Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf, zítra Valérie
Vyhledávání

Diskuse - Vitamíny a doplňky stravy

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Vitamíny a doplňky stravy - diskuze na toto téma
Ahojky, říkám si že bych začala brát nějaké vitamíny a doplňky...Co tento doplněk? http://www.vigantolvit.cz/


Inna | 9.3.2019 14:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitamíny a doplňky stravy
Já mám dobrou zkušenost s https://pravaja.cz/. Je to super stránka, pro každou z nás vyrobí přímo vyvážený doplněk stravy bez nějaké chemie. Vřele doporučuji

Odpověď
Tereza V. | 12.3.2019 07:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitamíny a doplňky stravy
Ahoj, já jej dávám dcerce, která má teď 9m. Plus zvažuji jej dát i staršímu synkovi, začal hodně sportovat...Dcerka jej snáší úplně v pohodě a to je prcek. Takže dospělí proč ne :-)

Odpověď
Beáta | 31.3.2019 21:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitamíny a doplňky stravy
Co říkáte na tento doplněk stravy na rýmu, zkoušeli ste už? www.nasivin.cz/nase-pripravky/?pripravky=sinus

Odpověď
Linda | 2.4.2019 13:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitamíny a doplňky stravy
Dobrý den, já můžu vigantolvit doporučit. Imunitu mám rozhodně lepší co tohle beru

Odpověď
Marie | 16.4.2019 23:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitamíny a doplňky stravy
Dobrý den, zajímalo by mě zda berete nějaké vitamíny? Jestli ano tak které budu ráda za vaše rady.

Odpověď
Katka | 15.5.2019 10:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitamíny a doplňky stravy
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kde si objednáváte vitamíny? Máte nějakou stránku s vitamínama a za dobrou cenu?

Odpověď
Erika | 18.5.2019 20:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitamíny a doplňky stravy
Ahoj, mě se osvědčil ten Vigantolvit.Co beru, tak se mi o hodně spravila imunita

Odpověď
Katka | 21.5.2019 20:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vitamíny a doplňky stravy
Jak často ten Vigantolvit užíváte?

Odpověď
Erika | 27.5.2019 23:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vitamíny a doplňky stravy
Dávám si jednu tobolku denně po jídle :-) hodně mi ten doplněk pomohl,je vidět že toho vitamínu d jsem měla před braním tohoto opravdu málo

Odpověď
Sabina | 2.7.2019 21:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vigantolvit
Já si doplňuji vitamín D také tímto doplňkem. Užívám už 4 měsíce a mám lepší imunitu i zuby co beru

Odpověď
Lucky | 3.12.2020 22:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vigantolvit
Tak to já neberu. Vadí mi ta olejovitá konzistence. Raději D´čko beru v kombinaci s dalšími vitamíny https://www.gigalekarna.cz/produkt/bion-3-vital-tbl-60/ a to mi vyhoje.

Odpověď
Žanetka | 4.7.2019 13:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitamíny a doplňky stravy
Ahojda. Rozhodla sem se cvičit a ráda bych k tomu nějakou tu sportovní výživu.Máte tip co tak brát pro někoho kdo začíná?:) Moc pěkný výběr mají třeba tady..ale fakt nevim co vzít https://www.fitham.cz/sportovni-vyziva

Odpověď
Ličmanová | 18.7.2019 11:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vitamíny a doplňky stravy
Žanetko zkuste si tam zavolat na to telefonní číslo co je na stránkách oni v tom eshopu umí poradit, osobně mám výbornou zkušenost

Odpověď
Žanetka | 23.7.2019 22:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vitamíny a doplňky stravy
Moc děkuji, už jsem si tam volala v pátek a za mě obrovská spokojenost.. je vidět že pracovníci ve fithamu mají přehled o tom co prodávají a že se vyznají

Odpověď
Věra | 27.7.2019 21:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Vitamíny a doplňky stravy
Dobrý eshop s věcmi na cvičení už dlouho hledám, děkuji za doporučení na Fitham

Odpověď
Amanda | 22.8.2019 21:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Vitamíny a doplňky stravy
Zkoušeli ste už i volat na to telefonní číslo na stránkách fitham? Poradili vám?

Odpověď
Páterová | 25.8.2019 23:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Vitamíny a doplňky stravy
Dobrý den, mám s fitham.cz nedávnou zkušenost, na telefon jsem volala skrz posilovací lavici, páč sem nevěděla jakou vzít mýmu chlapovi aby pro něj byla dostačující a mě moc dobře poradili

Odpověď
Amanda | 27.8.2019 13:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vitamíny a doplňky stravy
Super děkuji já tu radu potřebuji jako sůl, hned zítra tam zavolám

Odpověď
Ema Rychlá | 9.7.2023 22:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vitamíny a doplňky stravy
Tak se vám zase po čase musím s radostí pochlubit s tím, co jsem našla na internetu před několika dny. Totiž objevila jsem že se dá koupit za velmi výhodnou cenu www.eshop.guaranaplus.cz/kotvicnik kotvičník, který vám naprosto změní život. Budete ho brát v prášku a rázem se stanete lepším člověkem.

Odpověď
Petra Bokova B. | 7.8.2019 12:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitamíny a doplňky stravy
Dobrý den, dá se nějaký kvalitní doplněk stravy koupit v hubnoucím centru, jako je svet-zdravi.cz?

Odpověď
Gábina | 4.9.2019 15:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Fitham
Za mě můžu fitham také doporučit, se vším co sem tu kdy objednala sem nanejvýš spokojená

Odpověď
Radka | 8.11.2019 01:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Fitham
Za jak dlouho vám odtud vše přišlo?

Odpověď
Gábina | 23.11.2019 20:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Fitham
Měla jsem objednávku za tři dny u sebe:)

Odpověď
Lucka | 1.12.2019 18:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Fitham
S manželem také objednáváme věci na cvičení z Fitham. Tento eshop se nám nejvíce osvědčil jak po cenové stránce tak i po stránce kvality

Odpověď
Ivet | 29.5.2020 17:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitamíny a doplňky stravy
Můžu mít dotaz? Nemáte někdo náhodou zkušenost s doplňky stravy od Senza medical? Koukala jsem na nějaké věci, co mají na stránkách a dost mě zaujalo například to jejich kolostrum, viz https://www.senzamedical.cz/senza-colostrum-90-kapsli-kravske-kolostrum/ Zkoušeli jste někdo?

Odpověď
Ludmila | 3.7.2020 17:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitamíny a doplňky stravy
Ahoj, a proč zvažuješ užívání doplňků stravy? Máš nějaké zdravotní potíže, nebo chceš jen vyzkoušet, jestli se pak budeš cítit líp? Já nad nimi také uvažuji, ale je jich tolik, že nevím, co si mám vybrat. Nedávno jsem narazila na tento článek www.hackni-svuj-zivot.cz/zdravi/doplnky-stravy-a-vitaminy-jak-to-s-nimi-je/ a dost mě zaujal. Uvědomila jsem si, že vlastně přesně nevím, proč chci doplňky stravy vyzkoušet, ale zajímalo by mě, jestli bych se pak cítila víc odpočinutá a méně vystresovaná.

Odpověď
Lenka | 4.11.2020 22:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitamíny a doplňky stravy
Nikdy jsem žádné vitamíny nebrala, ale vzhledem k tomu co se děje, bych chtěla imunitu něčím posílit. S čím máte zkušenost, že opravdu pomáhá ?

Odpověď
Simona | 18.11.2020 21:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vitamíny a doplňky stravy
Zkus se podívat na giga lékárnu, mají tam opravdu velký výběr tady těch doplňků a povedlo se mi tam vybrat i vitamíny pro děti, tak jsem spokojená.

Odpověď
Lenka | 3.12.2020 13:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vitamíny a doplňky stravy
Tak dětem jsem vzala marťánky, ale sobě ještě nic, nejsem si jistá jestli vzít vitamíny nebo budou lepší probiotika ..

Odpověď
Andrejka | 14.12.2020 18:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Vitamíny a doplňky stravy
Dáváte vitamíny i mladším dětem ? Jsou i nějaké doplňky pro děti mladší 3 let ?

Odpověď
Lenka | 28.12.2020 19:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Vitamíny a doplňky stravy
To bych volila sirup něco jako je imunoglukan :)

Odpověď
Andrejka | 18.1.2021 16:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Vitamíny a doplňky stravy
Tohle je ono ? Jak dlouho se tady ten sirup může podávat ? www.gigalekarna.cz/produkt/imunoglukan-p4h-r-sirup-250-ml/

Odpověď
Lenka | 1.2.2021 16:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vitamíny a doplňky stravy
Dávala jsem ho dceři celý podzim a zatím v něj pokračujeme. Vysadím ho nejspíš až v létě a pak na podzim ho zase začnu dávat.

Odpověď
Eva | 28.2.2021 21:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitamíny a doplňky stravy
Taky s dovolením nasdílím svou zkušenost, a to s bylinnými kapslemi, které jsem začala užívat, když už jsem byla nemocná a na které jsem dostala doporučení, že mají i právě na tohle vliv a měla bych se z nemoci rychle dostat. Jsem ráda, že tomu tak bylo a konečně jsem narazila na něco, co účinkuje https://darzprirody.cz/bylinne-kapsle/636-ayurimmun-60-tablet-.html

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné