Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Výbava pro psy na cestování

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Výbava pro psy na cestování - diskuze na toto téma
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli je pro přepravu psa dodržovat nějaké speciální podmínky ? Pořídili jsme si nový přírůstek do rodiny a tím, že hodně cestujeme autem, tak ho budeme chtít brát s sebou a klec jsem teda zavrhla.


Míša | 21.12.2018 15:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbava pro psy na cestování
My jsme pro psy kupovaly taky speciální pásy do auta, protože těmi kalsckými je nemyslitelné je připoutat a klec v kufru taky není bezpečná

Odpověď
Silva | 30.12.2018 12:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výbava pro psy na cestování
Kde si je prosím sehnala jestli bych se mohla zeptat ?

Odpověď
Míša | 8.1.2019 16:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Výbava pro psy na cestování
Objednala jsem si je normálně přes internet z exo-eko. Mají tuším na výběr ze třech barev a je dobré že mají na výběr i velikosti, že to není jedna univerzální velikost která se šteluje.

Odpověď
Aneta | 21.1.2019 21:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Výbava pro psy na cestování
Toto jsou Silvo ony www.exo-eko.cz/greendog-bezpecnostni-autopas-modry-p100768. Taky je máme a je to rozhodně lepší jak nějaká přepravka v autě. Pes má kolem sebe dost místa, vidí kolem sebe a na nás takže je v klidu.

Odpověď
Lana | 23.1.2019 17:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbava pro psy na cestování
Když se tu bavíte o výbavě, tak jaké psům kupujete obojky ? Jsou dobré ty klasické polyesterové nebo je lepší "škrťák" když mám staffbulíka ?

Odpověď
Petr | 11.2.2019 19:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výbava pro psy na cestování
škrťák bych nedal žádnému psovi ať už je jakkoliv velké nebo ať má sílu jakou chce, zbytečně to psa škrtí. dobré jsou ty klasické polyesterové .. ty vydrží hodně .. podívej se na eko-exo na kolekci hi dream

Odpověď
Lana | 20.2.2019 15:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Výbava pro psy na cestování
Tohle je ono ? www.exo-eko.cz/obojek-hidream-rainbow-black-p194191 Opravdu to vydrží ? René je hrozná vzteklina a venku tahá a ač je to menší plemeno, tak má teda sílu jako blázen

Odpověď
Tomáš Havlíček | 6.2.2019 14:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbava pro psy na cestování
Dobrý den, když cestujete se psem do přírody, jakou svačinu pro něho berete do batohu?

Odpověď
Karel | 7.2.2019 18:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výbava pro psy na cestování
Já jsem si psa naučil na konzervy Brit, obsahují všechny důležité živiny pro psa, a ten se vždy, když jdeme na výlet vyloženě těší, jak ji dostane.

Odpověď
Valina | 26.5.2019 14:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbava pro psy na cestování
Zkuste se podívat na https://www.exo-eko.cz/hledat/?q=greendog, tam si vyberete vše pro cestování s pejskem.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné