Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Augmentace

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Augmentace - diskuze na toto téma
Už dlouho se chystám že bych šla na augmentaci prsou ale nevím na kterou kliniku.. zatím se mi líbí tahle https://www.aesthevita.cz/ Byl tu někdo na tomto zákroku?


Karolína | 9.2.2023 20:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Augmentace
Dobrý den, prosím chci se zeptat, jestli máte někdo po úpravě prsou již nějaký čas a jak jste právě s odstupem času spokojené? Já se totiž tak nějak pořád nemůžu rozhodnout jestli jo nebo ne...

Odpověď
Tereza | 13.2.2023 00:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Augmentace
Já jsem spokojená hodně. Je to dva roky co jsem si nechala prsa dělat a vypadají pořád perfektně. Víte co je důležité? Důležité je vybrat kliniku, kde používají kvalitní implantáty. Vybrala jsem si kliniku, kde používají implantáty, které jsou pro použití v plastické chirurgii schváleny i v USA a tam mají mnohem přísnější podmínky, než jsou nastavené u nás.

Odpověď
Karolína | 16.2.2023 23:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Augmentace
Jakou kliniku jste si vybrala teda? Můžete mi prosím poradit, kam bych se mohla podívat?

Odpověď
Tereza | 22.2.2023 21:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Augmentace
Vybrala jsem si kliniku https://www.perfectclinic.cz/plastika-zvetseni-prsou/ Vybrala jsem si je hlavně proto, že používají kvalitní implantáty jak jsem psala. Myslím si, že to je pro rozhodování prostě hodně důležité.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné