Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Co MD?

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Co MD? - diskuze na toto téma
Ahoj holky, mám dotaz hlavně na ty, jim už končí mateřská. Já už si hledám práci, protože mi pomalu končí... Mám vzdělání Bc., jsem z Hradce Králové a práce se tady hledá trochu složitěji, než jsem si myslela. Nemáte tip, co bych mohla zkusit? Díky moc.


Zdenka | 28.5.2019 20:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Co MD?
Co nějaký kurz?... Sama jsem teď jeden skončila a od září mám domluvenou práci, dítě vzíté do této soukromé školky v Brně https://www.dracek-skolka.cz/pro-rodice/ takže můžu vklidu nastoupit.. spadl mi obrovský kámen taky sem byla do poslední chvíle bezradná protože státní nevyšla

Odpověď
Eliška | 14.6.2019 06:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Co MD?
Jé Dobrý den, mě nevzali dceru do státní školky a jsem z toho dost na nervy :( V té vaší školce soukromé ještě děti nabírají?

Odpověď
Zdena | 16.6.2019 22:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Co MD?
Nevím jestli jsou ještě volná místa ale ve školce vám řeknou. Dokud je místo tak berou mi bylo řečeno

Odpověď
Kamila | 17.6.2019 03:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Co MD?
Před pár lety jsem byla v dost podobné situaci. Nakonec jsem si ale řekla, že si žádné zaměstnání hledat nebudu a že místo toho raději začnu podnikat. A můžu vám říct, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem kdy udělala. Konkrétně jsem si založila svou vlastní offshore firmu. Jak taková offshore firma funguje je hezky popsáno třeba tady: https://www.tipmag.cz/princip-fungovani-offshore-spolecnosti

Odpověď
Síma | 19.6.2019 22:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Co MD?
Ženy kolik platíte to školný v tom Dráčku?

Odpověď
Ladislava | 24.6.2019 21:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Co MD?
Tuto školku jsem také navštěvovala se synem. Platila jsem školné jen 30 korun na hodinu

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné