Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf, zítra Valérie
Vyhledávání

Diskuse - Rozlučka se svobodou

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Rozlučka se svobodou - diskuze na toto téma
Ahoj náš kamarád se bude ženit, tak jsme si říkali, že musíme něco vymyslet a někam společně vyrazit, ale chtělo by to něco originálního! POradíte mi co by jsme mohli podniknout? Děkuji


Aneta | 28.11.2019 18:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rozlučka se svobodou
A co navštívit tepfactor, pobavíte se a pak tam můžete i přespat a zapařit! My jsme to letos takto vymysleli pro nevěstu i ženicha a stálo to za to. Určitě jsme tam nebyli naposledy!

Odpověď
Ivana | 1.12.2019 14:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Rozlučka se svobodou
Ty jo dívala jsem se na jejich stránky a vypadá to hodně dobře, ty jsi tam byla?

Odpověď
Aneta | 3.12.2019 19:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Rozlučka se svobodou
ANo měli jsme tam, pracovní teambuilding. Hodně jsme se u toho pobavili i zapotili! Prvně se nám do toho moc nechtělo a nakonec jsme byli moc rádi, že nám to náš šéf dopřál :-D

Odpověď
Sandra | 23.10.2021 17:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rozlučka se svobodou
Ahojky, a co třeba úniková hra? :-) Tedka nedávno jsem zrovna byla, a říkala jsem si že na nějaký teambuilding nebo na rozlučku je to taky super takhle s partou přátel :-)

Odpověď
Eva | 24.10.2021 14:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Rozlučka se svobodou
To vůbec není špatný nápad:-) Byla jsi na nějaké konkrétní??

Odpověď
Sandra | 25.10.2021 16:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Rozlučka se svobodou
Jj byla jsem v Brně na https://brainfaq.cz/ je super, mají několik her a i když jsem byla zatím jen na dvou, tak myslím že všechny budou super:-)

Odpověď
Jitka | 1.3.2022 20:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Rozlučka se svobodou
brainfaq jsou senzační únikovky,, byla jsem na všech kromě precrime ale tu taky brzo vyzkoušíme :-)

Odpověď
gábi | 29.11.2021 16:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rozlučka se svobodou
a co takhle únikovka třeba? :-) třeba tahle https://brainfaq.cz/ dělá rozlučky a teambuildingy atak :-) Rozhodně stojí za kouknutí aspon :-)

Odpověď
Romča | 28.12.2021 00:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Rozlučka se svobodou
to je hodně dobrý nápad:-) koukala sem na webovky a vypadá to dobře:-) musím se s někým domluvit a určitě tam vyrazíme :-)

Odpověď
Tomáš | 29.6.2023 15:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rozlučka se svobodou
A co třeba erotické masáže? Právě to jsme si připravili pro jednoho našeho kamaráda, který se nedávno také loučil se svobodou. Asi záleží na povaze vašeho kamaráda, ale ten náš si to prý moc užil. Pokud by vás to zajímalo, tak my jsme ho konkrétně vzali sem - https://www.mataharisalon.cz/cs Říkám si, že se tam někdy budu asi muset sám zajít podívat.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné