Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Nedostatek energie

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Nedostatek energie - diskuze na toto téma
Holky, taky pociťujete nedostatek energie? Já na to nějak netrpím, jsem vždy ok, ale teď poslední dobou jsem nějak bez energie. Jako asi to bude tím, že jsem po mateřské nastoupila zpět do pracovního procesu a krom péče o rodinu se najednou věnuji na plný úvazek i práci. Máte to taky tak? A co na to? jako na podporu energie?


Brandy | 29.7.2019 22:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nedostatek energie
Ahojky, no, tak tohle teda znám taky. Já když jsem nastoupila z MD zase do práce, to byla katastrofa. Byla jsem totálně vyflusnutá a to jsem se do práce tak těšila. Jako jasně, taky jsem hledala přípravky, který mě únavy zbaví a osobně doporučuju ten simplebiotix. Zkusila jsem toho fakt hodně a jedině tenhle přípravek mi pomohl zase k nabytí energie.

Odpověď
Anka | 1.9.2019 17:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nedostatek energie
Taky jsem po MD nastoupila do práce plná elánu a očekávání. Z domu jsem se fakt těšila, že zase budu mít řád, přijdu mezi lidi a budu spokojená. Po práci domů, těšit se na manžela a děti. Vydrželo mi to chvíli, pak jsem začala pociťovat únavu a stres. Už to bylo docela neudržitelný, tak jsem hledala, co by mi na to mohlo pomoct a na netu jsem si našla taky https://www.simplebiotix.cz. Recenze byly super, tak jsem koupila startovací kuru a jsem nadšená. Konečně se cítím zase svá, plná elanu a energie.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné