Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - první vaření pro děti

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
první vaření pro děti - diskuze na toto téma
Maminky za chvíli začneme s prvními příkrmy, tak se chci zeptat jestli jste si je vařili sami, popřípadě jestli jste na to vaření měli nějakou vychytávku nebo jste to klasicky vařili. Děkuji


Alena | 19.2.2019 10:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
první vaření pro děti
Já si tedy rozhodně vařila příkrmy sama, moje dcera ani ty kupované nejedla, takže jsem ji také vařila, tak teď vařím i synovi. Koupila jsem si parní vařič a mixér v jednom od Tommee tippee a příkrmy jsou za chvíli hotové. Příprava v něm je snadná a rychlá.

Odpověď
Jana | 22.2.2019 12:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: první vaření pro děti
Mohla by jsi mi sem hodit jaký je to tip nemůžu ho najít. Díky

Odpověď
Daniela | 19.2.2019 13:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
první vaření pro děti
Ahoj maminky, už máme za sebou první příkrmy, teď jsem objevila příkrmy i v kapsičkách. Dáváte je také? Přijde mi to docela pohodlné :-)

Odpověď
Apolena | 28.2.2019 22:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: první vaření pro děti
Danielo naše malá miluje sunárek do ručičky, už měla snad všechny druhy (kašičky,ovocné i masozeleninové)Třeba zrovna ty ovocné mají podíl ovoce 100%,což ty levné nemají. Některá maminky nakupují jen podle ceny, ale nedívají se na složení, což je chyba, Ale chápu, že něteré na to nemají rozpočet. Jsme ráda, že tohle není můj případ a mohu dcerce koupit kvalitnější jídlo!

Odpověď
Erika | 18.7.2019 13:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
první vaření pro děti
Ahoj vaříte svým dětem a nebo kupujete příkrmy :-)

Odpověď
Wendy | 22.7.2019 10:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: první vaření pro děti
Já si raději příkrmy vařím, aspoň vím co do toho dávám :-) Vařím v páře a pak mixuji, koupila jsme si na to parní vařič a mixer v jednom, takže ani nemám žádné nádobí a v jídle zůstanou veškeré vitamíny.

Odpověď
Erika | 23.7.2019 09:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: první vaření pro děti
A co to je za mixér ?

Odpověď
Wendy | 24.7.2019 12:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: první vaření pro děti
Je to ten od Tommee Tippee co tady píše Michaela.

Odpověď
Michaela | 22.7.2019 14:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
první vaření pro děti
Také mám parní vařič a mixér od Tomme Tippee. Odkaz máte tady https://www.trendybaby.cz/tommee-tippee-parni-varic-a-mixer. Vařič Vám opravdu ušetří spoustu času a špinavého nádobí.

Odpověď
Dominika | 25.9.2020 20:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
první vaření pro děti
Já jsem taky pro variantu domácích příkrmů, ale nechce se mi úplně investovat do parního vařiče, který bych využila pouze na příkrmy. Na to se mi to zdá docela drahé. Neexistuje nějaký parní vařič, který bych využila i jinak?

Odpověď
Jana | 26.9.2020 16:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: první vaření pro děti
My teprve s normální stravou u syna začínáme, ale už rok mám doma napařovací hrnec, který využívám pro nás na klasické vaření. Teď v něm vařím i pro syna a zdá se mi to jako perfektní řešení, že využiju ten hrnec pro všechny.

Odpověď
Dominika | 27.9.2020 17:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: první vaření pro děti
Přesně tohle jsem měla na mysli. Hrnec, který by nebyl jen na příkrmy. Jaký hrnec máte doma?

Odpověď
Jana | 28.9.2020 12:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: první vaření pro děti
Já můžu doporučit tento hrnec: https://www.zgastro.cz/vareni-v-pare/35-naparovaci-hrnec-o-24-cm-x-14-cm.html máme ho dlouho a jsme s ním opravdu spokojení.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné