Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - PSI - kloubní výživa

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
PSI - kloubní výživa - diskuze na toto téma
Ahoj, chtěla bych se zeptat, máte někdo zkušenosti s kloubními výživami? Známí mi doporučovali Alavis, ale pak jsem na netu v diskuzích četla i spoustu jiných doporučení např. na Canvit a už jsem v tom ztracená. Chtěla bych to dávat 4 letýmu berňákovi, protože poslední dobou občas problémy s pravou přední packou a veterinář říkal, ať se právě mrknem po nějaké té výživě, že by to mělo pomoct... co byste doporučili?


Anička | 13.12.2018 14:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
PSI - kloubní výživa
U našeho ovčáka jsme při problémech brali Canina Canhydrox, ted bereme jako udržovcí dávku.

Odpověď
Nela | 19.12.2018 19:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: PSI - kloubní výživa
To je co za doplňky? Nebo kde se o nich něco můžu dovědět, prosím?

Odpověď
Anička | 29.12.2018 18:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: PSI - kloubní výživa

Odpověď
Nela | 30.12.2018 20:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: PSI - kloubní výživa
ty vypdají, že by mohly pomoct i nám, vyzkouším. Mají na shou více věc, co se nám zrovna hodí, ponakupuju toho více. Díky za odkaz.

Odpověď
Katka | 7.6.2019 16:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: PSI - kloubní výživa
Take mame a mohu jedine doporucit. :)))velka spokojenost

Odpověď
Ivča | 31.7.2019 03:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: PSI - kloubní výživa
náš pes je nejvíce spokojen s Brit Fresh a Functional Snack pamlskem také od nich

Odpověď
Ivča | 30.12.2018 14:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: PSI - kloubní výživa
mému psovi pomohl Canvit Chondro a po půl roce měl zdravé klouby

Odpověď
Jana | 10.1.2019 10:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: PSI - kloubní výživa
Tak jsem ji také koupila, máme za sebou 5 dní a 5 krát snědeno a zavrtění ocáskem, takže trefa do černého.

Odpověď
Linda28 | 13.12.2018 15:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
PSI - kloubní výživa
To je docela těžké radit, protože každému pejskovi přeci jen může vyhovovat něco jiného a u kloubních výživ je to dost i o zkoušení. Co se mojí zkušenosti týče, preferuju Canvit… hlavně díky chuti, ono ne že by alavis nemohl pomoct, ale našemu pesanovi prostě nesedla chuť, takže jsme měnili ještě dřív, než by se případný jeho účinky mohly ukázat :-D ten canvit teď dávám už poměrně dlouho a výsledky jsou fakt znát, navíc jak už jsem psala... chutná, takže u nás spokojenost.

Odpověď
Ivča | 3.1.2019 22:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: PSI - kloubní výživa
já preferovala Canvit z důvodu ceny a také že pes má o důvod víc to sežrat vzhledem k vůni jatyrek.

Odpověď
Marie S. | 14.12.2018 22:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
PSI - kloubní výživa
Já tedy ani s jednou z těchto výživ zkušenost nemám, takže v tomhle bohužel neporadím, každopádně obecně kloubní výživu doporučit můžu. Ať si říká kdo chce co chce, našim psům pomohla s pohybem velice a i jako prevence si myslím, že tím člověk nemůže nic zkazit, naopak.

Odpověď
Matouš Strakoň | 15.12.2018 20:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
PSI - kloubní výživa
Zdravím, doporučuju mrknout po tomhle, našemu psovi to pomohlo opravdu ze všeho nejvíc a to že jsme z trhu zkoušeli kde co. https://www.mall.cz/vitaminy-psy/canvit-chondro-super-pro-psy-230g-new

Odpověď
Eliška | 28.12.2018 22:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: PSI - kloubní výživa
Našemu mazlíkovi jsem začala dávat jako prevenci kloubní výživu Canvit, byl mi doporučn na cvičáku https://www.svetkrmiv.cz/canvit-chondro-pro-psy-ochucene-230g-new-p153841/

Odpověď
Ivča | 30.12.2018 14:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: PSI - kloubní výživa
Canvit bych se nebála použít znovu, kdyby měl pes znovu problému u tohoto mám 100% záruku vyléčení

Odpověď
Danuše | 31.12.2018 13:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
PSI - kloubní výživa
Holky, brala jste něketrá přípravky z této stránky https://www.happytails.cz/pro-radost-z-pohybu-pes/. Je nevím, já jsem kloubní výživu nikdy nekupovala, tak nevím, co mám koupit, aby to pomohlo :( Budu ráda za jakékoli info. A případně i za doporučení konrétního přípravku.

Odpověď
Ivča | 31.7.2019 03:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: PSI - kloubní výživa
z tama občas Britky také koupím, záleží kde jsou nejlevnější ale je to takový zvířecí obchod se vším

Odpověď
Petra | 31.12.2018 14:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
PSI - kloubní výživa
Dáváme našim dvoum hafanům kloubní výživu canvit chondro jako prevenci a moc jim chutná, protože voní po jatýrkách.

Odpověď
Ivča | 3.1.2019 22:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: PSI - kloubní výživa
a pomáhá to psovi ? Nám pomohl za půl roku a určitě bych se nebála Canvit pořídit znovu

Odpověď
René | 9.1.2019 11:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
PSI - kloubní výživa
Canvit chondro je opravdu super, protože chutná a voní po játrech, díky tomu to pejsci jí a mají to jako pamlsek.

Odpověď
Anetka | 21.1.2019 14:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
PSI - kloubní výživa
Máte někdo zkušenost s ošetřením rány u psa na noze? Ten náš blbec přiběhl ze zahrady s rozříznutou nohou a špatně se mu to hojí, na šití to ale nebylo…

Odpověď
Michala | 22.1.2019 11:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: PSI - kloubní výživa
Pro tyto případy mám doma tento sprej https://www.vetericyn-eshop.cz/cs/domaci-mazlicci/psi/1002-pece-o-rany-a-kuzi-pro-vsechn/ zkuste to a uvidíte, že se mu to rychle a pěkně zahojí.

Odpověď
Anetka | 23.1.2019 09:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: PSI - kloubní výživa
Jak dlouho to bude trvat, než to přijde? Nedá se to někde koupit rovnou?

Odpověď
Michala | 24.1.2019 10:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: PSI - kloubní výživa
Já jsem pro to byla na pobočce v Praze, ale i jsem z jejich eshopu objednávala a to jsem měla za dva dny doma.

Odpověď
Ivča | 31.7.2019 03:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: PSI - kloubní výživa
skvělé je, že se Britky v dnešní době dají za levno sehnat téměř kdekoliv

Odpověď
Markéta | 28.3.2022 22:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
PSI - kloubní výživa
Máte už někdo zkušenost s delším používáním GPS lokátoru u psa? Já jsem si pořídila tento https://www.smartomat.cz/smartomat-gps-lokator-pro-psy-a-kocky-smt02/ a několikrát jsem ho už zkoušela a vždy jsem podle něj určila přesnou polohu našeho psa. Dokonce jsem tak přišla na to, že manžel chodí často venčit do hospody.

Odpověď
Terinaaa | 30.3.2022 14:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
PSI - kloubní výživa
Čauky, měla bych takový dotaz. Jaký máte názor na CBD pro psy? Já se o tom dozvěděla celkem nedávno díky https://www.vse-pro-zviratka.cz/cbd-pro-psy-a-kocky/ a říkám si jestli to nevyzkoušet. Prý to pro psy může být celkem prospěšné. Co si o tom myslíte vy? Je to k něčemu? Předem vám všem mockrát díky za odpovědi. :)

Odpověď
Natali | 16.5.2022 21:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
PSI - kloubní výživa
Zdravím všechny pejskaře, chtěla bych se zeptat jestli nemáte zkušenost s vrhačem míčků pro psy? Baví je to?

Odpověď
Daniela | 25.5.2022 14:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: PSI - kloubní výživa
Mají ho známí a ten jejich malej šílenec zatím lítá neustále takže toho to určitě baví :D

Odpověď
Natali | 17.6.2022 18:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: PSI - kloubní výživa
Našla jsem právě tady ten na blueroad, tak mě to zaujalo, líbilo se mi, že je v popisu zmíněno, že není hlučný, tak snad to tak bude https://www.blueroad.cz/bot-vrhac-micku-pro-psy/

Odpověď
Janinka | 4.7.2022 13:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: PSI - kloubní výživa
Hele, díky moc za info. Myslím, že přesně tento vrhač míčků potřebujeme. Musím na to mrknout. Jak jste s ním spokoejni?

Odpověď
Natali | 14.7.2022 17:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: PSI - kloubní výživa
Nakonec jsme ho pořídili a je super :D hlavně se mi líbí, že je tichý a hlavně to Amy baví :)

Odpověď
Heneka | 31.7.2022 23:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
PSI - kloubní výživa
Dobrý den, já jsem celkově dost háklivá na to, co můj pejsek jí, protože je to alergik a tak to musím řešit, abych mu neublížila nějakými nekvalitními granulemi a pamlsky. Nově jsem začala kupovat granule z tohoto srovnávacího webu: https://hobbio.cz/hypoalergenni-granule-pro-psy/ a ty tomu mému alergickému voříškovi moc chutnají Jsem za ně ráda, protože to jsou první hypoalergenní granule, co jí.

Odpověď
Katka | 22.1.2023 22:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
PSI - kloubní výživa
Je něco, co se třeba dává po úrazech? Máme staršího pejska po operaci nohy, tak něco na regenaraci, hojení apod?

Odpověď
Nikola | 24.1.2023 23:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: PSI - kloubní výživa
Podívej se na colafitvet.cz konkrétně na Colafit max forte. Ten je na tento problémy určený ;)

Odpověď
Katka | 25.1.2023 13:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: PSI - kloubní výživa
A je volně prodejný nebo ho musím koupit u veterináře?

Odpověď
Nikola | 27.1.2023 11:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: PSI - kloubní výživa
Je volně prodejný, mají ho na různých eshopech, já ho koupila tady na tom eshopu https://eshop.pet2me.eu/produkt/colafit-max-forte/

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné