Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pondělí 22. října 2018, svátek má Sabina, zítra Teodor
Vyhledávání

Diskuse - tipy na DÁRKY k Vánocům

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
tipy na DÁRKY k Vánocům - diskuze na toto téma
Ahoj, nevím si letos rady, co koupit rodině k vánocům. Pro děcka dárky mám, to je přece jen docela lehké, ale co komu dát v rodině? nenapadá vás něco? ráda bych byla originální :)

Sabča | 24.11.2016 13:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Zdravím, já jsem letos zatím taky bez nápadů, možná nakonec dojde na dárkové koše, či kosmetiku.. Pro ženské možná nějaká dekorace do byto, či ta kosmetika, nebo tak něco, to přece jen člověk vymyslí, ale co pro chlapi???

Odpověď
Kulička | 24.11.2016 18:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Já jsem pořád přemýšlela, co koupit manželovi k Vánocům je těžký kuřák a mě to strašně moc štve, koupila jsem mu už náplasti a žvýkačky, minulý rok jsem mu dala na Vánoce elektronickou cigaretu, ale on stejně pořád kouří dvě krabičky denně, tak mi kamarádka poradila ať mu koupím nástavec na filtr na cigaretu, tak jsem brouzdala po internetu a našla a objednala Stopfiltr.

Odpověď
Lenka | 25.11.2016 00:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
jo to jsem kupovala dědovi k narozeninám a říkal, že to ani není poznat, že to je na té cigaretě a říkal, že když to filtruje tak to není špatný, takže teď mu proto chodím do trafiky pořád, mají to v Gecu

Odpověď
Renda | 27.11.2016 20:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Tak jsem po přečtení této diskuze koupil ty filtry, a můžu říct, že mě překvapilo kolik toho zůstává v tom filtru.

Odpověď
Ema | 12.12.2016 18:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Ahoj holky co budete kupovat chlapovi k Vánocům?

Odpověď
Magda | 13.12.2016 10:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Já určitě nějaké nářadí, přemýšlím o nějakém multifunkčním setu...

Odpověď
Zorka | 14.12.2016 00:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Ahoj pokud přemýšlíš o nářadí, tak se zkus podívat na leatherman, mají tam multitool, což znamená set nářadí v jednom, jsou to praktické dárky :-)

Odpověď
Lama | 15.12.2016 12:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Vypadá to velice dobře, hlavně kvalitně, není to jak když koupíte něco na stánku.

Odpověď
Ondra | 16.12.2016 18:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Máš pravdu, já už to používaám dva roky a pořád to drží :-)

Odpověď
Zorka | 18.12.2016 19:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Kdyžtak Vám sem dávám přímo odkaz, kdyby to někdo nemohl dohledat o jakém nářadí se bavíme :-)

Odpověď
Zorka | 18.12.2016 19:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům

Odpověď
Era | 24.11.2016 13:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
kosmetiku dávám nerada, ale je fakt, že pro baby se nakupuje líp. Já budu dávat babičkám a dědečkům kalendáře s fotkama dětí a diáře s tím samým, k tomu koupím asi nějaký potravinový balíček a třeba kazetu čajů nebo kávu.. ale nevím, co pro švagra se sestrou a pro mého milého :)

Odpověď
Dana | 24.11.2016 13:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
já kupuju bráchovi s manželkou poukázku někam na večeři. To si myslím udělá radost.. A poukázka se může různě zabalit. třeba do jiného dárku - nějaké drobnosti jako třeba do karafy na víno a podobně...

Odpověď
Sabča | 24.11.2016 14:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Právě poukazy do restaurace jsem dávala loni, tak nechci dávat zase to stejné.. teď to ještě řeším na fb s kamarádkou, ta manželovi bude kupovat parfém, pyžamo a věci na kolo.. a taky by k tomu chtěla dát ještě něco. Já dám nakonec asi lístky do divadla pro sestru s manželem. ale ten můj na divadlo moc není... Nejraěji bych nějaký zážitek, či tak něco..

Odpověď
Kamča | 24.11.2016 14:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Čau holky, já teď projížděla slevomaty - tak tady jsou moje tipy: bobová dráha, večeře, welness, masáž, permice do fitka, vstupenka na únikovou hru, divadlo, kino, konceert,...

Odpověď
Era | 24.11.2016 14:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
To je konečně slovo do pranice :) tak manželovi koupím asi masáž :) pořád naříká, že ho bolí záda, tak to by mohl mít radost :) neznáte nějakého dobrého maséra v Praze? (nebo welness s masáží a byl by to dárek pro oba..) a pro švagra a sestru asi exitgame, už jsem na to koukala jednou, že by se jim to mohlo líbit, ale pak jsem na to nějak zapomněla... no nic, jdu projet internet, kde co a jak :) nebo byste mi mohly něco doporučit, pokud jste na tom některá byla??

Odpověď
Dana | 24.11.2016 14:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Já na tom byla, ale v Brně, stejně tak maséra mám v Brně.. Ale to welness není vůůůbec špatný nápad holky!

Odpověď
Kamča | 24.11.2016 14:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Zkuste tohle www.puzzleroom.cz/, já byla na únikovce na Žižkově a tady. A tahle se mi líbila víc :)

Odpověď
Linda | 5.12.2016 16:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Ahoj, my jsem dárky vybrali na www.hopsej.cz nakoupily jsme hlavně věci na sníh, jsme spíš sportovně založená rodina takže toho dost využijete a jestli také rádi sportujete nebo zkoušíte nové věci tak doporučuji se kouknout.

Odpověď
Sára | 5.12.2016 16:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Na té stránce jsme kupovaly skákací boty a je to dost velká zábava.

Odpověď
Majda | 5.12.2016 16:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Taky ji znám, už jsme tam koukaly na věci ale dost přemýšlíme o bruslích na sníh vypadá to zajimavě. www.hopsej.cz/c/na-zimu/sled-dogs-skates

Odpověď
Jana | 5.12.2016 16:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
My jsme dětem koupily zas koloběžky a vyzkoušeli jsme si je i sami a můžu říct že je to zábava.

Odpověď
Tamara | 8.12.2016 11:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Ahoj já dávám celé rodině balíček z himalyo, nápoj a sušené plody. Mají teď vánoční balíček i se skleničkou v dárkové krabičce.

Odpověď
Karla | 14.12.2016 16:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Ahoj, my dárky na vánoce nakoupily na hopsej.cz jsme spíše sportovně založená rodina a tak nakupovat tady se nám vyplácí.

Odpověď
Miška | 14.12.2016 16:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Na této stránce jsme taky koupily něco mladému má plno energie a neví co sní tak se aspoň vyřádí.

Odpověď
Dita | 14.12.2016 16:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
To my si píšeme co chceme na vánoce na stránku tomikup.cz a je vyřešeno.

Odpověď
Andrea | 14.12.2016 16:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
tomikup.cz taky znám ale když jsem se to snažila zavést tak na to děti často zapomínaly takže se jich hold neustále ptám.

Odpověď
Hilda | 14.12.2016 16:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Tak to musí teda vypadat ty jejich pohledy že zase maminka otravuje co? máme to doma stejně :)

Odpověď
Andrea | 14.12.2016 16:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
To ano vždy ten pohled že se du zase ptát co chtějí a vždy řeknou že nic potom si rodič neví rady.

Odpověď
Hilda | 14.12.2016 16:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jojo to všichni známe :)

Odpověď
Cecilka | 14.12.2016 16:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Ahoj, přes hopsej.cz jsme už nakoupily mnoho dárků a můžu říct že byli opravdu rádi protože to jsou dárky které se jen ta nedostávají.

Odpověď
Jirka | 14.12.2016 16:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Od nich jsme koupily brusle na sníh jsou pohodlné a bezpečné navíc tedka k té zimě se budou zase hodit.

Odpověď
Cecilka | 14.12.2016 16:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
O těch bruslích jsem slyšela ale neměla jsem odvahu je koupit jsou dobré?

Odpověď
Jirka | 14.12.2016 16:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
To víte že ano, jsou pohodlné, bezpečné a zas tak drahé nejsou jestli teda budete chodit na sníh co nejvíce to půjde tak je jen doporučuji.

Odpověď
Jirka | 14.12.2016 16:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Tady máte přímo odkaz na ně www.hopsej.cz/c/na-zimu/sled-dogs-skates

Odpověď
Cecilka | 14.12.2016 16:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Moc děkuji kouknu na ně a uvidím co na ně řekne i manžel třeba se mu zalíbí a bude je chtít také.

Odpověď
Jirka | 14.12.2016 16:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Jasně ukažte prodiskutujte a uvidíte třeba to klapne a budete bruslit spolu na sněhu :)

Odpověď
Cecilka | 14.12.2016 16:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
To by bylo opravdu moc zábavné neumím ani stát na normálních bruslích ale vyzkoušet se musí všechno :)

Odpověď
Jirka | 14.12.2016 16:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Přesně takový má být přístup :) vždy si všechno pěkně vyzkoušet.

Odpověď
Konynka | 17.11.2017 21:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Děkuji za tipy, pomohly mi. Objednala jsem na Herbadentu bylinnou kosmetiku pro celou rodinu, dnes mi to došlo poštou, sem z produktů bylinné kosmetiky nadšená, něco jsem si nakonec nechala :D

Odpověď
Nika | 5.1.2017 02:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Ahoj! my jsme svoje problémy co komu koupit vyřešili díky stránce tomikup.cz každý tam napíše co by si opravdu přál a potom stačí pouze koupit.

Odpověď
Kika | 5.1.2017 02:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Přes tomikup taky nakupujeme dárky pro blízké je to mnohem jednoduší než přemýšlet nad tím co by kdo chtěl a potom ještě koupit špatný dárek.

Odpověď
Majduška | 24.9.2017 17:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Sestra by chtěla k vánocům nějaký parní čistič na obličej. Myslím si, že to je zbytečnost, al eco nadělám. Doporučíte mi značku?A kde koupit?

Odpověď
Nikol Nováková | 17.10.2017 19:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Já taky bojovalo, co rodičům, kterým je přes 60, mají všechno, čím je obdarovat. Nakonec mě napadlo objednat jím dárkové balíčky na stránkách Herbadentu.Koupila jsem jim tam zubní pasty, ústní vody a další produkty na zuby a dásně a produkty s bojem proti paradentóze.Navíc jsem tam ještě objednala medicinální sladová vína na dobré trávení.

Odpověď
Liběna | 15.12.2017 19:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
já koupila našim taky bylinnou kosmetiku, je pravda, že Herbadent patří mezi nejlepší, možná taky objednám, neení tak drahá, jak zahraniční značky

Odpověď
Silvie | 11.8.2018 22:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
U nás je to všelijaké. A spíš kupuju to, co si kdo řekne :) takže u muže to bývá parfém, boty a rád dostává nové prádlo, takže každoročně to jistí trenýrkárna a u našich většinou nějaké poukazy na wellness :)

Odpověď
Jarka | 28.8.2018 10:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Taky si kolikrát říkám, že bych příteli koupila prádlo ale bojím se, že neodhadnu velikost a pak bude problém s výměnou a mně to bude trčet doma :/

Odpověď
Silvie | 12.9.2018 17:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Když se budeš řídit podle těch jeich velikostních tabulek, tak velikosti jim naprosto odpovídají .. jinak s výměnou by asi taky neměl být problém :)

Odpověď
Iva | 22.9.2018 15:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Já teda z trenýrkárny objednávám poměrně často a vždycky jsem byla spokojená.

Odpověď
Kačka | 1.10.2018 15:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Letos k Vánocům si přeji dostat poukaz na cestu do Chorvatska. Láká mě v Chorvatsku malé přístavní městečko Betina www.ubytovanivchorvatsku.cz/betina/ Nebyl jste tam náhodou někdo??

Odpověď

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.