Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Hubnutí

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Hubnutí - diskuze na toto téma
Holky, do oka mě padla tato dieta https://www.prodietix.cz. V tuto chvíli mi jde hlavně o to, jak se dieta dří s dětmi a manželem na krku... Vaření a podobně. Jako myslím, že nějak to skloubím, ale… Jaká jsou tam jídla? Jsou chutná? Abych nebyla o hladu... Díky moc za každý postřeh!


Evicka | 1.10.2019 21:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí
Já jsem taky strašně dlouho bojovala s nadbytečnými kily. Buď se mi nedařilo a nebo se mi dařilo, ale dlouho mi snaha nevydržea. Až proteinová dieta mi pomohla. Držela jsem konrétně https://www.prodietix.cz a protože mám dole 15 kg, tak ti ji s klidem mohu doporučit!

Odpověď
Alena Bekova B. | 7.10.2019 16:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí
Dobrý den, našla jsem si na svet-zdravi.cz hubnoucí programy, jdu teď so toho, už jste to některá vyzkoušela?

Odpověď
Iva Gotova G. | 8.10.2019 13:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí
Ahoj, chci se zeptat, jak nejefektivněji zhubnout? Tak cca 5 kg?

Odpověď
Anna Bokova B. | 9.10.2019 12:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí
Ahooj, hubnu ted podle cvičícího plánu a taky užívám doplňky stravy ze studia.

Odpověď
Monika | 14.2.2021 10:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hubnutí
Můj příběh o hubnutí je takový, že jsem asi rok zápasila s poporodními kily. Jelikož mám ale doma roční dvojčata, tak připravovat 5x denně nějaké zdravé jídlo bylo pro mě nereálné. S dvojčaty na tohle prostě není čas. Pak mi ale kamarádka doporučila kávu lishou, kterou kupuje z obchodu https://www.kavalishou.cz/ . Nejdřív jsem tomu moc nevěřila, ale potom jsem byla velmi mile překvapena. Stačí si každé ráno dát šálek této kávy a hubnutí jde samo. Kávu piji už 3 měsíce a za tu dobu se mi podařilo zhubnout asi 8 kilogramů.

Odpověď
Kamila | 26.6.2021 15:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí
Já užívám přírodní tabletky na hubnutí StillSlim od theoherbs, mám díky nim pocit zasycení takže nemám takovou chuť pořád něco jíst a rychleji díky nim spaluju kalorie, navíc jsou čistě přírodní takže pro mě perfektní zdravý způsob jak rychle zhubnout :-)

Odpověď
Laura | 2.7.2021 21:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hubnutí
To zní skvěle, za jak dlouho jsi asi tak cítila ten efekt?

Odpověď
Kamila | 4.7.2021 11:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Hubnutí
Úplně asi tak za 14 dní, ale to bude asi individuální

Odpověď
Laura | 4.7.2021 11:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Hubnutí
Jasně, děkuju za tip, fakt mě to zaujalo takže je zkusím.

Odpověď
Kamila | 5.7.2021 22:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Hubnutí
Není zač, ráda jsem poradila.

Odpověď
Marcela | 30.7.2021 10:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Hubnutí
Holky snažila jsem se hubnout pomocí diet, upraveného jídelníčku, ale to nikdy nevydrželo. I když to ze začátku fungovalo, tak jsem to pak měla během chvíle zpátky. Našla jsem si pak fitcentrum v Kladně https://www.fitkokladno.cz/ , kde nabízí několik programů cvičení, ale také spoustu profi strojů. Díky pravidelnému cvičení se mi daří držet dobrou postavu.

Odpověď
Katka | 9.11.2021 16:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí
Spíš bych přidala pohyb než to řešila nějakou hladovkou ;). Za tu cenu co ty diety stojí si můžeš koupit našlapaný běžecký pás :)

Odpověď
Andrejka | 21.11.2021 15:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hubnutí
To mi mamka tlačila do hlavy taky pěkně dlouho ať se na pytlíky vykašlu. Nakonec jsem tak udělala a pokukuju po rotopedu nebo eliptickém trenažeru. Přijde mi, že největší výběr má fitham, takže to budu brát nejspíš od nich.

Odpověď
Katka | 25.11.2021 13:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Hubnutí
Tak to je super :) sestra má taky eliptický trenažer a vybrala si tady tento https://www.fitham.cz/bh-fitness-ifdc19

Odpověď
Andrejka | 17.12.2021 13:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Hubnutí
Já si vybrala nakonec rotoped, protože u něj vím jistě, že mě baví :). Mám ho zatím 14 dní a byl to super kup. Hlavně mi fitham poskytl parádní servis od samotného výběru rotopedu až po samotný výnos stroje si nemůžu na nic stěžovat.

Odpověď
Míša | 11.12.2021 17:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí
Jakou dietku by jste mi holky doporučily, když bych chtěla sundat poporodní kila ? Zůstalo mi 5 kilo a nedaří se mi jich zbavit, tak bych chtěla vyzkoušet tuto variantu.

Odpověď
Káťa | 28.12.2021 15:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hubnutí
jestli chceš dát dolů jenom 5 kilo, tak si myslím, že by ti mohl stačit tady ten čtyřtýdenní balíček :) https://www.ketofit.cz/produkt/proteinova-keto-dieta-balicek-4-tydny

Odpověď
Tereza | 20.12.2021 23:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí
Dlouho jsem po manželovi chtěla, aby začal hubnout. Dlouho to nešlo, tak jsem mu koupila chytré hodinky https://www.smartomat.cz/armodd-silentwatch-4-pro-cerna-s-cernym-kozenym-reminkem-silikonovy-reminek/ a začala mu kontrolovat pohyb za den. Ono ho to samotného tak chytlo, že začal opravdu sportovat.

Odpověď
Katarina | 13.1.2022 18:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí
Jediné na co jsem se nechala zlákat byla dieta nupo. Viděla jsem, že to drží známé osobnosti, které mám ráda takže jsem se rozhodla ji taky vyzkoušet. Koupila jsem si balíček na 4 týdny a je fakt, že váha šla dolů rychle a to jsem u ní ani moc necvičila https://nupo.com/cz/product/sestavte-si-dietu-na-4-tydny/

Odpověď
Renča | 20.1.2022 11:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hubnutí
Jak ti chutnají ty jejich jídla ? Fakt se to dá nějaký ten měsíc až dva vydržet bez toho aniž bych měla chutě na něco jiného ?

Odpověď
Mirka | 18.1.2022 15:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí
Máte někdo zkušenosti s nějakým efektivním hubnutím.Musím už se těch přebytečných kil zbavit.

Odpověď
Julie | 25.1.2022 15:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hubnutí
Mám velice dobré zkušenosti s dietou co výborně funguje.

Odpověď
Mirka | 28.1.2022 17:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Hubnutí
Doufám,že se u takové diety nemusí jíst nějaká zelenina atd.Nerada si chystám něco takového.Po pravdě řečeno tak zeleninu nemám ani ráda.

Odpověď
Julie | 5.2.2022 14:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Hubnutí
Je to přesně tady tento program u kterého nemusíš nic dělat a budeš krásně hubnout https://www.ketofit.cz/produkt/proteinova-keto-dieta-balicek-4-tydny

Odpověď
Ema Rychlá | 28.1.2022 14:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí
Holky, které recepty byste mi doporučili na hubnutí pokud se nacházím v období, kdy bych ráda něco zhubla? Víte, já vážím 68 kg, měřím 172 cm, ale přijde mi, že bych mohla na léto vypadat lépe než je tomu dnes. Tak kdybyste mi každá poradila jeden fajn zdravý recept, prosím.

Odpověď
Mirečka | 30.1.2022 19:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hubnutí
Hele na hubnutí jsou dobré nějaké luštěniny. A nebo já třeba čas od času dělám brambory a fazole. Koupím si nízkotučnou smetanu, přidám ještě nějakou zeleninu kolem a mám chutný oběd, který ani překvapivě nestojí moc peněz.

Odpověď
Ema Rychlá | 30.1.2022 19:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Hubnutí
Děkuji ti Mirečko, a mohla bys mi ještě říct, jaké třeba používáš nádobí? Mně teď totiž přišly peníze od manžela ze zahraničí, a tak mám více prostředků, se kterými mohu nakládat. A ty hrnce, které mám dnes doma, to je na ostudu. Na nich vařila ještě moje babička a už podle toho vypadají.

Odpověď
Mirečka | 30.1.2022 19:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Hubnutí
Hele, tak to se na mě nezlob, ale já ti neporadím. Já jsem přes ty internety hroznej blbec. Nemám skoro ani páru jak se přidává záložka na počítači, to mi vždy ukládá syn. Já bych něco zvorala kdybych zase v mailu hledala jakési informace okolo nákupů. Jsem už stará škola, tak mě ty vymoženosti nezajímají.

Odpověď
Vlasta | 30.1.2022 19:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Hubnutí
Možná bych vám holky mohla pomoct já. Dostala jsem se k vám do diskuze tak trochu omylem, ale já vařím delší dobu a používám titanové nádobí z e-shopu zgastro .cz. Znáte? Pokud ne, tak já se vám podívám po nějaké odkazu na to titanové nádobí jak budu v práci. Z telefonu mi to nejde, bohužel.

Odpověď
Ema Rychlá | 30.1.2022 19:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Hubnutí
To by bylo super kdybys nám poslala odkaz. Já jak říkám, mám teď více peněz, a tak bych si chtěla do kuchyně pořídit nějaké nové vybavení. Říkám vám, že mít staré nádobí a nabízet na tom návštěvě nějaké jídlo je hrozně ponižující. A to se ještě nebavíme o tom, jaké nádobí máme na chatě. To už je úplný středověk.

Odpověď
Vlasta | 31.1.2022 00:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hubnutí
Hele, tak jsem vám ten odkaz nakonec našla. Podívejte se na www.zgastro.cz/3-titanove-nadobi. Tam jsem titanové nádobí kupovala dříve, ale jestli ještě prodávají hrnce jako dříve, to ti bohužel nepovím. Jestli budeš mít ještě nějaký dotaz ohledně vaření, neváhej se na mne obrátit. Jsem docela hodně aktivní na telefonu, a tak ti poradím s čímkoliv.

Odpověď
Haňule | 28.1.2022 20:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí
Mně se sice povedlo zhubnout, ale ještě bych potřebovala zpevnit tak přemýšlím jestli si spíš nezaplatím nějaké ošetření.

Odpověď
Michaela | 1.2.2022 15:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hubnutí
S tímto by ti mohlo pomoct tady to ošetření https://aetherclinic.com/treatment/rf-lifting-se-stimulaci-svalu-dma/. Mám za sebou druhé ošetření a rozdíl tam už vidět je, takže se těším jaký bude výsledek po takovém 5-6 ošeření.

Odpověď
Helča | 4.2.2022 10:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Hubnutí
Není si lepší za ty prachy pořídit nějaký stroj na posilování ? ;)

Odpověď
Haňule | 11.2.2022 20:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Hubnutí
Tak to vypadá dobře. Pročetla jsem si ten popis a to je něco pro mně. O Aether klinice jsem už někde četla, ale v souvislosti s epilací, kterou chci taky podstoupit, ať to mám do léta komplet.

Odpověď
Zita | 4.5.2022 22:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí
Ahoj potřebovala bych poradit jak lehce shodit nějaké to kilo.

Odpověď
Adéla | 5.5.2022 18:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hubnutí
Teď držím proteinovou dietu a jsem zatím spokojená.Kila pěkně frčí dolů což se mi velice líbí.

Odpověď
Zita | 6.5.2022 12:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Hubnutí
Já jsem se tě chtěla zeptat jestli se třeba musíš u té diety hýbat či vůbec.Já totiž nemám ráda žádný sport.

Odpověď
Adéla | 7.5.2022 21:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Hubnutí
Tady u téhle diety https://www.ketofit.cz/produkt/proteinova-keto-dieta-balicek-4-tydny se nemusíš vůbec hýbat a krásně hubneš.Naprostá bomba.

Odpověď
Pavlína | 21.8.2022 17:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí
Opravdu už hodně dlouho se snažím hubnout a docela se mi i dost podařilo zredukovat si postavu. To co se mi nedař vytvarovat přemýšlím, že bych řešila liposukcí. Jak jste na to? Pomohla vám liposukce?

Odpověď
Anna | 22.8.2022 22:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hubnutí
Pomohla mi, já jsem se rozhodla pro liposukci vodním paprskem. Není pro tělo tolik náročná jako klasická liposukce a výsledky má perfektní.

Odpověď
Pavlína | 25.8.2022 01:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Hubnutí
Kde jste na tom byla? Na liposukci vodním paprskem?

Odpověď
Anna | 28.8.2022 22:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Hubnutí
Byla jsem na klinice https://www.perfectclinic.cz/novinky/tvarovani-tela-vodnim-paprskem/ Jsem s výsledkem hodně spokojená, takže je určitě doporučím. Nejlepší však je domluvit si tam konzultaci a tam už se pak dozvíte, jak to přesně funguje.

Odpověď
Renata | 23.9.2022 00:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí
Pomůže k hubnutí čistě jen pití vody a ničeho jiného v pitném režimu?

Odpověď
Jitka | 24.9.2022 10:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hubnutí
Hele nevím, jak přesně to máte, ale u nás se doma dělal rozbor vody, který nebyl úplně ok. Proto jsem se dohodla s mnaželem na pořízení vodíkové láhve. Voda z vodíkové lahve dokáže zrychlit metabolismus a díky tomu pak i snadněji hubnu. To je tedy po této stránce. Na druhou stranu mi voda i víc chutná, prototže už není tolik cítit chlórem.

Odpověď
Renata | 27.9.2022 20:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Hubnutí
Tak to já jsem z toho taky vždy nesvá, hlavně když si vodu napouští děti. Taky bereme městskou vodu a občas mi přijde, že by to chtělo nechat někde dva dny odstát.

Odpověď
Jitka | 28.9.2022 19:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Hubnutí
No já jsem ráda, že jsem domů pořídila generátor molekulárního vodíku. Molekulární voda je pro tělo prospěšná. Nejsem už díky tomu tolik unavená a celkově mám i víc energie. Hubnutí je díky tomu také mnohem snazší https://www.vodikove-lahve.cz/zdravi-a-imunita/

Odpověď
Mája | 29.11.2022 00:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí
Já mám skvělé zkušenosti s ketodiet.cz.. Drinky jsou vynikající a při hektickém dni kdy člověk nemá čas jíst je to skvělé :-)

Odpověď
Oli | 20.12.2022 23:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hubnutí
Ta je super, také jsem ji měla a nemohla jsem si ji vynachválit :-) A zhubla jsem opravdu dost a co je na tom nejlepší tak že si váhu pořád držím :-)))

Odpověď
Lucia | 30.11.2022 14:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí
Byl jste někdo na liposukci? Prosím sdílejte vaše zkušenosti, děkuju.

Odpověď
Pavla | 30.11.2022 15:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hubnutí
Já jsem byla na liposukci na ABClinic v Praze a jsem s výsledkem mooc spokojená, ani jsem nečekala že to dopadne takhle dobře :) I když jsem cvičila, nemohla jsem se zbavit tuku z boků a bříška.

Odpověď
Kristy | 27.1.2023 10:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí
Rozhodně se přikláním k dietním plánům od www.ketodiet.cz, protože už jsem zkusila ledacos a ty jejich jídla jsou fakt nejlepší.

Odpověď
Evelin | 21.2.2023 07:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hubnutí
To je fakt :) mě nejvíc jedou ty drinky, do práce úplně super.

Odpověď
Leona | 18.4.2023 13:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí
Dobrý den, já také patřím do té skupiny xxl a ráda bych už začala ze sebou něco dělat.Problém je v tom,že se v tom hubnutí vůbec nevyznám.Je toho na trhu strašně moc a já nevím co vlastně funguje a kde začít.Budu ráda za nějaké dobré rady.

Odpověď
Klára | 21.4.2023 11:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hubnutí
Je dobré začít držet bílkoviny,přidat nějaký ten sport a upravit stravu.Uvidíš,že ty kila musí jít dolů a budeš hubená.

Odpověď
Leona | 27.4.2023 21:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Hubnutí
Abych pravdu řekla tak to vůbec neumím držet nějaké bílkoviny.Sport mám ráda,ale určitě né zase tak,že bych dřela a hubla.

Odpověď
Klára | 30.4.2023 14:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí
Vyzkoušej ketofit.Nejlepší dieta,která vážně funguje.

Odpověď
Terka | 3.6.2023 03:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hubnutí
Podle mě je nejlepší hubnutí díky aktivnímu pohybu a spalování tuku v ideální tepové frekvenci. Já třeba ráda chodím a běhám. I při rychlé chůzi je možné dosáhnout správné teplové frekvence. Je to tedy vlastně jen o tom, že člověk musí mít přehled a tepovou frekvenci musí být schopný správně měřit. Proto jsem si pořídila chytré hodinky https://www.smartomat.cz/armodd-roundz-4-rose-gold/ , které to dokážou.

Odpověď
Dita | 17.4.2024 20:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí
Ahoj holky, já jsem se hecla s kámoškou a držely jsme spolu dietu od https://mixslim.cz. Nemám moc pevnou vůli, ale když jsem měla parťačku, tak to šlo líp, takže taky doporučuji začít s někým a navzájem se podporovat. Kamarádka zhubla nějakých 15kg a já 10kg. Moc nám to pomohlo se nastartovat na zdravější životní styl a váhu si stále držíme.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné