Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - s čím a jak si děti hrají

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
s čím a jak si děti hrají - diskuze na toto téma
co vaše děti a jejich vztah ke škole? Já mám takový pocit, že někdy je svět plný paradoxů, moje děti velice nerady vstávají do školy a někdy vypadají, že se jim tam doopravdy nechce, ale pak jsou spolu schopni si hrát na školu, někdy to sice vymyslí dcera, která je učitelka a mladší syn tak musí poslouchat a dělat opět školáčka, jo odříkaného chleba. Dcera asi bude učitelka, za ušetřené peníze z praátka si dokonce koupila tabuli a nalepila jsi na stěnu a teď si každý den píše datum a příklady a tak


Radka | 12.2.2015 11:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
s čím a jak si děti hrají
Tak to asi opravdu bude učitelka :) Zřejmě se dceři líbí spíš ta druhá strana, než sedět v lavici, právě proto si to doma otáčí :D

Odpověď
katkavy | 1.3.2015 19:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: s čím a jak si děti hrají
jé to je dobrý, taková malá paní učitelka, u nás teda zatím jedou hodně knihy a loďě, ale tabule by se možná naší malé princezně taky líbila. Jak to funguje, když je nalepená na zdi?

Odpověď
Simonka | 14.3.2015 19:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: s čím a jak si děti hrají
U nás teda tabule neslouží k hraní, ale spíše k zadávání úkolů :)))) Naučili jsme děti, že v kuchyni na zdi budou mít napsané povinnosti, které musí splnit a vždycky, když je splní, tak to škrtnou, já to pak zkontroluji, jestli to tak opravdu je a poté smažu nebo napíšu znovu, podle situace :)))

Odpověď
Peťka | 18.3.2015 19:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: s čím a jak si děti hrají
O té tabuli jsem přemýšlela k narozám pro děti (dvojčata 7 let). Našla jsem nalepovacitabule.cz, myslíte že to bude kvalitní za tu cenu? Bojím se, že by se to mohlo odlepovat, vzalo by to s sebou i omítku a vlastně by z toho nic neměli.

Odpověď
Simonka | 25.3.2015 19:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: s čím a jak si děti hrají
My s tím nemáme žádný problém, ani když to umýváme hadříkem, tak se to neodlepuje ani nic jiného :)))

Odpověď
Peťka | 18.4.2015 16:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: s čím a jak si děti hrají
Díky, my teď teda ještě přemýšlíme, jestli fixy nebo křída, nebo třeba ten stoleček na kreslení, taky se nám docela líbí.

Odpověď
Simonka | 24.4.2015 09:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: s čím a jak si děti hrají
To já nevím, jako ten stoleček možná lépe simuluje to jejich klasické psaní na papír, ale zase ta tabule mi přijde skladnější, když je nalepená na zdi :))) Jinak bych asi volila fixky, od křídy by mohly děti nadělat nepořádky :)))

Odpověď
Peťka | 27.4.2015 12:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: s čím a jak si děti hrají
Díky za názor. My jsme si říkali, že zkusíme tu jednu tabuli a uvidíme, jak to využijeme.

Odpověď
Suzi | 10.11.2016 21:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: s čím a jak si děti hrají
by mě zajímalo, jak učí? jestli třeba nemá školu hrou a nebo předvádí přísnou učitelku? :-D u nás máme taky učitelku, kostkou od lega "píše" látku na tabuli a diktuje dětem do sešitu, co se ten den ve škole učili a jak to pořád opakuje, tak se tu látku i naučí :-D trochu se bojíme, že ty skříně časem doškrábe, takže vyrazíme do hračkářství taky pro nějakou tabuli :-)

Odpověď
Soňa | 13.4.2016 10:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
s čím a jak si děti hrají
Ahoj tak my zase pořád jezdíme na kole. Jenom sme se ještě nerozhodli zda budeme závodník nebo akrobat na kole. Akorád mi z toho kola zachvilenku vyroste. Nemáte někldo tip na dobrou prodejnu v Brně?

Odpověď
Aďka | 15.4.2016 21:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: s čím a jak si děti hrají
Ahojek, hafo dobrá prodejna je na hybešce,jmenuje se CYKLOSPECIALITY. Ja osobně jsem tam kupovala pro sebe skládačku. Ale dětských kol mají mraky, najdi si je na webu.

Odpověď
Silky | 9.5.2016 21:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: s čím a jak si děti hrají
Ahoj sháním nějaké ultralehkéé kolo, mám drobnou dcerku, už sme byly nějaká kola zkoušet ale pro ni byly moc težká. Ale bohužel nejsme z Brna. Máte nějaký další tip? Děkuji

Odpověď
Aďka | 29.5.2016 00:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: s čím a jak si děti hrají
No jasně koukněte na jejich stránky, navíc mají prodejny po celé čr.

Odpověď
Silky | 1.6.2016 16:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: s čím a jak si děti hrají
Aha Aha které to kolo by ste nám tedy mohli doporučit?

Odpověď
Aďka | 19.6.2016 21:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: s čím a jak si děti hrají
No my sme kupovaly belter. A teď plánujeme vybrat nějakou koloběžku.

Odpověď
MIa | 1.7.2016 10:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: s čím a jak si děti hrají
Ahojky a máte něco vybrané?

Odpověď
Leona | 3.2.2017 22:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: s čím a jak si děti hrají
ahoj, tady bych opravdu vsázela na kvalitu a ne hračkářství nebo hypermarkety... já mám kolo z největší prodejny na JM a ta je v České u Brna, je to kousek za Globusem

Odpověď
Pavel | 1.6.2016 17:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
s čím a jak si děti hrají
Maminky, kdy první koloběžku?

Odpověď
Petra | 10.6.2016 21:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: s čím a jak si děti hrají
My sem kupovali hned jak se malej naučil běhat a skákat. Na těch cykospecialitách jak píšou holky nahoře ji mají. Má 2 kolečka ve předu, takže dítě nemusí držet dovnováhu.

Odpověď
Alžběta | 1.7.2016 08:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dětsé kolo
Maminky yslíte že jsou pro děti vhodnná skládací kola? Dcera mi říkala že by si přála pro vnučku na dovolenou, aby to strčili do kufru u auta. Ale co vím tak skládačky jsou strašně težké a vůbec si nedovedu představit jak na tom dítě jezdí.

Odpověď
Mirka | 1.7.2016 08:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dětsé kolo
To tak už dívno není, dneska jsou lehoučké, dobře se přenáší a skládají se jednosuše. Taky jsme si teď kupovali na dovolenou.

Odpověď
Nikča | 22.9.2016 17:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
s čím a jak si děti hrají
to by mě zajímalo, jak takové učení probíhá? jestli je to opravdu jak v normální škole nebo je to škola hrou :-D každopádně bych je v tom podporovala! pořiďte jim k tomu v hračkářství nějaké "pomůcky" a naučné hry a ještě se při tom můžou pěkně rozvíjet ;-)

Odpověď
Klárka | 11.10.2016 20:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
s čím a jak si děti hrají
my jsme teď byli v restauraci na obědě a pro děti tam měli na půjčení provlíkačku, jak jsou tam různé dráhy a navlíkají se po tom kuličky... Davídka to chytlo a i zapomněl, že už chtěl jít dávno domů... :-D líbí se mi taky, že to je užitečné a vzdělává to, takže Ježucha to jistí :-)

Odpověď
Světlana | 13.11.2016 20:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
s čím a jak si děti hrají
my jsme si užívalis dětmi sobotu v hračkářství Hamleys a zatím co raraši dováděli, tak jsem našla úžasnou "deskovou hru" na učení čísel, to je určitě jasný tip pro Ježuchu :-) určitě doporučuju pro školkáčky nebo prvňáčky

Odpověď
Torin | 20.11.2016 20:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
s čím a jak si děti hrají
u nás umí snad všechny školčata s mobilem a počítačem líp než já! kam ten svět spěje?!

Odpověď
Leona | 12.12.2016 21:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
s čím a jak si děti hrají
dneska jsem četla velmi zajímavý článek, podle kterého se psychika dítěte a to jestli bude introvert nebo ne a jak mu to tedy půjde ve škole ovlivňuje už od mala a lepšímu napojení na matku a vyrovnávání se s dětma pomáhá šátkování... podle mě je hlavně potřeba na to děti připravit, nestrašit je školou, nechtít super výkony, motivovat třeba i hračkou nebo malou odměnou a podporovat a pomáhat...

Odpověď
Salema | 15.12.2016 13:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
s čím a jak si děti hrají
u nás vítězí pořád jen auta, malý mě pořád táhne k silnici a vydrží tam čučet na auta i hodiny, pozná snad všechny značky... jiný dárek zatím úspěch neměl :-(

Odpověď
Martina | 11.1.2017 21:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
s čím a jak si děti hrají
u nás jsou to pořád jen auta, auta a auta... má jich tolik, že je stejně všechny neprostřídá... a když se mu teta se strejdou jako jediní snažili dát na Vánoce něco jiného, tak pod stromkem řekl já chcu auto :-D no, nadšení z toho nejsme, ale nic jiného mu nejde vnutit

Odpověď
Martina | 14.4.2017 14:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
s čím a jak si děti hrají
Naše děti si hrají poslední dobou hodně se stavebnicemi, ale manželovi došla zásoba starých Merkurů, tak jsme se dali na Lego. Škoda, že je toho tak moc a přitom tak drahé.

Odpověď
Veronika | 19.4.2017 19:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: s čím a jak si děti hrají
Tak se můžete zkusit podívat na www.stavebnice-kostky.cz/cs/ . Je to alternativa Lega, jen je to levnější.

Odpověď
Martina | 21.4.2017 21:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: s čím a jak si děti hrají
A nepouští to třeba barvu? Nechce se mi věřit, že to je tak levné...

Odpověď
Veronika | 22.4.2017 23:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: s čím a jak si děti hrají
Nene, je to překvapivě kvalitní za tu cenu. A hlavně maj hromadu různých setů na výběr - superhrdinové vždycky dítě zabaví.

Odpověď
Martina | 24.4.2017 10:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: s čím a jak si děti hrají
Tak to ráda slyším. Tak to asi taky vyzkouším ty Toyre stavebnice.

Odpověď
Renata | 3.7.2020 23:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: s čím a jak si děti hrají
Holky doporučíte mi hru pro synovce, který má 4 roky? chtěla bych mu koupit něco s čím si bude hrát, ale zase žádnou blbost. Co kupujete dětem?

Odpověď
Pavlína | 7.7.2020 23:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: s čím a jak si děti hrají
Pro svoje dva kluky se snažím vždy kupovat něco poučného. Ten menší má problém s matematikou, tak jsem mu koupila pár her, kdy se zábavnou formou učí. Normálně by se nikdy tak dlouho učit nevydržel.

Odpověď
Renata | 10.7.2020 10:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: s čím a jak si děti hrají
Jakou zábavnou formou? o co přesně v té hře jde? je to hodně složité? je to určeně přímo pro děti?

Odpověď
Pavlína | 13.7.2020 00:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: s čím a jak si děti hrají
Můžete pořídit různé hry, které učí matematiku. Jsou určené pro děti https://www.aaa-skolak.cz/matematika-hrou/ Můžete vybírat i podle věku, mají to pěkně rozděleno.

Odpověď
Viktorie | 10.2.2019 12:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
s čím a jak si děti hrají
Dobrý den, máte někdo vyzkoušenou tuto stavebnici cihlicky-pro-deticky.cz? Dcera bude mít narozeniny a zvažuju jestli je mám koupit nebo ne.

Odpověď
Hanka | 5.3.2019 21:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: s čím a jak si děti hrají
Dobrý den, taky mě zajímají zkušenosti. Třeba i jak dlouho ty cihličky pro dětičky vydrží? Nezničí je hned děti?

Odpověď
Pepina | 19.3.2019 13:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: s čím a jak si děti hrají
Dobrý den, tady se dočtete z čeho jsou cihličky vyrobené a jak dlouho zhruba vydrží www.cihlicky-pro-deticky.cz/cihlicky-pro-deticky-dPK950015.htm. Naše děti je mají ve školce a vypadají vážně odolně.

Odpověď
Hanka | 18.9.2019 01:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
s čím a jak si děti hrají
No, můj syn nedávno dostal svůj první počítač, takže teď nejraději hraje hry na něm. V práci jsme totiž vyřazovali nějaké staré notebooky, tak jsem mu jeden vzala na hraní. Bylo u něj potřeba udělat drobný servis notebooku, ale o ten se naštěstí postarali v https://www.rgservice.cz Ten notebook, který má sice není žádná hitparáda, ale na nějaké nenáročné hry to bohatě stačí.

Odpověď
Milka | 22.1.2020 03:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: s čím a jak si děti hrají
Jojo, u nás to máme docela podobně. Můj syn také nedávno zdědil můj starý počítač. V době, kdy jsem ho kupovala byl docela slušný, ale dneska už určitě mezi ty nejlepší nepatří. Navíc by si už zasloužil novou baterii. Zrovna nedávno jsem se na nějaké baterie do notebooku dívala a koukala jsem, že právě pro tento model mají baterii například tady: https://www.baterie24.cz/baterie-do-notebooku/1.10

Odpověď
Krista | 11.12.2019 23:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
s čím a jak si děti hrají
Naše děti už jsou starší, takže u nás v posledních letech spíš frčí hry na počítač a teď nově i hry virtuální reality. Musím říct, že jsem to párkrát zkoušela a je to docela dobrá zábava. Kdyby se o tom náhodou někdo chtěl dočíst víc, tak doporučuji mrknout sem: https://www.mojevirtualnirealita.cz/category/hry/

Odpověď
Tomáš | 12.8.2020 17:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: s čím a jak si děti hrají
Mockrát díky za ten článek. Právě nad nějakými těmi VR brýlemi teď taky dost uvažuji. Párkrát jsem si to měl možnost vyzkoušet a jak říkáte, je to opravdu zábava. Nedávno jsem koukal na toto srovnání https://www.testino.cz/vr-bryle a zatím se asi nejvíc přikláním k HTC Vive. Jaké máte vy?

Odpověď
Ivulí | 31.1.2021 00:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
s čím a jak si děti hrají
Ahojte, naše děti si dost často hrají na to, že simulují nemoc. Vůbec nevím, odkud to vzali, už jsem se snažila najít i nějaké internetové články a jediný, který jsem našla byl tento - https://napovime.cz/navod/jak-simulovat-nemoc/ ... Upřímně nevím, co na tom vidí, ale občas to zábavné i je, to je zas pravda :-)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné