Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Ovocné kytky k narozeninám

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Ovocné kytky k narozeninám - diskuze na toto téma
Chci se podělit , objednala jsem si u této firmy přes net ovocnou kytku k narozeninám pro kamarádku jahodovou byla nádherná . Je to super jsou tam i bomboniery a ...... Mají čerstvé ovoce a vše opravdu čerstvé ,zde je odkaz : http://www.frutiko.cz/?gclid=CPDvj9uTwc4CFaMW0wodlsQLng doporučuji


Petulka | 15.8.2016 12:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Ovocné kytky k narozeninám
Je to opravdu pěkný dárek od firmy Frutiko jsem objednala jsem to kamarádce k narozeninám a měla velkou radost jednu z této stránky , vše mají super a hlavně Vám to dovezou jak si řeknete čas . Doporučuju zde web. stránky:www.frutiko.cz/ovocne-kytice

Odpověď
kendy | 15.8.2016 12:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Ovocné kytky k narozeninám
Dobrý den, děkuji za nápad . Objednala jsem to u firmy Frutiko. Kytka se velmi líbila mé kolegyni i bomboniéra. Taky doporučuji firmu Frutiko

Odpověď
Pupalka | 15.8.2016 13:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Ovocné kytky k narozeninám
Frutiko je firma která dělá ovocné kytky i bomboniéry , doporučuji pokud chcete udělat radost , je to úplně něco jiného . mají vše čerstvé a čokoláda na ovoci je skvělá . Dělají i dorty ovocné krása koukněte zde je odkaz :www.frutiko.cz/dortove-kytice

Odpověď
Lucie | 18.9.2016 08:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Ovocné kytky k narozeninám
Doporučuji Vám od firmy Frutiko.cz objednat si kytku ,dort ovocný . Byla jsem velmi spokojená. Moje oslavenkyně taky.

Odpověď
Bohuslavka | 24.9.2016 20:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Ovocné kytky k narozeninám
Zdravím Vás , chci zde napsat o krásné ovocné kytce co jsem dostala od svých dětí k svátku . Byla moc dobrá a krásná , udělala mě velkou radost děti si taky pochutnali. Bydlíme v Praze a objednali jí u firmy Frutiko.cz . Pokud hledáte dárek jako kytku doporučuji.

Odpověď
Klára J. | 26.9.2016 17:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Ovocné kytky k narozeninám
Ovocnou kytku , jsem dostala od manžela s dětmi . Byl to šok . Vidět ovocnou kytku a ještě mi jí dovezla firma Frutiko.cz až domů. Byla jsem nadšená a měla jsem velkou radost a plus byla výborná . Moc děkuji rodině ,ale i díky firmě Frutiko.cz

Odpověď
Saxana | 26.9.2016 17:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Ovocné kytky k narozeninám
Četla jsem tu na firmu Frutiko.cz pěkné reference, tak jsem to taky zkusila byl to krásný dárek pro kamošku. Měla velkou radost ovocný dort jsem objednala. Doporučuji.

Odpověď
Renča | 31.7.2019 17:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Ovocné kytky k narozeninám
Tyjo, musím se přiznat, že o něčem takovém jsem teda nikdy neslyšela. Koukám na ty jejich stránky a vypadá to zajímavě. Díky za tip. :-) To se mi zrovna celkem hodí, protože momentálně vybírám co dát za dárek k narozeninám jedné své kamarádce. Původně jsem to viděla na nějaký šperk a nějakou pěknou kytici z https://www.florea.cz/ Toto ovšem také není vůbec špatný nápad.

Odpověď
Ema | 19.8.2020 20:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Ovocné kytky k narozeninám
Já o této květiny už také delší dobu přemýšlím. Ne úplně o ovocné, ale spíš o klobásové :-D . Manžel mě totiž také příjemně překvapil květinou. Zaplatil si rozvoz květin Praha u www.fleurop.cz/rozvoz-kvetin-praha , a když jsem mu pak děkovala, tak mi přišlo, že mu je trochu líto, že já jsem pro něj nikdy žádné takové překvapení nevymyslela, tak bych to asi měla napravit :-) .

Odpověď
Karel | 25.8.2022 19:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Ovocné kytky k narozeninám
O tomto jsem teda ještě neslyšel, ale nápad je to super. To se bude hodit. Žena teď bude mít narozeniny, tak právě přemýšlím co jí dát. Nějaké květiny určitě, to je jasné, ale co k tomu? Před časem se zmínila, že by ráda zkusila takové ty erotické masáže, viz například https://www.mataharisalon.cz/cs tak si říkám, že bych jí možná mohl zkusit sehnat nějaký poukaz. Nebo bychom na to mohli zajít společně.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné