Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Nová prsa

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Nová prsa - diskuze na toto téma
Holky, když si nechám udělat nová prsa, tak budu muset pak brát prášky od bolesti nebo jiná analgetika? nebo bych to mohla vydržet i bez nich?


Martinaa | 10.2.2019 12:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nová prsa
Kamarádka co si nechala v Rakousku dělat nová prsa, tak dostala namísto prášků od bolesti takovou pumpičku, která přímo do rány pumpovala něco od bolesti, aby se tak vyhnula práškům.

Odpověď
Lucka | 12.2.2019 14:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Nová prsa
Fakt? nevíte náhodou, jestli tohle se dá zařídit i u nás?

Odpověď
Eva | 14.2.2019 10:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Nová prsa
Ptala jsem se na to a dá se to zařídit i u nás, stačí, když zajdete do lékárny, kde zaplatíte 4 tisíce korun a lékárna to doručí přímo do nemocnice, kde na operaci půjdete.

Odpověď
Linda | 19.3.2019 18:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nová prsa
Holky, já jsem taky slyšela o té pumpičče a dá se sehnat tady u nás v Česku? A kolik stojí mám se zkusit zeptat lékaře: Děkuji

Odpověď
Věra | 30.3.2019 21:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nová prsa
Už dlouho sním o tom že si zajdu na plastiku prsou. Zaujala mě tato klinika, máte za sebou plastiku tady? https://www.aesthevita.cz/

Odpověď
Alba | 31.5.2019 17:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re:Aesthevita
Dobrý den,tady sem byla před měsícem na liposukci

Odpověď
Kamila | 12.6.2019 21:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re:Aesthevita
Kdo vám na této klinice dělal plastiku?

Odpověď
Alba | 15.6.2019 13:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re:Aesthevita
Dobrý den, plastiku mi dělal pan doktor Pilka

Odpověď
Hanka | 18.6.2019 21:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nová prsa
Hodně o klinice Aesthevita taky uvažuji ale nevím který typ zvětšení bych zvolila...Co preferujete?

Odpověď
Edita | 21.6.2019 21:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Nová prsa
Ahoj.Jestli si nevíte rady, tak bych se objednala na konzultaci. Taky sem se nemohla rozhodnout ohledně zákroku na této klinice a pan doktor Pilka mi na konzultaci všechno ochotně vysvětlil a rozhodně mi to v rozhodování dost pomohlo

Odpověď
Heda | 25.6.2019 22:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Aesthevita
Se zákrokem tady jsem taky moc spokojená.. Už od doby co jsem na kliniku poprvé vešla jsem se cítila příjemě

Odpověď
Mana Jilkova | 26.6.2019 09:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nová prsa
Přítele umělá prsa moc vzrušují, já moc nemám, myslíte, že by pomohlo nějaké sexy prádlo? Co by mi prsa pozvedla?

Odpověď
Vanesa Mala M. | 10.9.2019 10:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nová prsa
Ahooj, úplně úžasné je koupit si push up podprsenku, lepší než umlé prsa

Odpověď
Nina Kokova K | 21.10.2019 14:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nová prsa
Ahoj, já jsem si vyzkoušela prádlo, které mi prsa trochu pozvedne a zvětší, bojím se operace, myslím, že existuje spousta podprsenek nebo tak. Co vy? Máte to stejně?

Odpověď
Vanesa | 2.3.2020 22:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
pomůcky
Máte doma erotické pomůcky odtud? https://e-kondomy.cz/

Odpověď
Bety | 31.3.2020 22:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: pomůcky
Pár věcí odtud mám, se vším sem spokojená

Odpověď
Lucie | 6.4.2020 22:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: pomůcky
Na e-kondomy jsem taky pořídila erotické pomůcky. S eshopem sem moc spokojená

Odpověď
Vanesa | 8.4.2020 14:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: pomůcky
Děkuju holky, tak už mám za sebou taky první objednávku tady. Už se těším až mi věci dorazí

Odpověď
Jana | 19.6.2020 12:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nová prsa
Už od 17 jsem byla tak nějak rozhodnutá, že si nechám zvětši prsa. Teď mám 26 a konečně jsem se k tomu rozhoupala. Jak si vybrat místo, kde si nechat prsa zvětšit? Můžete mi poradit?

Odpověď
Klára | 20.6.2020 20:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Nová prsa
Vybírejte si hlavně kliniku podle toho, jaké používají implantáty. Jelikož já mám menší hrudník, tak jsem si musela nechat dát implantáty, které jsou na takový hrudník vhodné.

Odpověď
Jana | 23.6.2020 00:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Nová prsa
Jak bych si měla takhle vybírat kliniku? Ono je v těch implantátech nějaký velký rozdíl? Jak jste si vybrala kliniku vy?

Odpověď
Klára | 25.6.2020 01:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Nová prsa
Ano v implantátech je velký rozdíl. Určitě si o tom snažte zjistit co nejvíce. Nechala jsem si dělat prsa na klinice https://www.perfectclinic.cz/plastika-zvetseni-prsou/ Mohu doporučit. Byla jsem spokojená se zákrokem i přístupem personálu. Používají implantáty, které se používají i v Americe. A tam mají mnohem přísnější podmínky k používání implantátů při plastické chirurgii.

Odpověď
Viktorka | 31.7.2023 23:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nová prsa
Ahoj, chci se prosím zeptat na velká prsa... Jako myslím na to, jak to řešíte, když si chcete vzít třeba šaty, pod které se prádlo nenosí...? Já jsem se dívala na možnosti a docela mě zaujly pásky od https://www.boobietapes.com/. Koukala jsem na videa na IG a ty úvazy drží skvěle. Tak budu moc ráda za osobní zkušenost.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné