Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je neděle 15. září 2019, svátek má Jolana, zítra Ludmila
Vyhledávání

Diskuse - Nádobí

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Nádobí - diskuze na toto téma
Mohla bych poprosit o doporučení kvalitního nádobí, zejména pánví a hrnců ? Teď momentálně mám nerez a vypadá katastrofálně. Musím ho neustále čistit nějakými přípravky, abych ho pořádně vyčistila a ani tak to kolikrát nejde, takže jsem se rozhodla pro koupi nového a hlavně kvalitnějšího.

Lenka | 23.5.2019 14:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nádobí
Co se týče údržby, tak titanové nádobí se doporučuje umývat tepelným šokem, jakmile dovaříš, tak dát pánev pod studenou vodu, odplaví se všechny nečistoty takže pak už stačí jenom setřít ubrouskem takže žádné přípravky jak píšeš. Za sebe můžu doporučit AMT Gastroguss.

Odpověď
Markéta | 25.5.2019 21:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Nádobí
A od jakého výrobce jsou ? Budu ráda i za doporučení prodejny nebo eshopu odkud ho máš.

Odpověď
Lenka | 28.5.2019 10:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Nádobí
Vyrábí ji v Německu, hlavně jsem se chytla toho, že u toho německého nádobí platí, že jsou vyráběny správnou technologií a nehrozí, že by obsahovalo něco závadného.

Odpověď
Olinka | 30.5.2019 20:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nádobí
Odkud máte kdo kuchyňskou linku? Pořizovali ste ve Scontu?

Odpověď
Hradilová | 1.6.2019 21:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zdravim.. Od sconta sem nechala udělat kuchyni na míru a stím sem spokojená nejvíc jak to jen jde

Odpověď
Ivča | 26.6.2019 21:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nádobí
já nedávno řešila otázku jaké kvalitní nože pořídit, nakonec mi byla doporučena značka Dellinger, tak jsem objednala sadu nožů od nich a doporučuji

Odpověď
Hanka | 23.7.2019 22:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
na ně jsem dostala doporučení, že mají kvalitní nože, tak jsem sadu pořídila a naprostá spokojenost, v blízké době hodlám pořídit další sadu

Odpověď
Veronika | 27.6.2019 22:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nádobí
V tomto eshopu jsem pořizovala s přítelem také pár kousků nábytku https://www.sconto.cz/ my sme spokojení a nejen se skříní ale i s ochotou ohledně výnosu apod.

Odpověď
Simona | 30.6.2019 22:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Sconto
Ahoj ten výnos ste tady objednávala kde?

Odpověď
Veronika | 4.7.2019 02:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Sconto
Výnos jsem domluvila s pracovníkem přepravy když mi volal.

Odpověď
Hanka | 23.7.2019 22:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nádobí
já se snažím vybírat pouze ty kvalitnější(Dellinger apod.), sice si připlatím, ale mám záruku, že mi to vydrží

Odpověď

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.

Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné