Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Zapáchající kočičí wc

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Zapáchající kočičí wc - diskuze na toto téma
Zdravím .. jak prosím řešíte zapáchající kočičí wc ? Pořídili jsme si kočku a i když to měním co chvilka, tak ten počůranej kočkolik pořád cítím :( dívala jsem se, že se prodávají i voňavé kočkolity. Nemáte s tím zkušenost jestli to aspoň trochu pomáhá ?


Aneta | 21.1.2019 19:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zapáchající kočičí wc
Jestli si ten voňavý kočkolit ještě nekoupila, tak do toho běž, protože tě to zbaví problému. Řešila jsem to stejné takže jsem na zkoušku koupila levandulový kočkolit z exo eko protože ho měli v akci a kupuju ho pořád protože i když ho kočka pročůrá nebo se na něj vykaká, tak to není tak šíleně cítit jako když pomočí ten klasický bez vůně.

Odpověď
Míša | 23.1.2019 17:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Zapáchající kočičí wc
Jsou tady ty věci nějak testované, aby to třeba kočce nedělalo nějak zle že je to navoňané jinak je to určitě dobrý nápad a rozhodně to vyzkouším. Jakou vůni kupuješ jestli se můžu zeptat a kde ? Protože jsem si nevšimla, že by u nás ve zveráku něco takového měli

Odpověď
Diana | 25.1.2019 09:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zapáchající kočičí wc
Hele možná se budu ptát blbě, ale nemůže se třeba stát, že kočka začně chodit čůrat jinam když se jí tam dá ta voňavá podestýlka, že prostě neucítí to "svoje" ?

Odpověď
Aneta | 10.2.2019 22:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Zapáchající kočičí wc
O tom jsem neslyšela a ani by mě to nenapadlo a z vlastní zkušenosti můžu říct, že u nás se teda nic takového nestalo a Mína chodí na svoje wc dál i když je voňavé :D. Jinak tohle je Míšo přesně ono www.exo-eko.cz/kockolit-jerry-s-magic-crystals-16l-levandule-2x16l-p58476/ teď ho teda mají navíc v akci takže ho za tu cenu budu zase brát

Odpověď
Míša | 20.2.2019 15:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Zapáchající kočičí wc
Díky za tip, dívala jsem se, že mají lepší podmínky pro stálé zákazníky, tak jsem se u nich registrovala a mají teda fajn slevy a mají teď v akci i ten kočkolit, tak ho koupím a snad se ujme a budeme s ním spokojení.

Odpověď
Lída | 26.5.2019 14:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Zapáchající kočičí wc
Dostali jsme tip na kočkolit Jery´s od exo-eko a máme po zápachu.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné