Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - JAZYKOVÝ KURZ PŘED DOVOLENOU

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
JAZYKOVÝ KURZ PŘED DOVOLENOU - diskuze na toto téma
maminky plánujete navštěvovat nějakou jazykovku nebo doučování a aby ste se na dovolené lépe domluvily? Ráda bych dobrý typ na něco v Praze. Dekuji


Lenny | 31.5.2016 07:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
JAZYKOVÝ KURZ PŘED DOVOLENOU
Ono by bylo dobré najít nějaké intenzivní večerní kurzy, nejlépe i s rodinnými mluvčími, taky teď něco podobného hledám.

Odpověď
Ema | 2.7.2016 23:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: JAZYKOVÝ KURZ PŘED DOVOLENOU
Tak třeba Elvis, jestli ste z Prahy? Mají intenzivní kurzy =)

Odpověď
Lenny | 2.7.2016 23:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: JAZYKOVÝ KURZ PŘED DOVOLENOU
To je na Karlíně že?

Odpověď
Hana | 29.11.2016 19:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: JAZYKOVÝ KURZ PŘED DOVOLENOU
Dcera také neměla talent na jazyky. Ale zaplatila jsem jazykový pobyt v ČR www.englishstay.cz. Naučila se tam anglicky skvěle! EnglishStay nabízí unikátní pobytové kurzy angličtiny výhradně v České republice. Lektor je vždy rodilý mluvčí - každý student má svého rodilého mluvčího varianta 1-1. Je i varianta 2-1, které je levnější. Výhody jsou v pobytu právě v ČR a v tom, že na kurzu komunikujete výhradně anglicky. V ceně je plná penze i doprava.

Odpověď
Janička | 21.1.2019 20:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
JAZYKOVÝ KURZ PŘED DOVOLENOU
Já si myslím, že to dost záleží na tom, kam jedete. Pokud umíte alespoň trochu anglicky, tak se domluvíte prakticky všude. My se například na začátku léta chystáme do Bulharska. Na https://www.krasneplaze.cz/ jsme tam našli jednu pěknou pláž, na kterou bychom se chtěli podívat. Od známých, co tam byli minulý rok jsem zjistila, že v Bulharsku s angličtinou problém nemají a že se tam s ní domluvím prakticky všude, takže žádné doučování bulharštiny neplánuji. :)

Odpověď
Peťa | 24.1.2019 17:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
JAZYKOVÝ KURZ PŘED DOVOLENOU
No, my se letos chystáme do Chorvatska na Makarskou. Už jsem se i dívala po nějakém ubytování, a to se tam dá sehnat celkem výhodně třeba přes tuto stránku: www.ubytovanivchorvatsku.cz/makarska/ Já osobně třeba ještě v Chorvatsku nebyla, ale podle toho, co jsem slyšela od známých, tak se s Chorvaty dá prý snadno domluvit kombinací češtiny a angličtiny, takže asi vyloženě žádný jazykový kurz neplánuji. :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné