Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Jaro a jarní únava

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Jaro a jarní únava - diskuze na toto téma
Pěkný den holky, minulý rok jsem tak nějak z jara pociťovala takovou jakoby jarní únavu. Neznáte něco takového, nepotýkala jste se s tímto některá? Jde mi hlavně o to, jak s ní bojovat? Je na to něco?


Bibbi | 27.2.2019 10:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaro a jarní únava
Jo, tak přesně tento problém jsem měla loni. Naštěstí jsem si začala hledat, co s tím a byly mi doporučeny tyto vitamíny www.bion3.cz/produkty-bion3/#vital. Tak jsem je začala brát a únava byla pryč. Čili si je kupuju i teď. Tak je zkus taky!

Odpověď
Janka | 31.3.2019 12:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jaro a jarní únava
Ty a můžu se tě zeptat, jak dlouho jsi ten Bion 3 brala, než jsi pozorovala nějaký účinek, nějaké zlepšení? Já o nich totiž docela taky uvažuju, to složení je skvělé, jen by mě práve zajímalo, jak zabírají.

Odpověď
Dominika | 31.1.2021 21:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jaro a jarní únava
Jako je pravda, že ten simplebiotix je vážně všestranný. Já ho beru od listopadu asi a musím říct, že zažívání mám fakt v pohodě. Vánoce mě nijak nepoznamenaly, protože jak mám vše v pořádku a metabolismus funguje, jak má, tak tělo i líp spaluje.

Odpověď
Simča | 1.7.2019 10:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaro a jarní únava
Ahoj, to se ale není čemu divit. Já jsem přesně s tímto bojovala hned, jak jsem ukončila rodičák a nastoupila do práce. Z toho nedostatku energie jsem byla tak na dně, že jsem si myslela, že to dál nezvládnu. No, ale koupila jsem si https://www.simplebiotix.cz/. Je to český výrobek, díky kterému jsem zase získala dostatek energie. Tak si ho kup, budeš překvapená, jak krásně funguje.

Odpověď
Dita | 30.7.2019 09:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jaro a jarní únava
Jo? Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama a že s těmito potížemi nebojuju jediná. A taky moc děkuju za info ohledně možné pomoci. Já ten simplebiotix zkusím a doufám, že mi taky pomůže. Jinak jak se užívá?

Odpověď
Anka | 1.9.2019 17:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jaro a jarní únava
Jj, určitě ho zkus. Jakou tu kuru si kupuješ?

Odpověď
Zuzka | 25.10.2019 18:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaro a jarní únava
Hele, ještě mi řekni - jak se ten simplebiotix užívá?

Odpověď
Ivuška | 6.12.2019 00:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaro a jarní únava
No, já si pamatuji, že třeba minulé jaro jsem také byla neustále unavená. Ze začátku jsem to připisovala jarní únavě, ale když jsem po nějaké době byla u lékaře, tak se ukázalo, že to bylo nedostatkem železa. Začala jsem ho tedy doplňovat pomocí doplňků stravy od www.qineva.cz/ a rázem bylo po únavě.

Odpověď
Lana | 17.1.2022 15:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaro a jarní únava
Nezkoušely jste na únavu cbd ? Zajímalo by mě jestli má opravdu nějaký vliv ?

Odpověď
Katka | 25.1.2022 09:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jaro a jarní únava
Cbd užívám už nějakou dobu a rozhodně mám mnohem víc energie. Jsem schopna fungovat přes den bez odpoledního spánku a i po psychické stránce mi je mnohem líp.

Odpověď
Lana | 11.2.2022 13:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jaro a jarní únava
Mohla bych vědět od jaké značky cbd užíváš ? Sice jsem se na internet dívala, ale je toho hrozně moc a raději dám na doporučení někoho, kdo je má vyzkoušené a účinkují mu.

Odpověď
Katka | 21.2.2022 14:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Jaro a jarní únava
Jasně, kupuju si tady ty 15% kapky :) https://www.cbd-no1.cz/cbd-olej-15--fullspectrum-10ml/

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné