Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Hezké prádlo

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Hezké prádlo - diskuze na toto téma
Chtěla bych překvapit přítele a pořídit si nějake sexy prádlo. Jen nevím kde. Kde jste byli spokojený?


Tamara | 20.10.2019 20:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hezké prádlo
Já jsem spokojena na e-kondomy.cz. Urcite tam neco vyberete, maji velky vyber. Nad urcitou castku nakupu maji dokonce dopravu zdarma.

Odpověď
Myška | 11.12.2019 09:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hezké prádlo
Taky od nich mám erotický obleček a sedl mi perfektně :) pokud si nejseš jistá ta se stačí podívat na ty míry, které tam udávají a podle toho to opravdu sedí.

Odpověď
Gabuš | 19.12.2019 15:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hezké prádlo
Já mám ráda tady ty klasické košilky, protože podle mě udělají nejvíc parády a vyslíká se z nich asi nejrychleji oproti korzetům a jinému prádlu www.e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/eroticke-soupravy/rene-rofe-stretch-satin-lace-garter-set

Odpověď
Lenka | 27.12.2019 07:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hezké prádlo
Co se týče velikostí tak ty odpovídají nebo jsou nějako posunuté ?

Odpověď
Valounek | 29.3.2021 07:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hezké prádlo
Za sebe doporučím i www.lanotte.cz , kde mají hodně často slevy a navíc tam prodávají i klasiku, ne jen prádlo do ložnice. :) Mám tam odtud pár kousků a já i partner jsme hodně spokojení. Navíc všechno perfektně sedí. Jen se to chce pořádně oměřit. Je lepší jim tam klidně napsat, že máte zájem o ten a ten kousek a jaké míry jsou k tomu zásadní a ty pak na centimetr, nebo klidně na půl centimetr přesně, změřte. :)

Odpověď
Irena | 31.5.2022 16:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hezké prádlo
Já se teda u prádla moc neohlížím na to, jestli je sexy nebo nesexy. Spíš se dívám na kvalitu. Navíc si myslím, že třeba nějaké elegantní spodní prádlo může být víc sexy než nějaké vyloženě erotické. Sama pár takových kousků mám. Většinu jsem sehnala tady odtud https://www.moda-pradlo.cz/zeny_k159/damske-spodni-pradlo_k30/ Tam asi prádlo nakupuji nejčastěji, protože už mám ten obchod ověřený. :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné