Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Granule

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Granule - diskuze na toto téma
Přeji hezký den, tak je to tady zase. I my opět hledáme krmivo, které bude našemu psovi vyhovovat. Dáváme docela pestrou stravu, granule se snažíme prostřídávat, aby měl petrou stravu, ale nějak nám to odmítá. Teď mě ale napadá, že bycho zkusili nové granulky, které jsme zatím neměli. Docela se mi líbí ty granulebardog. Vaše zkušenosti?


Jitka | 5.4.2019 15:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Granule
Ahoj Noro, pokud mohu radit já, tak ty granulebardog jedině doporučuju. Taky je kupujeme a našemu psovi chutnají moc a navíc mají složení, které psovi dá úplně vše, co potřebuje.

Odpověď
Nikola | 11.4.2019 19:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Granule
Našim psům kupujeme od Britu a baští o 106 :-). Občas uděláme změnu, že jim tam přimícháme i konzervu.

Odpověď
Linda | 29.4.2019 10:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Granule
Jaké ty konzervy?

Odpověď
Nikola | 30.4.2019 16:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Granule
Jmenují se monoprotein https://krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi/brit-mono-protein-lamb-and-rice

Odpověď
Linda | 1.5.2019 18:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Granule
Moc díky za doporučení, jdu objednat :-)

Odpověď
Karolína | 12.10.2021 10:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Granule
Nemáte zkušenosti se simparicou na odčervení ?

Odpověď
Silva | 6.11.2021 15:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Granule
Vyzkoušenou máme simparicu trio, kupovala jsem ji v létě, protože jsme potřebovali i něco proti klíšťatům a zároveň slouží i na odčervení :)

Odpověď
Karolína | 1.12.2021 11:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Granule
Narazila jsem na ni totiž tady na těch stránkách a zaujalo mě to z toho důvodu, že jsou ty tablety ochucené www.chranime-psy-proti-klistatum.cz/

Odpověď
Zita | 16.6.2022 14:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Granule
máte někdo vyzkoušenou stránku www.marppetfood.cz?

Odpověď
Laura | 6.7.2022 09:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Granule
jasně, my na marppetfood.cz bereme furt

Odpověď
Petuška | 17.8.2022 15:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Granule
Holky tak jste mě tak nalákaly, že jdu ty granule teda taky objednat na marppetfood.cz, díky moc

Odpověď
Eva | 12.9.2022 15:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Granule
Super, tak díky moc za doporučení, rozhodně na to marppetfood.cz juknu

Odpověď
Lenka | 9.10.2022 17:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Granule
Které jste koupila? Koukám tam teď taky.. chtěla bych vzít na jednom místě i granule a pamlsky třeba. Vidím, že i to tam mají.

Odpověď
Karkulka | 11.11.2022 16:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Granule
Já granule marppetfood.cz znám, jsem s nima dlouhodobě hodně spokojená.

Odpověď
Jana | 20.11.2022 16:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Granule
Co konkrétně tam prosím berete?

Odpověď
Aneta | 6.11.2022 20:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Granule
Dívala jsem se na kralovstvikrmiv.cz na ty jejich lisované granule od Slovakia Farma. Snad se nebudu ptát hloupě, ale jaký je v tom rozdíl?

Odpověď
Klára | 6.12.2022 14:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Granule
Jako v čem myslíš? Jako v čem jsou lisované granule jiné? Tak je to o té technologii přípravy. Lisovaní granule díky tomu lisování netrácejí potřebné živiny. Kupujeme jen ty a taky teda z kralovstvikrmiv.cz. Ty se nám osvědčily nejvíc.

Odpověď
Iva | 1.12.2022 14:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Granule
U psích granulí fakt nemá smysl šetřit nebo hledat alternativy. Ideální je kupovat granule kvalitní a osvědčené. Já taky beru na www.marppetfood.cz a po zkušenostech s granulema co máme za sebou bych neměnila

Odpověď
Martha | 17.1.2023 14:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Granule
Přesně tak, kór když má pejsek citlivé zažívání. Ony ceny jsou různé, ale taky jsme měli možnost ty granule z marppetfood.cz vyzkoušet a řekla bych, že sedli perfektně. A dokonce voní, což jsem se snad u granulí s něčím takovým nesetkala.

Odpověď
Katka R. | 15.5.2023 10:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Granule
Ahojky, já jsem teda objevila granulky, které sestaví na míru Vašemu pejskovi, což je super, protože si navolíte vše o Vašem pejskovi a potom Vám dle toho sestaví granulky. Vše v česku, bio od českých farmářů a maso pouze syrové, žádné kostní moučky. :)

Odpověď
Žofka | 22.5.2023 18:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Granule
O tom jsem ještě neslyšela. Vyzkoušela jsem toho strašně moc, ale našemu nic moc nesedne, ma alergie a bojujeme. Ale podívala bych se, to čerstvé maso se mi zdá fajn. A je tedy i bez obilovin? Jak dlouho trvá doručení?

Odpověď
Katka R. | 25.5.2023 12:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Granule
My jsme toho zkoušely také více, tyhle sedli nejvíc. Ano můžete si navolit na co má pes alergii, v granulích je čerstvé maso a zbytek zelenina, ovoce a další prospěšné látky. Doručení je max 5 dní. Ano bez obilovin, mají i malé balení takže můžete vzít na zkoušku, ale věřím že budete spokojená. Tady si můžete granule namíchat https://rawbark.cz/sestavit-krmivo/.

Odpověď
Natali | 21.1.2024 15:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Granule
ahoj já už teda granulky nedávám vůbec, muj pes z toho měl zažívací potíže a přešla jsem vyloženě jen na masovou stravu

Odpověď
Sabča | 22.1.2024 20:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Granule
a to znamená? mu vaříš nebo bereš barf?

Odpověď
Natali | 25.1.2024 14:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Granule
částečně vařím,ale protože nemám tolik času, tak beru masové konzervy, dostala jsem na doporučení kamarádky zn louie a jsou perfektní, vysoký podíl masa minimum obilovin, už jak je otevřeš tak vidíš kvalitu jsou vonave stavnate ...to jsem z bězneho obchodáku neměla a mají fakt pestrý výběr

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné