Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Přírodní a cenově dostupná kosmetika

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Přírodní a cenově dostupná kosmetika - diskuze na toto téma
Dobré dopoledne. Mám docela problémy najít nejakou kosmetiku, co mi bude opravdu sedet. Ted jsem od známe dostala prírodní kosmetiku na zkousku. Ale je to kosmetika ze zahraničí, coz nesezenu. nemáte nekdo nejakou dobrou prirodní, co byste mi doporucily?


Veronika | 1.11.2016 14:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Jsem hodne spokojená s kosmetikou Lambre, má jak normální, tka dekorativní...a supr mají serum na rasy.Kdyz to zkombinujes s rasenkou, más rasy jak mrkací panenka :-)

Odpověď
Hana | 1.11.2016 15:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Přírodní a cenově dostupná kosmetika

Odpověď
Veronika | 1.11.2016 15:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Ano, to je ona. Urcite budes taky spokojená

Odpověď
Wendy | 19.12.2016 11:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Za jak dlouho jste poznaly rozdíl? přemýslím nad tím, ale nechce se mi čekat moc dlouho :-D

Odpověď
Adela | 6.12.2016 15:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Přírodní a cenově dostupná kosmetika
S touhle kosmetikou mám dobrou zkusenost hlavne s prirodním mydlem. Dekorativku mám první mesíc, tak musím odzkouset.

Odpověď
Veronika | 20.12.2016 10:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Mydla jsou super! já jsem letos mamce a segre dávala k vánocum lambre balicek kosmetiky- mydlo, rasenku, serum na rasy a stíny. Myslím si, ze je potesí.

Odpověď
iva | 29.12.2016 12:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Přírodní a cenově dostupná kosmetika
A kterou tu rasenku? na delku nebo objem? jaké jsou?

Odpověď
Helen | 18.1.2017 13:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Ahoj objednávám kosmetiku tady www.ageo.cz/ a jsem sní dost spokojená

Odpověď
Lucie | 20.1.2017 13:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Jste spokojená i s dobou dodání?Dívala jsem se že jde o internetovou drogerii a jsem netrpělivej člověk,chci mít všechno brzo doma:D

Odpověď
Helen | 24.1.2017 21:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Maximálně dva dny,dýl sem nikdy odtud objednané zboží nedostala,takže o rychlost dodání se tady nemusíte myslím bát :)

Odpověď
Pavlína | 7.2.2017 23:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Nakupuju si na ageo hodně a s dobou dodání jsem byla vždycky spokojená

Odpověď
Lucie | 12.2.2017 21:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Přidávám se a můžu potvrdit že dodání u ageo je rychlé,zatím jakákoliv moje objednávka proběhla a přišla úplně vpořádku.Navíc si objednávám nad 1200kč a mám i dopravu zadarmo

Odpověď
Bára | 15.2.2017 22:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Ahoj když budu mít objednávku nad 1200 tak je doprava automaticky zdarma nebo je potřeba k tomu mít tam i registraci?

Odpověď
Lucie | 20.2.2017 21:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Doprava nad 1200kč je zdarma, nemusí být registrace :)

Odpověď
Bára | 27.2.2017 10:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Přírodní a cenově dostupná kosmetika
A budu mít nějaký výhody když se zaregistruju?

Odpověď
Lucie | 1.3.2017 00:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Tak budete mít určitě větší přehled o nejnovějších akcích, a tak takže výhody ta registrace nějaké mít učitě bude :)

Odpověď
Lucka | 24.5.2019 08:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Já za sebe mohu jednoznačně doporučit tento přípravek pro péči o pleť: https://www.beamia.cz/pece-o-plet/1-2/ , který je mi sympatický nejen tím, že se vyrábí tady u nás v Česku, ale také samozřejmě svojí funkčností, která se u mě i u mé kamarádky začala projevovat během několika dnů ;-)

Odpověď
| 26.8.2017 21:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Přírodní a cenově dostupná kosmetika

Odpověď
Holásková | 26.8.2017 21:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Také už nějakou dobu objednávám z ageo drogerie,vždycky se mi nákup tady fakt vyplatí

Odpověď
Patricie | 11.8.2019 01:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Ono sehnat u nás kvalitní přírodní kosmetiku za dobré peníze není zrovna jednoduché. S trochou snahy to ale jde. Abych pravdu řekla, tak já se snažím v poslední době kosmetice od velkých značek vyhýbat obloukem. Hlavně kvůli tomu, že jejich kosmetika často bývá testovaná na zvířatech, s čímž zásadně nesouhlasím. Jestli nevadí, tak bych se ráda podělila o jeden článek, který se právě tomuto tématu věnuje: https://www.leakshare.org/500000-animals-suffer-annually-for-cosmetic-safety-tests/

Odpověď
Markét | 11.2.2020 10:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Přírodní a cenově dostupná kosmetika
to je pravda no, i když ona i ta hodně drahá kosmetika nikdy není zárukou že bude kvalitní, chce to prostě zkoušet, zkoušet a zkoušet, proto jsem si vždycky kupovala jenom malý vzorky abych v tom nebyla za milióny. A to testování na zvířatech je taky hrozný, tomu jsem se taky snažila vyhnout, a tím se mi obzory ještě o trochu zmenšili, ale našla jsem kosmetiku Happymary, a není úplně špatná, a splňuje tyhle dvě hlavní kritéria. Jinak ten článek je hodně dobrý, tohle by si měli přečíst všichni.

Odpověď
Evina | 6.3.2020 17:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Holky, měla bych takový dotaz. Nemáte některá zkušenost s kosmetikou z tohoto obchodu https://www.panzdravi.cz/ ? Koukala jsem, že tam mají docela zajímavé věci, ale o tom obchodu jsem nikdy neslyšela. Budu ráda za jakýkoliv názor, díky. :-)

Odpověď
Linda | 27.6.2020 03:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Holky, měla bych dotaz. Mohla by mi některá z vás doporučit nějaký salón v Praze kam si zajít na kosmetiku? Už delší dobu se po nějakém dívám a vůbec nevím. Co jsem se tak koukala po internetu, tak se mi zatím asi nejvíc zalíbil tento: https://www.beautiful-me.cz/ Má některá z vás zkušenost? Díky.

Odpověď
Renata | 27.6.2020 17:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Holky, chodíte na kosmetiku třeba i do nějakého studia? Já dost uvažuji nad tím, že bych to vyzkoušela. Koukala jsem po nějakých kosmetických studiích tady v Praze a docela mě zaujalo toto: https://www.beautiful-me.cz/kosmetika Nemá některá z vás náhodou zkušenost? Díky.

Odpověď
Karin | 21.8.2020 02:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Jestli můžu mít jeden tip, tak pokud hledáš nějakou kvalitní přírodní kosmetiku, za kterou nebudeš muset dát majlant, tak určitě doporučuji mrknout sem https://www.greenmat.cz/Pro-zeny-c151_0_1.htm Tam toho mají spoustu a podle mého ani ty ceny nemají tak strašné.

Odpověď
Alice | 22.5.2021 17:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Taky budu ráda za doporučení přírodní pleťové kosmetiky, ale co je pro mě nejdůležitější, aby netestovali na zvířatech.

Odpověď
Lída | 26.5.2021 13:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Velice dobře je na tom co se týče složení tady tato kosmetika www.iuvenio.com. Užívám ji sice chvíli, ale je mi velmi sympatická, líbí se mi, že žádný z produktů není parfemovaný a nejvíc jsem si oblíbila ten jejich krém po kterém mám pleť dobře hydratovanou.

Odpověď
Alice | 27.5.2021 09:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Přírodní a cenově dostupná kosmetika
To je něco nového ? Co je to za výrobce ?

Odpověď
Lída | 17.6.2021 20:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Nového ani ne, tady ta kosmetika je k dostání tuším od loňského února :). Navíc mi v balíčku přišlo hodně vzorečků, takže jsem měla možnost vyzkoušet i ty přípravky, které jsem si neobjednala.

Odpověď
Alice | 6.7.2021 19:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Co přesně od nich užíváš ? Líbí se mi to nano sérum na vrásky, pročítala jsem si ten popis a i ta příprava a aplikace je zajímavá.

Odpověď
Niki | 30.10.2022 15:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Kukám spíš na kvalitu než na cenu, ale třeba na elabela.cz mají přírodní kosmetiku od Maremma Officinalis, která je kvalitní, netestují na zvířatech a je cenově dostupná :)

Odpověď
Markéta | 2.11.2022 09:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Taky mám ráda jejich kosmetiku. Jsem ekzematik a snesu toho velmi málo a toto jedna z nich.

Odpověď
Niki | 14.11.2022 10:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Tomu věřím, protože mají šetrnou kosmetiku. Já jsem si třeba nejvíc oblíbila tady tebe odličovací gel, protože se maluju a odlučuj každý den a ten odlučován, co jsem měla předtím, tak mi hrozně pleť vysušoval a tady tento ne, tak jsem spokojená https://elabela.cz/produkt/cistici-a-odlicovaci-balzam/

Odpověď
Markéta | 21.11.2022 21:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Přírodní a cenově dostupná kosmetika
No já si budu objednávat to co mi dochází a chci si objednat ten nový rozjasňovač co mají.

Odpověď
Niki | 23.11.2022 20:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Přírodní a cenově dostupná kosmetika
Taky si ještě něco dokoupím, protože mají black friday, tak toho využiju :).

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné