Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Pečení dortů

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Pečení dortů - diskuze na toto téma
Blíží se synovi narozeniny a já bych mu chtela upect dort. Dáte mi nejaké receepty, rady, triky, na co si dát pozor, aybch to nepokazila a tak? Moc moc dekuji


zuzana | 28.6.2016 13:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pečení dortů
inspirace na letní dorty www.babiccinavolba.cz/stitky/dort/ , já vzkousela krome vylentýskeho vsechny, mají dobre recepty. narazila jsem na ne, kdyz mi známá na pecení doporucila tuhle mouku a fakt jsou z ní pečené veci lepsi

Odpověď
alča | 3.7.2016 22:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Pečení dortů
Ty recepty vypadají hrozne dobre, sbíhají se mi sliny!

Odpověď
zuzana | 4.7.2016 09:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Pečení dortů
ale celkove peceni z levnou moukou je o nicem, babiccina volba se mi osvedcila hlavne pri peceni piskotu na dorty, bezvadne jsou s ni nadýchané

Odpověď
Markéta | 16.8.2016 15:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Pečení dortů
tuhle mouku mám taky ráda, a uz jsem si nekteré recepty ulozila a o víkendu je zkusím, napisu, jaké byly. první budu zkouset letní jahodový dort

Odpověď
zuzana | 19.8.2016 14:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Pečení dortů
urcite se pak podel, budu ráda :-). J8 kazdý víkend vetsinou neco pecu, tak uvidím, jeslti mi to vyjde i tenhle.

Odpověď
Markéta | 22.8.2016 09:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Pečení dortů
dort byl vynikající, akorát me mrzí, že jsem ho nestihla udelat z domácích jahod. Chutný lehký dort.

Odpověď
MaKy | 30.8.2016 15:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Pečení dortů
Já ji pouzívám zase na kynutá testa, ty delam nejcasteji a Babiccina volba na kynutá testa je delá chutnejsi

Odpověď
Zabka | 31.8.2016 18:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Pečení dortů
A přesýváš tu mouku taky jak uz tu zaznelo? nebo to není potreba?

Odpověď
MaKy | 31.8.2016 19:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Pečení dortů
já nepřesývám a je to dobre :-).ale asi tím nic nezkazíš

Odpověď
Jana | 12.11.2017 11:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pečení dortů
Ahoj chci se zeptat jakou bezlepkovou mouku používáte? Dceři zjistili alergii na lepek,tak bych jí chtěla něco upéct,ale ještě se moc nevyznám. Děkuji

Odpověď
Dana | 19.11.2017 17:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Pečení dortů
Ahoj já používám hodně sezamovou mouku https://www.paleo-doupe.cz/sortiment/sezamova-mouka-1000-g používám ji skoro na všechno peču z ní,zahušťuji s ní ....

Odpověď
Žofi | 25.8.2020 12:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Pečení dortů
Zdravím, nějaké tipy na bezlepkové dorty jsem našla tady www.dortini.com/product-category/bezlepkove-dorty/ Jinak máme stejný problém no. Mě a dceři byla zjištěna také alergie na lepek v letošním roce (aby toho všeho co se letos děje nebylo málo že). No a já bych jí ráda k narozeninám udělala ten nejlepší bezlepkový dort. Tak mi prosím držte palce, nemám ještě s bezlepkovým pečením moc zkušeností.

Odpověď
Marcela19 | 8.3.2018 20:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pečení dortů
Zajímavé recepty jsem našla taky tady - https://www.tipli.cz/clanek/pecete-velikonocniho-beranka-zname-top-5-receptu - jsou sice na velikonoční beránky, ale určitě by z toho šel udělat i piškot na dort. Krém pak můžeš udělat třeba máslový a navrstvit ho s marmeládou :)

Odpověď
Darina | 23.10.2018 20:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pečení dortů
Jakými marmeládami promazáváte dort?.. Našla jsem si jeden recept, kde píší že je lepší nejprve korpus pomazat marmeládou a potom teprve dát krém, že je to s tím potom lepší. Já dávala vždycky jen krém ale pak mi to přišlo suchý.. nějakou dobrou marmeládu, džem, …. doporučíte? :)

Odpověď
Uršula | 25.10.2018 18:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Pečení dortů
Darinko také promazávám, ale džemem Relax. Je bez přidaných cukrů, takže není přeslazený a plný cukru jako jiné džemy a na chuť mne nikdy nezklamal

Odpověď
Darina | 28.10.2018 23:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Pečení dortů
To zní docela dobře, a kde se dají tady ty džemy koupit?

Odpověď
Uršula | 30.10.2018 19:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Pečení dortů
Pokud chcete objednat tak by měli mít na rohlík.cz a jinak se dá sehnat např. I v Billa prodejnách

Odpověď
Darina | 1.11.2018 00:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Pečení dortů
Vidíte a to chodím do Billy občas nakupovat a nevšimla jsem si že by to tam měli, musím se líp dívat až tam půjdu.

Odpověď
Chytilová | 2.11.2018 00:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Pečení dortů
Já Relax džem taky kupuji v Bille,a když neseženu tak normálně na itesco.cz objednávám https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/products/2001020200344

Odpověď
Tereza | 3.1.2019 21:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pečení dortů
Holky a čím jsou ty džemy teda slazené?

Odpověď
Linda | 10.9.2021 22:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pečení dortů
Prozradily byste mi, kde kupujete kvalitní kakaová másla ? :)

Odpověď
Mojek | 7.10.2021 18:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Pečení dortů
Ahojky, mrkni sem https://www.cokoladovnajanek.cz. Tady je kupuju. Jsou vynikající, lahodná a hlavně poctivá.

Odpověď
Magda Horká | 26.9.2021 19:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pečení dortů
Co mohu doporučit, je připravit se na pečení pořádně. Nakoupit různá udělátka, která ve výsledku pomůžou o hodně vylepšit vaše cukrářské dílo. Například tady se dají pořídit šikovné pomůcky https://www.vseozbozi.cz/kategorie/na-vareni-a-peceni-012816/. Od doby co k tomu mám řádné náčiní nedělám dortíky jen na narozeniny a oslavy, ale zpravidla jednou až dvakrát do měsíce :-) Neuvěřitelně mě to chytlo.

Odpověď
Elina | 18.5.2022 23:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pečení dortů
Pečení dortů je něco, co jsem vždycky měla hrozně ráda. Musím ale říct, že posledních několik let mě to táhlo spíše k jinému pečivu. Nakonec to dopadlo tak, že jsem si i našla v pekárně - https://prace.vasepekarna.cz/ Jsem za to hrozně ráda, protože i přes to, že to je někdy celkem náročné, tak mě ta práce opravdu baví. :)

Odpověď
Táňa | 31.3.2023 03:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pečení dortů
Mě pečení vždycky hrozně bavilo a nedávno jsem se tím dokonce začala živit i profesionálně. Peču teď tedy na zakázku. Někdy je to dost náročné, ale i tak mě to baví. Hlavně na to ale člověk potřebuje pořádné vybavení. Já jsem teď například byla nucena investovat do hnětače těsta za skoro 25 tisíc. Povedlo se mi ho sehnat tady odtud - https://www.atfornax.cz/k:477/hnetace-testa/

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné