Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 18. dubna 2026, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Odbourání stresu

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Odbourání stresu - diskuze na toto téma
Holky, já osobně jsem už vyčerpaná tou neskutečnou snahou odbourat stres a hlavně načerpat energii. Co vám pomohlo energii získat zpět? Já jsem už zkusila fakt dost "zaručených" produktů a nepomohlo nic :/


Marie | 17.10.2019 12:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Odbourání stresu
Ahoj, mně hodně pomohla jóga, ale vše je o nastavení hlavy, denně musím myslet na to, že nejpřednější je zdraví, jít na hodinu na procházku nebo sportovat ... kdybych se nehýbala, tak už se asi zblázním, jinak jím pravidelně hořčík, piju čaje s heřmánkem, meduňkou, to jako neříkám, že psychicky pomůže, ale když si z toho denního čaje v klidu uděláš rituál, pustíš hezkou hudbu, prostě se uklidníš ... mně chutnají třeba čaje od dr maxe, tyto https://www.informace-produktu.cz/produkt/dr-max-caj-uklidnujici-20x-1-5g-0188290/ hodně mi taky pomáhá manuální práce, takže jdu nasbírat šípky, udělám z nich věnec nebo peču něco dobrýho, ono je to těžké, všechno se na nás vali, neustále špatné informace odevšad a pak se z toho nestresovat, taky jsem opustila některé sociální sítě, kdy mi neustále pípaly příspěvky, jak jsou všchni úspěšní, telefon po příchodu z práce vždy někam zahodím a mám klid, držím palce

Odpověď
Eva20 | 18.10.2019 12:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Odbourání stresu
Mně osobně pomahá procházka v lese nebo nějaký sportovní zážitek, který jste ještě nezažili. Někdy se člověk musí zastavit.

Odpověď
Eva20 | 18.10.2019 12:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Odbourání stresu
Mně osobně pomahá procházka v lese nebo nějaký sportovní zážitek, který jste ještě nezažili. Někdy se člověk musí zastavit.

Odpověď
dana | 30.10.2019 23:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Odbourání stresu
Ahoj, já zažívám celkem silný stres hlavně v práci, a tak jsem hledala, jak bych se ho alespoň částečně mohla zbavit. Na https://www.1job.cz/prispevek/Jak-zvladat-stres-v-praci/ jsem našla skvělou metodu rozvržení práce, díky které pracuji mnohem efektivněji, takže se mi už tak často nestíhá, že bych nestíhala.

Odpověď
Žaneta | 27.11.2019 20:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Odbourání stresu
Ahojky :) Nejdůležitější je, aby fungovalo bezchybně tělo. Aby mi nic nechybělo, pak se dá zatočit s jakýmkoli problémeme… Jinak nejdůlěžitější jsou střeva… Co vy berete na správnou funkčnost?

Odpověď
Adéla | 9.12.2019 20:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Odbourání stresu
Já na ta střeba brala napřed probiotika, ale pak jsem objevila doplňky, kde jsou krom probiotik i jiné vitamíny, což mi vyhovuje víc. Beru https://www.simplebiotix.cz/ a jsem spokojená. Rozhodně mou doporučit.

Odpověď
Lada | 31.1.2021 21:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Odbourání stresu
Počkej, ten simplebiotix není jen probiotika? Ony jsou to i vitamíny?

Odpověď
Filip5 | 26.3.2022 20:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Odbourání stresu
Koukám, že tu někdo zmiňoval ten sport. Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že sport je opravdu výborná zbraň proti stresu. Každého baví něco jiného, já například začal po letech opět hrát hokej. Nějaké vybavení na něj jsem ještě doma měl z dřívějška, jen jsem musel investovat do nové hokejové helmy. Tu se mi naštěstí povedlo sehnat tady odtud: https://www.bauerhockey.cz/hrac-helmy

Odpověď
Kristýna | 7.7.2024 07:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Odbourání stresu
Musíš si fakt odpočinout. Ale ne, že si lehneš a budeš furt nad něčím přemýšlet. To je začarovaný kruh. Musíš vypnout tělo i mysl a fakt nad ničím nepřemýšlet. Je to těžký, ale jde to. Mně v tom ze začátku pomáhal Krupa Kratom z https://www.adamkrupa.cz/ , protože jsem se taky nedokázala dostatečně uvolnit, ale už je to lepší. Naučila jsem se, že je potřeba i kvalitní odpočinek k tomu, abych mohla fungovat na 100%.

Odpověď
Simona | 4.1.2026 21:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Odbourání stresu
Odpovím ti otázkou. Kolik času trávíš venku v přírodě? Jen ty sama, bez mobilu, lidí, hluku. Prostě v klidu. Já chodím do přírody každý den a jsem tam tak dlouho, jak jen je třeba. Každý rok si objednávám nové trekové boty z https://www.protrek.cz/sportovni-obuv/ , protože je vždycky za ten rok prochodím. Za tu klidnou mysl ty nové boty rozhodně stojí :-) .

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné