Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Zvětšení prsou vlastním tukem

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Zvětšení prsou vlastním tukem - diskuze na toto téma
Máte za sebou zvětšení prsou? Co konkrétně tento typ ? http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/89/zvetseni-prsou-vlastnim-tukem/


Soňa | 14.12.2018 19:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zvětšení prsou vlastním tukem
Dobrý den,já sem teda byla na zvětšení s implantáty a s tím sem teda absolutně spokojená nejen já ale i můj manžel:D Jinak plastiku mi dělal právě pan doktor Justan

Odpověď
Kejty | 18.12.2018 20:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zvětšení prsou vlastním tukem
Na které té klinice vám plastiku dělal? Na stránkách jsou dvě...

Odpověď
Soňa | 22.12.2018 20:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Zvětšení prsou vlastním tukem
Ano to jsou, ale já byla v Effect clinic

Odpověď
Barbora | 9.2.2019 17:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zvětšení prsou vlastním tukem
Osobně jsem si nechala dělat tento zákrok tady https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2088-zvetseni-prsou-vlastnim-tukem-lipotransfer a za mě můžu doporučit

Odpověď
Emílie | 12.2.2019 21:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Zvětšení prsou vlastním tukem
Baru jak tam všechno probíhalo od konzultace až po plastiku?

Odpověď
Barbora | 17.2.2019 22:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Zvětšení prsou vlastním tukem
Na konzultaci mi pan Pilka všechno vysvětlil,řekl mi moje možnosti, a dohodli sme se na předoperačním vyšetření. A po předoperačním následoval samotný zákrok..Jinak tedy péči jsem tu měla přímo skvělou

Odpověď
Emílie | 21.2.2019 10:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Zvětšení prsou vlastním tukem
Děkuju,jinak objednat se tam dá na konzultaci nějak přes stránky, nebo jste se objednávala přes ten telefon? A jaké vám dělali předoperační vyšetření?

Odpověď
Barbora | 24.2.2019 20:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Zvětšení prsou vlastním tukem
Ano objednávala jsem se přes ten telefon co je uvedený na stránkách. NA předoperačním mi brali krev, natočili EKG a dělali mi taky sono prsou

Odpověď
Polet | 1.3.2019 00:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zvětšení prsou vlastním tukem
Dívala sem se že v aesthevita se dělá i liposukce podbradku Neck tite..na tu bych šla moc ráda..máte sní zkušenost?

Odpověď
Simča | 3.3.2019 20:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Zvětšení prsou vlastním tukem
Dobrý den, byla sem tu na liposukci podbradku vloni. Za mě velmi dobrá zkušenost

Odpověď
Marcela | 16.2.2022 00:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zvětšení prsou vlastním tukem
Jak vaše prsa vypadají třeba po roce nebo dvou od operace? Jste stále spokojené s tím jak vypadají? Šla by některá do operace znovu?

Odpověď
Lucie | 19.2.2022 21:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Zvětšení prsou vlastním tukem
Kdybych měla prsa jako jsem měla před operací, tak bych do toho šla rozhodně znovu. Já jsem s výsledkem operace opravdu maximálně spokojená, protože mám zase prsa, za která se nemusím stydět. Mám skoro 3 roky po operaci a prsa vypadají pořád perfektně.

Odpověď
Marcela | 21.2.2022 19:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Zvětšení prsou vlastním tukem
Super, děkuji za názor. Mohu se zeptat, kde jste si prsa nechávala upravovat? Na které klinice jste si to nechala dělat?

Odpověď
Lucie | 24.2.2022 23:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Zvětšení prsou vlastním tukem
Já jsem si pro úpravu dekoltu vybrala kliniku https://www.perfectclinic.cz/plastika-zvetseni-prsou/ , kterou bych mohla ze své zkušenosti jedině doporučit. Výsledek je úžasný a navíc mají i perfektní přístup. Cítila jsem se tam velmi dobře.

Odpověď
Adri | 26.4.2023 22:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zvětšení prsou vlastním tukem
Já si chci prsa nechat zvětšit už dlouho a konečně jsem se odhodlala k tomu abych to začala aktivně řešit, kdo jste byl letos na operaci, podělte se o zkušenost, kdo je aktuálně nejlepší a tak dále, děkuju :)

Odpověď
Melissa | 27.4.2023 18:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Zvětšení prsou vlastním tukem
S dovolením se k tobě připojím, já bych šla ráda k někomu do Prahy, bylo by to pro mě nejpohodlnější, že bych nemusela dojíždět tak jestli můžete sdílet vaše zkušenosti v rámci Prahy budu vám vděčná :-)

Odpověď
Markyta | 28.4.2023 18:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Zvětšení prsou vlastním tukem
No já chci jít na konzultaci k panu doktoru Lucákovi na ABClinic, známá u něho byla a moc ho chválila a prsa má teda vyloženě dokonalý. Poradila mi že mají jednou do roka akci na zvětšení prsou tak jsem si řekla, že bych to rovnou využila. Napíšu ti sem dojmy až budu mít alespoň po konzultaci.

Odpověď
Adri | 29.4.2023 20:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Zvětšení prsou vlastním tukem
Ahaa to je pěkná sleva…hmm no tak já se tam snad na tu konzultaci taky objednám, alespoň mě to motivuje to pořád neodkládat. Děkuju za skvělý tip :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné