Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Psí pamlsky, odměny

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Psí pamlsky, odměny - diskuze na toto téma
Ahoj maminky, pokud se tu najdou nějaké pejskařky, mám dotaz ohledně krmení. Dáváte krom suchého krmiva i nějaké pamlsky nebo konzervy? Snažím se posledních pár dní hledat, ale vlastní zkušenost je vlastní zkušenost, tak budu moc ráda za jakékoli tipy na produkty, které vašim bafanům prospívají!


Dominika26 | 16.8.2019 08:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Psí pamlsky, odměny
Ahoj, já se přiznám, že dávám odjakživa přvážně jen granulky. Kupuji poměrně drahé a kvalitní, takže se spoléhám jen na ně a nemám pocit, že by pesanovi něco chybělo.

Odpověď
Lenna7 | 17.8.2019 09:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Psí pamlsky, odměny
My krmíme primárně suchým krmivem + k tomu dost často přidávám Brit Monoprotein konzervy všech možných příchutí :-) Pesanovi to výborně obzvláštňuje jídelníček a i jako odměna fungujou u nás suprově.

Odpověď
psimamkaAnka | 18.8.2019 10:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Psí pamlsky, odměny
Já se přidávám s Britem, akorát jsou naši pesani spíš na suché dobroty, takže u nás jedou jednoznačně nejvíc tyhle jejich Functional snacky https://pethome.cz/cs/funkcni-pamlsky/27299-carnilove-dog-functional-snack-endurance-lamb-150g-8595602540006.html Zdravé, za fajn cenu a opravdu jim jedou jako snad nic jiného, takže spokojenost.

Odpověď
Eva | 28.3.2022 22:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Psí pamlsky, odměny
Já svého psa miluji, a tak se mu snažím kupovat hlavně zdravé pamlsky. Chci aby tady byl semnou co nejdéle. Jednou se mi už dokonce zaběhl a z toho jsem byla naprosto nešťastná. Proto když se našel jsem mu hned koupila GPS lokátor https://www.smartomat.cz/smartomat-gps-lokator-pro-psy-a-kocky-smt02/ , pomocí kterého se dá rychle bez problémů najít.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné