Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Reko kuchyně

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Reko kuchyně - diskuze na toto téma
Čauky, tak už nám koneně začalo hezké počasí a my se chystáme reko kuchyně. Ta moje je už fakt hodně zastaralá, takže některé vymoženosti moderní doby ani nemá. Chci se poradit o didestoři, resp. zda kupovat nebo ne. Je nezbytná nebo nutná? Děkuji za každou radu a postřeh.


Marika | 2.6.2019 16:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Reko kuchyně
A jak se cenově tento typ digestoří pohybuje? A vy máte přímo s https://www.faber-eshop.cz/ zkušenosti? A oni jsou jen prodejci nebo provádějí i montáž?

Odpověď
Jill | 30.6.2019 13:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Reko kuchyně
Ahoj, tak pro mě je to jasné. Jako určitě spotřebiče, že. Jakože takové ty věci nutné denní spotřeby. Jinak ovšem podle mě taky rozhodně nesmí chybě digestoř. Jako já jsem ji dřív měla a nevyužívala ji, protože jsem moc nevařila. Teď s rodinou ale vařím každou chvilku, takže je pro mě nenahraditelná.

Odpověď
Mona | 30.7.2019 18:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Reko kuchyně
Dobrý den, ano, existují. Vím o zn. Faber, která je podle mě jedna z nejlepších značek digestoří. Pokud budete chtít poradit, volejte na kontakt uvedený u shopu, který je na jsou tam odborníci - https://www.faber-eshop.cz/kontakty

Odpověď
Miriam | 1.9.2019 18:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Reko kuchyně
No a ty máš doma jakou? Já zrovna uvažuju nad koupí nové a líbí se mi nabídka faber shopu. Nemá někdo zkušenosti s touto značkou?

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné