Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Hlídaní dětí

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Hlídaní dětí - diskuze na toto téma
Maminky, potřebuji poradit. Hlídání dětí - přes agenturu nebo slečna přes inzerát? Děkuji


Sandra | 24.11.2016 19:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hlídaní dětí
Ahoj, osobně ti doporučuji stránku babisitting.today můžeš si to stáhnout taky jako apku do telefonu. Paní jsou milé a zkušené vědí jak s dítětem a jestli nevěříš nějaké mladé tak si můžeš vybrat třeba starší paní která už má svoje děti velké a ví co má dělat. Taky si nechávám hlídat děti od nich a jsou vždy spokojená.

Odpověď
Sandra | 24.11.2016 19:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hlídaní dětí
Promin babysitting.today trošku jsem se překlepla :)

Odpověď
Markéta | 24.11.2016 19:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hlídaní dětí
Tuhle agenturu taky znám, já i moje kamarádka ji využíváme vždy když potřebujeme pohlídat a nikdo nemá čas, slečny jsou opravdu milé a příjemné náš klučina je vždy spokojen. :)

Odpověď
Lili | 10.12.2016 09:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hlídaní dětí
Sandro, souhlasím s Klárou! Tu službu využívám dlouho a vždy jsem byla spokojena! Zkus ji a uvidis :)

Odpověď
Liduška | 17.1.2017 23:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hlídaní dětí
Ahoj všem. Se službou babysitting.today máme s manželem jen ty nejlepší zkušenosti! Osobně ji doporučuji všem, kdo potřebují ať už nahodilé hlídání nebo hlídání pravidelné :)

Odpověď
Klára | 4.12.2016 19:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hlídaní dětí
Ahojky...S tím hlídáním je to takový blbý no...Chápu, že se rozhoduješ. Pravdou je, že agentura je spolehlivá, za coz si taky priplatis. U slecny na inzerát je cena příjemná a domluvís se s ní na podmínkách. Sehnat spolehlivou slečnu může být rochu problém. Jak tady ale holky píšou, opravdu mrkni na www.babysitting.today. Tam jsou slečny oveřené, maminky je hodnotí, takže si určitě vybereš.

Odpověď
Sandra | 12.12.2016 08:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hlídaní dětí
Holky, moc Vám všem děkuji!

Odpověď
Michaela Veselá | 5.1.2017 10:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hlídaní dětí
S manželem taky necháváme hlídat přes babysitting.today. Po novém roce jsem nastoupila do nového zaměstnání, malou mi ale do školky nevzali. Mám zkrácený úvazek, ale dopoledne trochu potřebuji vykrýt. Babička nám ještě pracuje, takže vše řešíme přes ně. My už teď máme stabilní slečnu, ale když jsem ji hledala, tak jsem byla ráda za hodnocení, které aplikace nabízí :) Určitě doporučuji!

Odpověď
Rita | 5.1.2017 00:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hlídaní dětí
Ahoj, osobně doporučuji agenturu babysitting.today jsou opravdu skvělí a vždy když potřebuješ pohlídat tak se někdo najde.

Odpověď
Rola | 12.1.2017 21:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hlídaní dětí
Perfektní služba! Taky doporučuji!

Odpověď
Kika | 5.1.2017 00:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hlídaní dětí
Taky je znám a doporučuji a jestli nechceš aby ti děti hlídal někdo nezkušený tak si můžeš nechat pohlídat i od starší paní která už má třeba své děti odrostlé.

Odpověď
May Debra | 22.5.2017 18:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jak mám svého manžela zpátky
Ahoj přátelé mé jméno je May Debra a já jsem z Michiganu, Unied State.I jsem tady, abych svědčil o dobrých pracích DR.OGAGA ​​KUNTA v mém životě. Můj manžel a já jsme byli ženatí 27 let se dvěma dětmi. Před dvěma lety to všechno skončilo. Chtěl jsem svého manžela vrátit zpět a prosil jsem ho, ale nikdy neposlouchal, takže jsem narazil na několik svědectví o tomto kouzelníku. Někteří lidé svědčili o tom, že přivedl své bývalé milenky zpět, někteří svědčili o tom, že obnovuje lůno a léčí rakovinu a další nemoci, někteří svědčí, že dokáže odhodit kouzlo, aby zastavil rozvod a také kouzlo, aby získal dobře placenou práci. Je úžasný, také jsem se setkal s jedním konkrétním svědectvím, byla to o ženě zvanou Věra, svědčila o tom, jak přivedl svou Ex lásku, a na konci svého svědectví ona upustila svůj e-mail. Poté, co jsem si všechno přečetl, rozhodl jsem se Vyzkoušet ho. Kontaktoval jsem ho e-mailem a vysvětlil mu můj problém. A on mi řekl, co potřebuji udělat, udělal jsem to a můj manžel se

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné