Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Detoxikace organismu

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Detoxikace organismu - diskuze na toto téma
Zakládám tuto diskuzi, abychom si zde mohli vzájemně vyměňovat zkušenosti s pročišťováním organismu :) takže kdo toto provádíte, jakým způsobem? Máte nějaké osvědčené přípravky nebo na to jdete přírodní formou?


Ema T. | 13.4.2015 17:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Detoxikace organismu
Zatím jsem ještě očistu neprodělala, ale zajímám se o toto téma čím dál více, čtu o tom hodně a přemýšlím, že bych se do toho pustila, čas od času by se měla provést ať si tělo trošku uleví...hodně jsem se o tom dozvěděla např. na těchto stránkách www.fitdieta.cz/clanky-o-hubnuti , konkrétně články Detoxikace organismu, Intoxikace organismu, Co se děje, pokud se váš organismus zanáší...je to docela poučné...co myslíš ty?

Odpověď
Broukk | 19.12.2016 14:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Detoxikace organismu
ahoj, potřebuji preparát, který by doplnil hořčík, vápník, zinek, selen. Bylo nám to doporučeno brát. A kdybyste doporučovali doplnění z potravy, tak to prosím ne, jedná se o dítě s dietou, které může málo co...Proto potřebuje tyto látky doplnit.

Odpověď
Pesovka | 19.12.2016 15:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Detoxikace organismu
Dobrý den, ptám se trochu konkrétněji a to na čaje. Jaký čaj se Vám opravdu osvědčil? Nebo naopak myslíte, že čaje jsou na nic?

Odpověď
Iveta56 | 29.5.2017 21:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Detoxikace organismu
Hezký den, na detoxikaci a celkové zlepšení zdraví doporučuji užívání kurkumy. Má plno zdravotní účinků, je snadno stravitelná a dá se přidat skoro do každého jídla :) Více info si můžete přečíst třeba tady - https://www.eushops.cz/blog/kurkuma, já jsem si ji naprosto zamilovala :)

Odpověď
donaldo | 19.9.2018 00:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Detoxikace organismu
Ahoj, mě na detoxikaci organismu dost pomohl doplňek stravy z https://www.eushops.cz/Kurkuma-piperin-60-tobolek-d814.htm , který obsahuje kurkumu a ta má naše tělo opravdu blahodárný vliv. Já jsem se hned po několika týdnech cítila skvěle.

Odpověď
Michaela K. | 28.5.2019 15:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Detoxikace organismu
Ahojky, taky jsem si o tom dlouho četla, než jsem sama začala detoxikovat. Ale teď už pár týdnů užívám bylinný sirup Vitco Herbal (https://www.vitco.cz/eshop/produkt/vitcoherbal) a ten je teda super. Cítím se o dost méně unavená a určitě jsem o dost víc fit. Doporučuji to zkusit. Já jsem to našla přes Instagram, ale mají normálně své webovky.

Odpověď
outofoffice | 17.3.2022 19:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Detoxikace organismu
Jarní detoxikace Jaro je podle čínského pentagramu časem jater. Játra nejvíce oslabuje emoce vzteku, nervozity či agrese. Kúra přispívající k normální činnosti jater a žlučníku se skládá ze tří doplňků stravy Joalis https://www.joalis.cz/eshop/hledani/24/filtry/sezonni-balicky/jarni-detoxikace

Odpověď
Vanda P. | 5.11.2015 16:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Detoxikace organismu
já jsem podstoupila detoxikaci u paní Nurové Detox synergy- info mají na www.detox-synergy.cz , podstoupila jsem to hlavně kvůli zdravotním problémům, které se tímto vyřešily.

Odpověď
Iveta Pol. | 9.11.2015 14:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Detoxikace organismu
o biorezonanci jsem něco četla a zajímá mě tato metoda. Co všechno se tímto dá léčit? a na co vám konkrétně zabrala?

Odpověď
Vanda P. | 12.11.2015 16:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Detoxikace organismu
Byla jsem pořád hodně unavená, chtělo se mi pořád spát a hlavně jsem byla pořád nemocná.POmáhá to na strašně moc věcí, podívej se na stránky, paní Nurová to tam má vypsané, mrkni se.

Odpověď
Věrka | 24.11.2015 15:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Detoxikace organismu
Myslíte, že se tímto způsobem můžu zbavit atopického exemu? vyzkoušela jsem už všechno, ale nic nepomohlo.

Odpověď
Vanda P. | 25.11.2015 11:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Detoxikace organismu
Myslím, že taky ano.Ale když si zavoláš k panu Dlapovi, určitě rád ti poradí.

Odpověď
Martina | 29.11.2016 20:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Detoxikace organismu
Hezký den, reaguji na Váš příspěvek. K paní Nurové jsem začala chodit nyní. Je to pro mě velmi důležité, neboť jsem toho absolvovala už hodně a nepomohlo mi to. Můj problém je takový ne zcela obvyklý. Mohla bych se s Vámi po emailu spojit ohledně zkušeností s tout detoxikací? Moc děkuji.

Odpověď
JitkaJiťule | 31.1.2016 12:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Detoxikace organismu
Výborná na detoxikaci je Hloubková hygiena https://www.youtube.com/watch?v=IJiOQHMwF3I Používám ji sice krátce ale daleko líp se cítím, i okolí už si všimlo =) hloubkova-hygiena.cz/

Odpověď
Andrea | 8.4.2016 22:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Detoxikace organismu
Ahoj a na jaké bázi to funguje? To si jako mazeš krém a ten tě detoxikuje? Vůbec to nechápu.

Odpověď
Mirča | 5.5.2016 05:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Detoxikace organismu
Ahoj koukni na to video co tam dala Jitka. Já ty Litokomplexy taky používá. A mmoc mi to prospívá.

Odpověď
Lenka | 13.5.2016 12:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Detoxikace organismu
Kosmetika na detoxikaci je přeci blbost, obsahuje spoustu chemikálií takže organismus spíše zatíží než očistí.

Odpověď
kamila.336 | 19.2.2016 12:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Detoxikace organismu
mate nekdo zkusenosti s nejakym odkyselujicim napojem?

Odpověď
martina | 22.2.2016 13:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Detoxikace organismu
Ahoj, mamka si kupuje kazdy rok pri jarni ociste tela odkyselujici napoj alkarosen, je to teda presne sumak rozpustny ve vode, jestli shanite neco takoveho? :)

Odpověď
kamila.336 | 23.2.2016 16:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Detoxikace organismu
no zni to dobre, ja bych se urcite na to podivala, nebo mate o tom nejak vic informaci? ja jsem se ted divala na internetu po tom a nasla jsem tento alkarosen je to ono? www.odkyselujicinapoj.cz/alkarosen-odkyselujici-napoj

Odpověď
Jakub Bohac | 28.4.2016 13:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Detoxikace organismu
Je to jak říkáš, takovej šumák. Nevím jak u vás, ale tady máme docela nelahodnou kohoutkovou vodu, takže vlastně plní hned dvě funkce :-D

Odpověď
AlenkaD. | 17.7.2018 22:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Detoxikace organismu
Ahoj, já zatím žádnou speciální kůru nezkoušela, ale v poslední době na ně všude narážím, například tady > https://www.pestryjidelnicek.cz/magazin/navody/ , tak přemýšlím, že se do toho taky pustím. Pro začátek se hlavně snažím nekupovat a hlavně nejíst zpracované výrobky a spíš jím hodně zeleniny a ovoce, tak uvidím, kam mě to zavede :)

Odpověď
Nela | 28.9.2018 18:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Detoxikace organismu
Na detoxikaci můžu ze své zkušenosti doporučit chlorellu. Od kamarádky jsem nedávno dostala detoxikační náplasti, konkrétně tyto https://www.decodoma.cz/Detoxikacni-naplasti-32-ks.html s turmalínem. K tomu jsem byla hodně skeptická, ale když jsem viděla, jak ty náplasti ráno vypadaly... Ten turmalín je tam prý důležitý, neví někdo proč?

Odpověď
Janica | 27.4.2016 12:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Detoxikace organismu
Na detoxikaci pouzívám uz nejakou dobu ajurvédské byliny. Nejednou se mi osvedcila a vsem bych doporucila.

Odpověď
Maky | 9.5.2016 12:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Detoxikace organismu
Každému bych na detoxikaci doporucila ajurvédu. Je setrna a ucinná....mám s ní jen dobré zkusenosti a moc mi pomohla od zdravotních problémů.

Odpověď
Tera | 17.5.2016 14:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Detoxikace organismu
Zdravím, co je podle vás nejlepší na detoxikaci organismu? Chtěla bych to vyzkoušet :)

Odpověď
Janica | 19.5.2016 19:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Detoxikace organismu
Zkus bylinné kapsle, náplast a kávu z Om-ayur a budes jako nová ;-) - om-ayur.cz/

Odpověď
Tera | 24.5.2016 09:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Detoxikace organismu
A konkrétne by jsi mi doporucila co? mají toho více. Jsem zdravá, jen potrebuji očistu.

Odpověď
Janica | 25.5.2016 14:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Detoxikace organismu
Rozklikej si do podrobna produkty, zvládnes si podle potreby vybrat sama :-)

Odpověď
Minka | 30.5.2016 20:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Detoxikace organismu
Za mě jedině lipovitan, na detoxikaci je úplně nejlepší :-)

Odpověď
klina | 31.5.2016 11:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Detoxikace organismu
souhlasím s tím lipovitanem, objednávám ho přes net z lipovitan.cz a jsem s ním maximálně spokojená

Odpověď
Verča | 31.5.2016 00:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Detoxikace organismu
Ahoj děvčata, jaký má vliv na detoxikovaný organismus používání kvalitní přírodní kosmetiky bez chemikálií?

Odpověď
Kaokaol | 3.7.2016 17:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Detoxikace organismu
Tak pokud je opravdu kvalitní a neobsahuje chemikálie, tak si myslím že je to dobré. Máš na nějakou dobrou tip?

Odpověď
kliny | 19.7.2016 07:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Detoxikace organismu
ahojky, chtěla bych zkusit detoxikovat, ale nějaj nevím jak začít nebo s tím, poradíte?

Odpověď
tris | 25.7.2016 15:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Detoxikace organismu
já mám dobrou zkušenost s lipovitanem, na detoxikaci je fakt dobrý :)

Odpověď
kliny | 27.7.2016 15:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Detoxikace organismu
a co je to ten lipovitan? To je nějaký doplněk stravy nebi tak něco?

Odpověď
Katrina | 10.11.2016 16:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Detoxikace organismu

Odpověď
marťa | 25.11.2016 16:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Detoxikace organismu
Jak dlouho je potreba ho brát? koukám se na nej, že má více účinku, to je fajn

Odpověď
Katrina | 28.11.2016 12:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Detoxikace organismu
no já jsem ten liver care brala celé jedno balení tech 100 tablet.

Odpověď
marťa | 30.11.2016 22:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Detoxikace organismu
dekuji za vsechny informace, z australian remedy uz jsem si ho objednala, uz cekám, jak dojde. Nakonec jsem objednávala i mamince, kterou taky zaujal.

Odpověď
Eva | 10.3.2017 22:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Detoxikace organismu
Holky já se detoxikovala dietou. Už jsem byla doslova přiotrávená jídlem, které jsem jedla a dlouho jsem hledala způsob jak začít zdravě jíst a hlavně, aby mi to i chutnalo. Pomohlo mi centrum pro zdraví, konkrétně pobočka na www.hubnuti-ostrava.cz. Sestavili mi bezva jídelníček, který mi sedí a naučila jsem se zdravě a chutně stravovat. Bonus byl i to, že jsem zhubla krásných 8 kg a fakt se cítím moc dobře. Nepotřebuju žádné drahé patáky a výmysli na detoxikaci. Chce to se jen dobře stravovat. To je celé.

Odpověď
Tea | 13.6.2018 09:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Detoxikace organismu
Ahoj holky já na detox používám přípravky dael-aloe a nemohu si to vynachválit.Krásně mě to pročistý.

Odpověď
Ludmila | 21.6.2018 10:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Detoxikace organismu
Také to používám.Je to 100% přírodní aloe vysoké kvality z Kanárských ostrovů.Cítím se po tom vážně moc skvěle.

Odpověď
Kamila | 27.6.2019 17:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Detoxikace organismu
Holky, tak jsem si rikala, ze ještě nez zacnou naplno prazdninove mesice, ze si udelam nejakej poradnej detox organismu. Mate někdo nejake doporuceni prosim?

Odpověď
Misa | 28.6.2019 12:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Detoxikace organismu
Ahojky, ano na detoxikaci organismu plus třeba i traveni je nejlepsi podle me ostropestrec. Mam s nim jiz dlouholete zkusenosti a vzdycky jsem spokojena a citim se skvele. :)

Odpověď
Kamila | 1.7.2019 10:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Detoxikace organismu
Super a to myslis jako doplnek stravy nebo nejaky caj nebo kapicky?

Odpověď
Misa | 2.7.2019 08:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Detoxikace organismu
Primo tobolky, prikladam odkaz tak se urcite mrkni : https://www.perlazdravi.cz/traveni--zazivani/vito-life-ostropestrec/

Odpověď
Andrea S. | 9.7.2019 12:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Detoxikace organismu
Co si dáváte na detox po zimě? A není na to už teď pozdě? Na jaro jsem to jaksi nestihla.

Odpověď
Vendula | 22.7.2019 21:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Detoxikace organismu
Já si dávám ostropestřec, jím ho jak potřebuji. Nedávám ho na jaro nebo na podzim a je mi po něm dobře.

Odpověď
Andrea S. | 25.7.2019 16:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Detoxikace organismu
Jaká kúra je nejlepší?

Odpověď
Vendula | 27.7.2019 20:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Detoxikace organismu
Nejlíp mi působí od perla zdraví vito life.

Odpověď
Andrea S. | 28.7.2019 22:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Detoxikace organismu
A kde je kupujete od této firmy?

Odpověď
Isabela | 3.11.2019 21:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Detoxikace organismu
Mě tedy hodně pomohly produkty odtud www.greenworld-zdravi.cz. Jinak celkově jsem začala jíst zdravě - tj. vynechala jsem sladké a lepek. Hodně mi to pomohlo. Cítím se svěží a né pořád unavená.

Odpověď
Lucasice | 26.1.2020 21:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Detoxikace organismu
Já mám teď super zkušenost s ostropestřcem co se týká detoxikace organismu, nehledě na to, že podporuje správnou funkci jater.

Odpověď
Jaruška | 21.2.2020 11:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Detoxikace organismu
Ahoj ráda bych nějaký dobrý detox?

Odpověď
Kamila | 22.2.2020 11:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Detoxikace organismu
Detox je dobrá věc.Občas si ho také udělám.

Odpověď
Jaruška | 23.2.2020 14:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Detoxikace organismu
A co na něj třeba používáš?

Odpověď
Kamila | 28.2.2020 12:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Detoxikace organismu

Odpověď
Martina | 31.3.2020 12:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Detoxikace organismu
S ostropestřcem mám taky moc dobrou zkušenost.

Odpověď
Dáša | 14.7.2020 18:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Detoxikace organismu
Co se týká detoxikace organismu, konkrétně s očištěním jater, tak mám zkušenost s ostropestřecovou pastou od Foxylife. Vyrábí se přímo v Česku a její účinky jsem pocítíla po dvou týdnech.

Odpověď
Týna | 19.7.2020 12:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Detoxikace organismu
A jak je potřeba tuto pastu dlouho užívat?

Odpověď
Dáša | 21.7.2020 19:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Detoxikace organismu
Doporučuje se využívat dvě balení alespoň dvakrát do roka.

Odpověď
Líba | 23.7.2020 18:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Detoxikace organismu
Mám douholeté problémy s atopickým exémem, vítám tento tip. Hned jsem si tuto pastu objednala.

Odpověď
Vendy | 25.7.2020 10:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Detoxikace organismu
Na www.foxylife.cz jsem objevila lékárenský petrolej. S ním zkušenost někdo máte?

Odpověď
Vendyjakose@seznam.cz | 26.7.2020 09:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Detoxikace organismu
Pro mě zajímavá informace, že petrolej, i když lékárenský může mít také pozitivní účinky na organismus.

Odpověď
Lenka | 8.12.2020 17:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Detoxikace organismu
K čemu jsou tady ty detoxikační kúry co podstupujete dobré ?

Odpověď
Simona | 10.12.2020 11:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Detoxikace organismu
Tak těch věcí tam je hrozně moc proč je detox pro tělo dobrý. Měl by ho podle mě podstupovat úplně každý, protože to má opravdu pro tělo úžasné učinky a je tak zbaveno spousty škodlivých věcí, od kterých se za normálních okolností neočistí, jenom pomocí detoxu.

Odpověď
Dion | 21.12.2020 20:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Detoxikace organismu
Ahoj holky, brouzdala jsem alpikem a našla tohle https://www.alpik.cz/10-days-detox-10denni-detox-viridian/, nemáte to některá vyzkoušené?

Odpověď
Peťa | 15.1.2021 09:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Detoxikace organismu
Ahoj. Kamarádka používá pravidelně detix z alpiku a já ho mám objednaný také.

Odpověď
Cilka | 6.7.2021 22:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Detoxikace organismu
Já zase pravidelně užívám tento doplněk stravy https://www.naturevia.cz/e-shop/travici-soustava/ostropestrec-forte/. Na detox je ostropestřec nejlepší.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné