Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Sekáč v Praze - tip?

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Sekáč v Praze - tip? - diskuze na toto téma
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli by mi tady neporadil někdo nějaký dobrý sekáč v Praze? :-) nebydlím tam totiž, ale pojedu na víkend za sestrou, tak bych se chtěla do nějakých sekáčů podívat, ale nevím, kde co dobrého je... :-O díky všem :-)


K | 11.12.2014 08:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sekáč v Praze - tip?
Jeden super sekáč je na Vinohradech, nad nákupním centrem Flóra :)

Odpověď
Martina K. | 13.12.2014 00:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sekáč v Praze - tip?
No já chodím zase ráda do některého ze sekáčů Second Hand Landu :-) sekáč super, mají tam fakt dost věcí a dopl

Odpověď
Martina K. | 13.12.2014 00:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sekáč v Praze - tip?
No j

Odpověď
Martina K. | 13.12.2014 00:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Sekáč v Praze - tip?
No já chodím zase ráda do některého ze sekáčů Second Hand Landu :-) sekáč super, mají tam fakt dost věcí a doplňujou snad několikrát za den zboží a ještě v soboty mívají skvělé trhy na dvorku :-)

Odpověď
Zuzana | 13.1.2015 14:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Sekáč v Praze - tip?
Tak to souhlasím, tam chodím taky ráda. Já sekáče nějak nenavštěvuji, ale tento ano, mají tam fajn značky, ceny a velikáánksý výběr. second-hand-textil.cz kdyby někdo se chtěl podívat. A ty jejich sobotní trhy na dvoře jsou super!

Odpověď
Naděžda | 17.3.2019 06:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sekáč v Praze - tip?
Dobrý den, daleko lepší budete mít, když se podíváte na https://www.onlinesekac.cz/ , mají tam daleko větší výběr, než v kamenném obchodě. Hlavně do second handu musíte chodit pravidelně, aby vám někdo nevyfoukl ty pěkné kousky a tady na to mrknu v klidu večer, když mám chvíli.

Odpověď
Týna | 25.9.2020 21:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Sekáč v Praze - tip?
Musím souhlasit. Tento sekáč znám a taky odtud občas nakupuji. Pokud chce ale člověk nakupovat oblečení z druhé ruky online, tak stojí za zkoušku se mrknout třeba i na nějaké inzertní servery, viz například https://obleceni.biginzerce.cz/damske-obleceni/index-1.htm Tam se občas taky dají sehnat super věci.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné