví
Salon se jmenuje Organics - https://organics-prague.com/ doporučuju navštívit. Nejen, že dobře poradí se střihem a ostříhají, ale taky radí jak pečovat o vlasy a doporučí ti vhodnou kosmetiku na vlasy.

Odpověď
Radka | 30.3.2019 09:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Kadeřnictví
To by měla být samozřejmost, bohužel jsem se s ničím podobným nesetkala a ráda si nechám poradit a zajdu si k nim taky. Díky moc

Odpověď
Lucie | 1.12.2021 20:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kadeřnictví
Holky, když chodíte ke kadeřnici, tak nevíte jaká barva nejlépe dokáže krýt šediny?

Odpověď
Monika | 6.12.2021 13:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kadeřnictví
Já jsem to vyřešila celkem dobře a elegantně sama. Na šediny jsem si začala kupovat přírodní tonikum, které když pravidelně používáte, tak vrátí vlasům jejich přírodní barvu. Díky tomu si pak nemusíte vlasy vůbec barvit.

Odpověď
Lucie | 8.12.2021 15:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kadeřnictví
Opravdu něco takového existuje? Kde jste to prosím sehnala? A za kolik se to dá koupit prosím?

Odpověď
Monika | 12.12.2021 16:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Kadeřnictví
Ano, opravdu existuje přírodní tonikum proti šedinám ve vlasech. Podívejte se na stránky https://www.gr7.cz/proti-sedinam1 Odtud si tonikum kupuji a jsem velmi spokojená. Konečně si nemusím barvit vlasy.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné