Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pondělí 22. října 2018, svátek má Sabina, zítra Teodor
Vyhledávání

Diskuse - Brno podniky

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Brno podniky - diskuze na toto téma
Ahojky, máte zkušenosti s podniky v Brně ? Ať už dobré nebo špatné... Potřebuji poradit kam se dobře najíst s rodinou. Je jedno kde to bude jestli centrum nebo okolí jen at to stojí za to.

Frfla | 17.5.2016 19:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Brno podniky
fuu, centrum jsme zkoušeli několikrát a pokud nechytneš stůl přes obědy tak nic moc. chce to rezervaci . zkoušeli jsme nejmenovanou italskou restauraci v centru a nebylo to nic moc, ale zase to může být v pohodě a někomu to může chutnat, tak nechci dělat špatné jméno podniku.Něco v okolí mě napadá krpole kde je nějaká nová s fajn meníčky. Nedaleko pracujeme tak ji máme odzkoušenou.zkus se mrknout na netu na různé vyhledávače restaurací kde máš názory a zkušenosti lidí.

Odpověď
Herryna | 18.5.2016 19:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Brno podniky
do krpole to mám kousek. Co tam je ? To centrum je krizový , to máte pravdu. Ale tak když bych měla rezervačku tak by to bylo v pohodě. Díky za radu, zkusím mrknout na podniky

Odpověď
Frfla | 20.5.2016 19:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Brno podniky
v krpoli je asi rok nově otevřená restaurace - kralovskacesta.com jestli chcete mrknout- Má celkem dobré recenze jak jsem tak koukala. S manželem celkem dost zkoušíme restaurace. Jsme takoví blázni, že si zapisujeme do deníku kde jsme byli a co jsme měli, někdy tam založíme fotky nebo letáček z restaurace. Jsme oba dva pracovníky v gastronomii tak musíme držet trendy :)

Odpověď
Dýdžej | 21.5.2016 20:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Brno podniky
obdiv ! chtěla jsem si něco takového vyzkoušet taky doma založit. S kamarádkama dost často chodíme testovat podniky. Jenže vždycky na to potom zapomenu nebo se mi nechce nic dělat. za tu dobu bych měla tlustou knížku. Tak snad někdy . At vámj to vydrží :*

Odpověď
Dita | 21.3.2017 12:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Brno podniky
Ahoj maminy! chtěla bych tady doporučit podnik v Brně. Dlouho jsem vybírala, kam chodit cvičit (mám jedno odpoledne v tádnu pro sebe, kdy hlídá manžel. Ten bere děti do plaváčků a já jdu hned vedle do zone4you. Je to takový můj ráj - posilka, sálové lekce, sauna, vířivka, bazén, solárko, relax zóna. Prostě místo, kde si dám do těla ale zároveň si i odpočinu :) Ta kdyby jste něco takového hledaly... Já si toho všimla úplně náhodou, právě na lekcích plavání pro děti, které probíhají ve stejné budově...

Odpověď
Linda | 16.7.2017 12:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Brno podniky
Holky, zajímal by mě váš názor na jedno cvičení v brně... Jedná se body express. Je to EMS cvičení, zaujal mě, ale ráda bych znala názor někoho, kdo na něj už chodí nebo na něm byl. Děkuji.

Odpověď
Radka | 23.8.2017 11:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
No, tak tohle zajímá i mě...Budu sledovat :) Snad se najde někdo, kdo nám k tomu řekne víc :)

Odpověď
Mirka | 28.8.2017 06:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Ahoj holky, ano já mám zkušenost a není to nic pro mě, cvičit jen 20 minut týdně bylo sice lákavé, ale ukázalo se to být (nedostatečné ) nečekaně, že?). Kondička šla do háje a já na ní pak zas tvrdě dřela v zone4you. Takže doporučuji si najít taky nějaký klub či fitko, kde se vám bude líbit a začít makat :)

Odpověď
Nela | 28.8.2017 08:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Taky si myslím, že 20 minut nemůže stačit, já chodím cvičit třikrát týdně a řeknu vám, že bych to bez cvičení už nedala... Hrozně jsem si na to zvykla - a to jsem byla lemra líná, co sledovala sport leda v tv !! :)

Odpověď
Jarka | 17.10.2017 15:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Ahoj, taky se přikláním k normálnímu cvičení. V poslední době jsem si oblíbila jógu. Chodím na ni i ráno před prací. Je to pecka nabije mě to na celý den pozitivní energií :)

Odpověď
Marie | 24.10.2017 06:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Brno podniky
Dobrý den, mohu se zeptat, kde jste objevila raní jógu a v kolik začíná?

Odpověď
Jarka | 25.10.2017 07:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Brno podniky
Já chodím cvičit sem www.zone4you.cz, kde je i ta ranní jóga. Začíná v 6:40, ale je tam strašně moc lekcí, třebas v úterý ráno pilates a skoro každý ráno HEAT... :)

Odpověď

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.