Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je středa 17. července 2019, svátek má Martina, zítra Drahomíra
Vyhledávání

Diskuse - Rýma u dětí

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Rýma u dětí - diskuze na toto téma
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jaké používáte nosní kapky pro děti do 1 roku? Malá má teď pěknou rýmu, zkoušela jsem mořskou vodu, ale zatím nic moc.

Olga Olina | 20.6.2019 22:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rýma u dětí
Mně doktorka doporučila Nasivin a nemohu si vynachválit. Kapu ho malé sice jen výjimečně ale vždy zabral a malá se hezky vyspala. Jinak co ještě dělam tak vždy nakrájím cibuli, poliju ji trochu horkou vodou a nechám to vedle postýlky u hlavičky. Krásně vydezinfikuje a pročistí vzduch od všech bacilů.

Odpověď
Margot F. | 21.6.2019 15:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rýma u dětí
Náhodou nevíte jestli ho smí používat i těhotné ?? Jsem ve 14tt a nos mám permanentně ucpaný. Na nasivin čtu samé dobré recenze, jen nikde nemohu najít, jestli ho smí těhotné.

Odpověď
Dita24 | 23.6.2019 18:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rýma u dětí
Já jsem ho používala, konkrétně Nasivin sensitive po konzultaci s lékařem, ale radši se poraď s tím tvým nebo mrkni tady https://www.nasivin.com/cz_CZ/o-nas.html

Odpověď
LindaLily | 24.6.2019 15:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rýma u dětí
Děkuju za rady, manžel prohledal lékárničku a Nasivin tady máme tak ho zkusím malé dát. Ještě jsem se chtěla zeptat, když maj děti jen rýmu a kašel, bez teploty, chodíte aspoň na chvíli ven? My jsme teď pořád doma a venku je celkem teplo, tak že bychom se šly na chvíli projít.

Odpověď

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.

Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné